Jak zdobyć lub wykonać Smooth Stone w Minecrafcie Co można zrobić z Smooth Stone?

21 kwietnia, 2022

Aby być ekspertem w grze Minecraft, musisz znać wszystkie dostępne sztuczki i zaklęcia , aby odnieść sukces w grze. Jedną z popularnych ostatnio sztuczek jest nauka tworzenia gładkiego kamienia.

Jak zdobyć lub wykonać Smooth Stone w Minecrafcie Co można zrobić z Smooth Stone?

  Indeks

   Czym jest rzemiosło?

   Jest to tryb gry Minecraft używany do tworzenia obiektów z mieszanki różnych materiałów . Do zabiegu zwykle używa się stołów roboczych, stołów rzemieślniczych lub pieców.

   Jak zdobyć lub stworzyć gładki kamień w Minecrafcie?

   Czego potrzebuję?

   • Kilof do zdobycia kamiennych bloków, drewniany kilof jest więcej niż wystarczający. Inną alternatywą jest zdobycie kostki brukowej lub bloków kamiennych ijarro, jak jest to znane w innych krajach.
   • Piekarnik . Nie może to być wędzarnia ani wielki piec.
   • Pałki węglowe , płonące lub drewniane.
   • stół do pracy
   Czytaj więcej  Co to są publiczne i prywatne adresy IP lub sieci? Jakie są typy i klasy oraz ich rangi?

   Jak zdobyć kamień?

   Miejsce, w którym najczęściej zdobywa się kamienie w jaskiniach lub kopiąc głęboko w ziemi. Znajdź jak najwięcej i nie ma znaczenia, czy to bruk, czy kamień, może później zamienić się w kamień.

   Jak zdobyć węgiel drzewny lub drewno?

   Drewno można uzyskać z dowolnego drzewa w światach Minecrafta. Węgiel można pozyskać z kopalń węgla.

   Jak zdobyć piekarnik?

   Piekarnik można zbudować, a dobre jest to, że nie potrzeba do tego wielu materiałów. Znajdź 8 zwykłych kamieni , a następnie umieść je na stole warsztatowym.

   Prawidłowym sposobem umieszczania kamieni jest pozostawienie pustej środkowej komórki . Dzięki piekarnikowi możesz nie tylko wytwarzać, ale także używać go do gotowania posiłków, topienia rud, palenia roślin itp.

   Najbardziej polecane do użycia w piekarniku jest węgiel drzewny, aw niektórych przypadkach bloki suszonych wodorostów. Tryb budowy pieca działa w trybie kreatywnym i trybie przetrwania.

   Pęknij gładki kamień

   Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów w ekwipunku rozpoczynamy proces tworzenia gładkiego kamienia. Uzyskaj dostęp do swojego konta Minecraft, aby rozpocząć cały proces tworzenia.

   • Wybierz piekarnik i umieść kamienne bloki w jednym z kwadratów
   • W innym miejscu umieść drewno , płonące pręty lub węgiel.
   • Proces tworzenia rozpoczyna się natychmiast i może zająć trochę czasu w zależności od liczby posiadanych bloków.
   • Jeśli umieściłeś kostkę brukową lub dzban, po umieszczeniu ich w piekarniku stają się kamiennymi blokami, więc jeśli chcesz je przekształcić w gładki kamień, musisz powtórzyć procedurę w piekarniku .
   Czytaj więcej  Jak poznać i zmienić nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10?

   Co można zrobić z gładkim kamieniem?

   Gładki kamień ma gładką teksturę i zwykle ma różne zastosowania. Najczęściej jest to dekoracja domu . Z gładkiego kamienia powstają gładkie płyty, które dają bardzo schludne wykończenie konstrukcji.

   W Minecrafcie są imponujące konstrukcje z gładkiego kamienia, takie jak dwory i średniowieczne zamki. Z kamienia, z którego uzyskuje się gładki kamień, można zbudować wielki piec, który służy do topienia metali , takich jak złoto, i przekształcania go w wlewki.

   Dlaczego nie mogę stworzyć gładkiego kamienia w Minecraft?

   Niektórzy użytkownicy narzekają w sieciach i forach gier. Nawiązali do tego, że w żaden sposób nie potrafią stworzyć gładkiego kamienia.

   Ten błąd w grze narobił dużo hałasu i nie ma wymowy twórców. Jednak kilku użytkowników podjęło się zbadania przyczyny awarii.

   Pierwszym wnioskiem jest to, że gładki kamień można wytwarzać w trybie kreatywnym i trybie przetrwania, ale nie w trybie beta . Próbowano zrobić gładki kamień z węgla i drewna, ale nie było na to sposobu. Najlepszą opcją gry w Minecrafta jest zrobienie tego z kontem premium .

   Nie można też używać wielkiego pieca ani palnika. Piec jest jedynym narzędziem, które można wykorzystać do tworzenia gładkiego kamienia.

   Czytaj więcej  Co to są magnetyczne dyski twarde i jakie są ich typy? Kompletne funkcje

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji