Jak zdobyć lub wykonać Smooth Stone w Minecrafcie Co można zrobić z Smooth Stone?

21 kwietnia, 2022

Aby być ekspertem w grze Minecraft, musisz znać wszystkie dostępne sztuczki i zaklęcia , aby odnieść sukces w grze. Jedną z popularnych ostatnio sztuczek jest nauka tworzenia gładkiego kamienia.

Jak zdobyć lub wykonać Smooth Stone w Minecrafcie Co można zrobić z Smooth Stone?

  Czym jest rzemiosło?

  Jest to tryb gry Minecraft używany do tworzenia obiektów z mieszanki różnych materiałów . Do zabiegu zwykle używa się stołów roboczych, stołów rzemieślniczych lub pieców.

  Jak zdobyć lub stworzyć gładki kamień w Minecrafcie?

  Czego potrzebuję?

  • Kilof do zdobycia kamiennych bloków, drewniany kilof jest więcej niż wystarczający. Inną alternatywą jest zdobycie kostki brukowej lub bloków kamiennych ijarro, jak jest to znane w innych krajach.
  • Piekarnik . Nie może to być wędzarnia ani wielki piec.
  • Pałki węglowe , płonące lub drewniane.
  • stół do pracy
  Czytaj więcej  Jak przeprowadzić migrację z Shopify do WooCommerce Exporting Products krok po kroku?

  Jak zdobyć kamień?

  Miejsce, w którym najczęściej zdobywa się kamienie w jaskiniach lub kopiąc głęboko w ziemi. Znajdź jak najwięcej i nie ma znaczenia, czy to bruk, czy kamień, może później zamienić się w kamień.

  Jak zdobyć węgiel drzewny lub drewno?

  Drewno można uzyskać z dowolnego drzewa w światach Minecrafta. Węgiel można pozyskać z kopalń węgla.

  Jak zdobyć piekarnik?

  Piekarnik można zbudować, a dobre jest to, że nie potrzeba do tego wielu materiałów. Znajdź 8 zwykłych kamieni , a następnie umieść je na stole warsztatowym.

  Prawidłowym sposobem umieszczania kamieni jest pozostawienie pustej środkowej komórki . Dzięki piekarnikowi możesz nie tylko wytwarzać, ale także używać go do gotowania posiłków, topienia rud, palenia roślin itp.

  Najbardziej polecane do użycia w piekarniku jest węgiel drzewny, aw niektórych przypadkach bloki suszonych wodorostów. Tryb budowy pieca działa w trybie kreatywnym i trybie przetrwania.

  Pęknij gładki kamień

  Po zebraniu wszystkich niezbędnych materiałów w ekwipunku rozpoczynamy proces tworzenia gładkiego kamienia. Uzyskaj dostęp do swojego konta Minecraft, aby rozpocząć cały proces tworzenia.

  • Wybierz piekarnik i umieść kamienne bloki w jednym z kwadratów
  • W innym miejscu umieść drewno , płonące pręty lub węgiel.
  • Proces tworzenia rozpoczyna się natychmiast i może zająć trochę czasu w zależności od liczby posiadanych bloków.
  • Jeśli umieściłeś kostkę brukową lub dzban, po umieszczeniu ich w piekarniku stają się kamiennymi blokami, więc jeśli chcesz je przekształcić w gładki kamień, musisz powtórzyć procedurę w piekarniku .
  Czytaj więcej  Rozwiązywanie problemów z kamerą Borrosa w Samsung Galaxy S8, S10, A30, Huawei P10

  Co można zrobić z gładkim kamieniem?

  Gładki kamień ma gładką teksturę i zwykle ma różne zastosowania. Najczęściej jest to dekoracja domu . Z gładkiego kamienia powstają gładkie płyty, które dają bardzo schludne wykończenie konstrukcji.

  W Minecrafcie są imponujące konstrukcje z gładkiego kamienia, takie jak dwory i średniowieczne zamki. Z kamienia, z którego uzyskuje się gładki kamień, można zbudować wielki piec, który służy do topienia metali , takich jak złoto, i przekształcania go w wlewki.

  Dlaczego nie mogę stworzyć gładkiego kamienia w Minecraft?

  Niektórzy użytkownicy narzekają w sieciach i forach gier. Nawiązali do tego, że w żaden sposób nie potrafią stworzyć gładkiego kamienia.

  Ten błąd w grze narobił dużo hałasu i nie ma wymowy twórców. Jednak kilku użytkowników podjęło się zbadania przyczyny awarii.

  Pierwszym wnioskiem jest to, że gładki kamień można wytwarzać w trybie kreatywnym i trybie przetrwania, ale nie w trybie beta . Próbowano zrobić gładki kamień z węgla i drewna, ale nie było na to sposobu. Najlepszą opcją gry w Minecrafta jest zrobienie tego z kontem premium .

  Nie można też używać wielkiego pieca ani palnika. Piec jest jedynym narzędziem, które można wykorzystać do tworzenia gładkiego kamienia.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować i otworzyć plik APK na moim Androidzie lub komputerze bez Google Play?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji