Jak zarządzać i zarządzać moimi postami na LinkedIn — samouczek

21 października, 2021

Sieci społecznościowe ewoluowały od początku ostatniej dekady, stając się usługą do codziennego użytku, której celem jest łączenie nas ze wszystkimi zakątkami świata i informowanie nas o naszych szczególnych zainteresowaniach, oferując możliwość dyskusji z różnymi ludźmi tylko jedno kliknięcie.

Jak zarządzać i zarządzać moimi postami na LinkedIn — samouczek

To, co zaczęło się jako usługa przesyłania wiadomości i rozrywki, której celem było łączenie się ze znajomymi na odległość i tworzenie więzi z innymi ludźmi poprzez dzielenie zainteresowań, przekształciło się w narzędzia, w których można publikować bezpłatne oferty pracy i promować marketing cyfrowy i zmianę społeczną za pomocą prostego Platforma.

Za pomocą narzędzia takiego jak LinkedIn możesz łatwo wyszukiwać i znaleźć zatrudnienie , łącząc się z innymi osobami i firmami w celu promowania swoich umiejętności zawodowych, aby tworzyć projekty z innymi osobami, aby się wyróżniać, aby drzwi do świata pracy otworzyły się szeroko , zgodnie z Twoimi upodobaniami i umiejętnościami.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w coraz bardziej zdigitalizowanym społeczeństwie, w którym wszystkie procesy są przeprowadzane elektronicznie, konieczne jest dodanie kursów, certyfikatów i dyplomów do profilu LinkedIn, aby stworzyć cyfrową osobę, która działa jako Twój obraz prezentacyjny w celu optymalizacji pracy proces wyszukiwania.

Czytaj więcej  Internet vs Extranet Co jest lepsze? Charakterystyka, zalety i wady

Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu możliwe jest korzystanie z sieci społecznościowej, dzięki czemu można korzystać z tych usług bez konieczności korzystania z komputera, co czyni go wygodniejszym w użyciu, ponieważ telefony komórkowe są obecnie bardziej powszechne niż komputery ze względu na łatwość transportu . tego samego.

Obecnie LinkedIn jest najpopularniejszym profesjonalnym serwisem społecznościowym na świecie z ponad 300 milionami użytkowników, dlatego bezwzględnie konieczne jest stworzenie profilu w aplikacji, aby dostosować się do kierunku, w którym zmierza społeczeństwo. Mając to na uwadze, w dzisiejszym artykule nauczymy Cię, jak zarządzać i zarządzać wiadomościami LinkedIn w jednym prostym samouczku.

  Zarządzaj i zarządzaj wiadomościami na LinkedIn

  Śledzenie prywatnych wiadomości na LinkedIn jest niezbędne, aby uniknąć utraty możliwości pracy, które pojawiają się w danym momencie, dzięki czemu możesz również pozostawać w kontakcie z innymi użytkownikami przez cały czas bez żadnych niedogodności. Podobnie jak skrzynka e-mail, okno wiadomości LinkedIn jest niezbędne.

  W aplikacji możesz wprowadzić ustawienia i prywatność, aby określić parametry swoich prywatnych wiadomości, dzieląc je na trzy różne typy: wiadomości InMail, wiadomości sponsorowane i Otwórz profil.

  Czytaj więcej  Jak uzyskać lub obliczyć koszt lub cenę sprzedaży produktu w programie Excel?

  Wiadomości InMail to funkcja, która jest zawarta w planach Premium aplikacji , która polega na możliwości wysyłania wiadomości do osób, które nie są w Twojej sieci kontaktów LinkedIn, wiadomości te mają limit 2000 znaków.

  Wiadomości sponsorowane to płatne wiadomości promujące użytkowników lub usługi w celu promowania ich zasięgu, aby poprawić wrażenia użytkownika. Wiadomości te zwykle dotyczą ofert, w których się znajdujesz.

  Wiadomości Open Profile, takie jak InMail, są funkcją planów Premium , pozwalają użytkownikom kontaktować się z innymi użytkownikami innych niż Premium w sieci społecznościowej.

  Znaczenie zarządzania skrzynką wiadomości na LinkedIn

  Utrzymanie porządku w skrzynce odbiorczej jest niezbędne, aby zapobiec gromadzeniu się niepotrzebnych wiadomości lub zakończonych rozmów, które mogą gromadzić miejsce w skrzynce odbiorczej i uniemożliwiać szybkie znajdowanie innych, ważniejszych wiadomości.

  W taki sposób, że utrzymując tacę w porządku , możesz zwiększyć swoją produktywność podczas zarządzania kontaktami i być świadomym wszystkich kontaktów, z którymi chcesz nawiązać współpracę, czego w przeciwnym razie możesz nie zauważyć z powodu wizualnego szumu, jaki taca może spowodować.pełne niepotrzebnych wiadomości.

  Dlatego od czasu do czasu zaleca się regularne czyszczenie skrzynki odbiorczej, aby uniknąć takich problemów z gromadzeniem. Zamówienie to pierwszy krok do sukcesu zawodowego, zwłaszcza na platformach cyfrowych, takich jak LinkedIn, gdzie zawsze musisz zwracać uwagę na wszelkie aktualizacje, które mogą całkowicie zmienić Twój krajobraz zawodowy.

  Czytaj więcej  Jak udostępniać i przenosić gry z mojego konta Xbox One na inne konto — Przenieś licencje Xbox One

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji