Jak zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać lub kupować - Kompletny przewodnik

26 lipca, 2021

W obliczu globalnego zagrożenia, jakie obecnie istnieje wraz z pojawieniem się koronawirusa, konieczne jest korzystanie z aplikacji, które pozwalają nam dokonywać zakupów z naszego domu. W ten sposób unikamy wychodzenia z domu i ryzyka zarażenia.

Jak zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać lub kupować - Kompletny przewodnik

I w tym sensie możemy liczyć na aplikację Wallapop, dzięki której możemy sprzedawać i kupować produkty używane. Jeśli ta propozycja Cię zainteresuje, wyjaśnimy krok po kroku, jak się zarejestrować, utworzyć lub otworzyć konto w Wallapop, aby kupować i sprzedawać.

Od czasu pojawienia się Wallapopa wielu użytkowników korzysta z komputerów osobistych lub za pośrednictwem aplikacji na telefony komórkowe. Mogą korzystać z doskonałych usług oferowanych przez tę platformę, aby kupować lub sprzedawać produkty używane. Jest bardzo łatwy w użyciu, a jako specjalna funkcja pozwala na umieszczenie produktów w pobliżu Twojej okolicy zamieszkania.

Gdy zarejestrujesz się w tej wspaniałej społeczności, która rośnie z każdym dniem, możesz wejść i zobaczyć dużą liczbę oferowanych produktów. Możesz użyć różnych filtrów używanych przez platformę, aby móc przeprowadzić żądane wyszukiwanie. Albo według kategorii, ceny, nawet bliskości, ale najpierw trzeba będzie otworzyć konto w Wallapop, a tutaj powiemy Ci jak.

Czytaj więcej  Jak zresetować lub zmienić hasło do mojego konta PayPal Czy mogę je zmienić bez numeru telefonu?

Indeks ()

 1. Kroki tworzenia i otwierania konta Wallapop z komputera
 2. Kroki tworzenia i otwierania konta Wallapop z urządzenia mobilnego
Indeks

  Kroki tworzenia i otwierania konta Wallapop z komputera

  Wielu użytkowników woli korzystać z niektórych kont na swoich komputerach osobistych, a jeśli tak jest w Twoim przypadku, nauczymy Cię, jak utworzyć konto Wallapop z komputera . Aby rozpocząć, konieczne będzie przejście do ulubionej przeglądarki i wpisanie adresu oficjalnej strony Wallapop .

  Będąc w środku musisz kliknąć opcję „Zarejestruj się lub zaloguj” , będziesz mieć teraz na ekranie opcje „Wejdź z Facebookiem” i „Wejdź z Google”. W takim przypadku musimy skorzystać z niektórych z tych opcji, aby rozpocząć rejestrację. W przypadku wybrania opcji „Wejdź z Facebookiem” zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail Twojego profilu, a także hasła.

  Następnym krokiem jest kliknięcie „Zaloguj się”, zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości, postępuj zgodnie z instrukcjami i kliknij kontynuuj i voila, utworzyłeś swoje konto Wallapop . Podobnie musisz przejść do tworzenia konta, jeśli wybierzesz opcję „Wejdź z Google”.

  Kroki tworzenia i otwierania konta Wallapop z urządzenia mobilnego

  Poniżej wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby utworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać i kupować . Oczywiście to ze smartfona, dlatego pierwszym oczywistym krokiem jest pobranie aplikacji z wirtualnego sklepu na swoim urządzeniu. Oznacza to, że musisz przejść do Sklepu Play, jeśli masz telefon komórkowy z Androidem.

  Czytaj więcej  Jaka jest intensywność prądu elektrycznego i jakie są jego rodzaje? - Jednostka miary

  Lub z App Store, jeśli masz urządzenie mobilne współpracujące z systemem operacyjnym iOS. Po wykonaniu tego ważnego kroku musisz kliknąć ikonę aplikacji, aby uzyskać do niej dostęp. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że system zażąda pozwolenia na lokalizację Twojego telefonu komórkowego, niezbędnej informacji dla kupujących.

  Po zaakceptowaniu musisz rozpocząć rejestrację i w tym celu musisz kliknąć opcję "Zarejestruj się", w tym przypadku możesz mieć dwie dodatkowe opcje. Za pomocą którego możesz wejść ze swojego konta Google lub ze swojego profilu na Facebooku. W naszym przypadku zrobimy to bez użycia żadnej z tych opcji i naciśniemy "Zarejestruj".

  Następnie zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i oczywiście bezpieczne hasło. Po zakończeniu wprowadzania tych danych należy kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Teraz na ekranie pojawi się wiadomość powitalna, wskazująca, że ​​proces rejestracji został zakończony i że jesteś teraz częścią społeczności Wallapop.

  Teraz będziesz mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie może Ci zaoferować ta platforma, ale musisz o tym pamiętać, jeśli nie będziesz zadowolony z korzystania z konta. Masz możliwość wypisania się i usunięcia konta Wallapop . W ten prosty sposób wyjaśniliśmy, jak utworzyć konto Wallapop, aby sprzedawać i kupować.

  Czytaj więcej  Jak wyświetlić i wyświetlić ekran mojego Androida na komputerze z systemem Windows 10 za pomocą kabla USB?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji