Jak zarejestrować i aktywować wideo Claro, aby oglądać filmy i seriale — bardzo łatwo

13 lipca, 2021

Jak dobrze wiecie dzisiaj istnieje wiele platform do oglądania seriali i filmów w 100% legalny sposób i bez przerw na reklamy, np. na platformach takich jak Pluto Tv na Twoim Smart Tv .

Jak zarejestrować i aktywować Claro Video, aby oglądać filmy i seriale — bardzo łatwo

Fakt założenia konta w Disney Plus , Netflix i Blim w ciągu ostatnich kilku lat przedstawiał różne wady w zakresie działania ich aplikacji, takie jak kod błędu UI-800-3 w Netflix i ograniczenie podłączonych urządzeń w Blim.

Dlatego prawidłowy wybór tej, którą zamierzasz zatrudnić, jest niezwykle ważny, aby zadbać o swoją gospodarkę, a fakt posiadania dostępu do alternatywnej lub innej platformy cyfrowej jest niezbędny, aby kontynuować godziny nieprzerwanej rozrywki.

Indeks ()

 1. Co to jest wideo Claro?
 2. Jak zarejestrować się w Claro Video? Krok po kroku

Co to jest wideo Claro?

Platforma, która od 2003 roku pozycjonuje się jako jedna z tych z największą liczbą seriali, filmów, koncertów, kreskówek i wielu innych rzeczy, którą można cieszyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Ponadto ma wygodę bycia uwzględnionym w umowach różnych firm internetowych, co oznacza, że ​​jak tylko zatrudnisz jedną z powiązanych z nią firm, takich jak Telmex , za minimalnymi dodatkowymi kosztami , możesz cieszyć się niesamowite usługi, które ta firma ma dla Ciebie.

Czytaj więcej  Jak tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade bez znajomości programowania w prosty sposób?

Claro Video jest jednym z pionierów w zakresie platform rozrywki wizualnej i ma jedne z najniższych stawek dostępnych dla wszystkich odbiorców oraz najefektywniejsze serwery na całym rynku.

Z drugiej strony możemy powiedzieć, że ma miesiąc całkowicie darmowych treści i pakietów stworzonych z myślą o wygodzie klienta, niezależnie od tego, czy jest używany w biznesie, domu, czy dla przyjemności najmłodszych w domu.

Jeśli zasubskrybujesz wideo Claro, będziesz mieć dostęp do różnych filmów za opłatą za wydarzenie i przynależności do różnych sieci kin, które otwierają swoje drzwi dla wszystkich klientów tej platformy, aby cieszyć się ich filmami, serialami i koncertami, takimi jak na przykład:

 • HBO (10,17 USD miesięczny koszt)
 • PARAMOUNT+ (4,60 USD za miesiąc)
 • NARODOWA PIKARDIA (2,00 USD miesięcznie)
 • STINGRAY (2,83 USD za miesiąc)

Jak zarejestrować się w Claro Video? Krok po kroku

Jeśli zdecydowałeś się zarejestrować na tej platformie, potrzebujesz jedynie stabilnego połączenia internetowego, karty kredytowej lub debetowej oraz dostępnego adresu e-mail; w celu kontynuacji następujących kroków:

 1. Wejdź do portalu Claro Video
 2. Kliknij opcję w prawym górnym rogu ekranu z napisem „ Zarejestruj się
 3. Wprowadź swój adres e-mail we wskazanej sekcji, a także hasło do swojego konta, które musi zawierać co najmniej 6 znaków , co najmniej jedną wielką literę, jedną małą literę, a także losową liczbę i symbol taki jak: " !" "," @ "," # "," $ ","% "," - "," _ ",", ".
 4. Potwierdź swoje dane przyciskiem „ Zarejestruj się ”.
 5. I tutaj musisz wybrać rodzaj pakietu lub planu, który chcesz wynająć, albo tylko filmy, które przynosi ze sobą Claro Video, albo jeśli chcesz dołączyć dodatkowe , takie jak rozszerzenia, o których już wspomnieliśmy.
 6. Później musisz również podać metodę płatności, za pomocą której będziesz płacić czynsz, spośród której możesz wybrać: obciążenie karty kredytowej, obciążenie linii telefonicznej Telcel i kod promocyjny.
 7. Następnie będziesz musiał wypełnić pola, które są wymagane na podstawie Twojego poprzedniego wyboru i potwierdzić subskrypcję.
Czytaj więcej  Co to jest cyberbezpieczeństwo i do czego służy? Jakie są typy? Zalety i wady

Jeśli procedura została przeprowadzona poprawnie, w ciągu kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem ze wszystkimi informacjami o Twoim koncie , a także bezpośredni dostęp do platformy.

Od tego momentu będziesz mógł cieszyć się wszystkimi filmami, serialami i koncertami, które Claro Video ma dla Ciebie wraz z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji