Jak zarejestrować i aktywować Claro Music z mojego telefonu krok po kroku?

28 lipca, 2021

Muzyka Claro to platforma muzyczna, którą ma Ci do zaoferowania po zarejestrowaniu się na platformie Claro wraz ze wszystkimi innymi usługami. Jest to platforma do prawie wszystkiego, mamy gry Claro, filmy Claro itp. a te usługi są świetnej jakości, zwłaszcza muzyka Claro.

Jak zarejestrować i aktywować Claro Music z mojego telefonu krok po kroku?

W dzisiejszych czasach konkurencja jest bardzo silna, te aplikacje muzyczne są coraz większe i stale się rozwijają, jednak Twój wybór zawsze powinien być najbardziej odpowiedni w odniesieniu do posiadanego urządzenia, ponieważ jeśli np. masz iPhone'a, platforma będzie Ci odpowiadać Apple specjalistyczna muzyka, taka sama, jak długo ją aktualizujesz , świetnie współgra z muzyką Claro.

Zakres wszelkiej muzyki, jakiej potrzebujesz, większość głównych wytwórni płytowych na całym świecie ma tutaj swoją muzykę, ponieważ ma ponad 30 milionów piosenek, ani dlaczego zaczniesz słuchać całej tej muzyki dzisiaj i nie zrobisz sobie przerwy, nie skończylibyście za 200 lat.

To dlatego jest to jedna z najlepszych platform muzycznych, które można uzyskać dostęp za pomocą telefonu komórkowego, ta aplikacja nawet jest pre - instalowany na większości urządzeń z systemem Android, to znaczy, że przychodzi pre - zainstalowane w urządzeniu.

Czytaj więcej  Jak podpisać dokument w programie Word bez drukowania — wstaw podpis cyfrowy w programie Word

Indeks ()

  1. Pobierz muzykę Claro na urządzenie z systemem Android lub iOS
  2. Ile kosztuje członkostwo Claro Music?
  3. Czy istnieje darmowa wersja do korzystania z muzyki Claro?

Pobierz muzykę Claro na urządzenie z systemem Android lub iOS

Aby dostać tę cudowną aplikację musisz przede wszystkim sprawdzić, czy już ją masz, wejść do menu i poszukać jej jako "Claro" i zobaczyć, co się pojawi, musisz znaleźć więcej niż jedną, ponieważ jak mówiłem, większość urządzeń już ma z fabryki dobrze jest również sprawdzić, czy jest zrootowany , ponieważ root powoduje eliminację niektórych niepotrzebnych aplikacji.

Wejście na ich platformę muzyczną jest najłatwiejsze na świecie, dają dostęp do aplikacji, która, jak powiedziałem, jest wstępnie zainstalowana w przypadku i można ją pobrać z iPhone App Store.

Jeśli masz zainstalowaną aplikację, sprawdź, jak ją pobrać, krok po kroku:

  • Otwórz aplikację na urządzeniu z menu.
  • Znajdź "Muzyka Claro"
  • Wybierz pierwszy wynik i naciśnij przycisk „zainstaluj”
  • Po zainstalowaniu będziesz musiał go otworzyć i zarejestrować, rejestracja może odbywać się poprzez połączenie z Instagramem, Facebookiem lub Google.
Czytaj więcej  Jak zrobić normalne CV w oryginalnym i atrakcyjnym słowie krok po kroku?

Ile kosztuje członkostwo Claro Music?

Członkostwo w tej wspaniałej aplikacji to 30 $ meksykańskich peso tygodniowo lub równowartość 1 i pół dolara lub opcja 1 miesiąca za 99 meksykańskich peso lub równowartość 4 i pół dolara, ale jest to całkowicie tego warte od tego czasu platforma nie ma porównania z twoją najpopularniejszą konkurencją, taką jak Spotify, Deezer czy Amazon Music.

Jest to jednak bardzo szlachetna aplikacja i ma jedną z najlepszych usług obsługi klienta, nigdy nie będziesz mieć problemu z koniecznością skontaktowania się z obsługą, ponieważ Twoja aplikacja nie akceptuje Twojej karty kredytowej , tak jakby mogła być w Spotify.

Bez wątpienia ta aplikacja może obronić się przed każdą inną na rynku, w rzeczywistości jest jedną z najtańszych i może być jedną z najlepszych w zależności od tego, kto ją oceni.

Czy istnieje darmowa wersja do korzystania z muzyki Claro?

Z drugiej strony ta aplikacja ma darmową wersję, która oczywiście zawiera reklamy, ale możesz bezpłatnie przeglądać bibliotekę muzyczną i słuchać do 5 darmowych list odtwarzania i chociaż te stale się zmieniają, są bardzo dobrej jakości.

Czytaj więcej  Jak zwolnić miejsce na dysku twardym na moim komputerze z systemem Windows 7, 8 i 10?

W tej bezpłatnej usłudze, którą oferuje Claro Música, możesz przeglądać i testować różne utwory, to znaczy grać niewielką część, aby zorientować się, jaki rodzaj muzyki jest w aplikacji i czy Ci odpowiada, czy nie, to znaczy, że jest jak test beta tego samego, który możesz zrobić bezpłatnie i z urządzenia mobilnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji