Jak zarabiać pieniądze jako influencer dzięki najlepszym platformom promującym marki

28 lipca, 2021

Dziś jednym z najczęstszych i powtarzających się marzeń ogromnej większości populacji jest zostać sławnym Influencerem i wydaje się, że jest to bardzo łatwe i każdy może to zrobić, jednak jest ich niewielu z milionami obserwujących i to nie bez powodu bycie influencerem nie jest łatwe

Jak zarabiać pieniądze jako influencer dzięki najlepszym platformom promującym marki

Nie tylko ze względu na algorytmy w sieciach społecznościowych, które działają jak sieć neuronowa i sprawiają, że Twoja konkurencja według sieci społecznościowych istnieje od lat lub jest znacznie lepsza od Ciebie w produkcji audiowizualnej, ale dlatego, że zrozumienie, jak działa ludzki umysł, jest konieczne, aby wiedzieć sprzedać Co sprzedać? sprzedać się.

Sprzedawanie siebie powinno być uważane za sztukę, ponieważ obejmuje nauki takie jak marketing, psychologia, uprzedzenia poznawcze i wiele innych, to tylko podstawy.

Sztuką jest być w czymś ekspertem i zapragnąć podzielić się tym ze światem, bo droga influencera nie jest łatwa, będzie musiał spotkać ludzi, którzy prawdopodobnie ich nie lubią i znosić rzeczy, które nie do końca im odpowiadają. gust.

Czytaj więcej  Jak wyświetlić wszystkie moje kontakty w WhatsApp, jeśli nie pojawiają się na moim telefonie komórkowym?

Wszystko po to, aby osiągnąć „sławę” w jednym punkcie do drugiego, ale które zamieniają się w lata bezsenności i cierpienia, bycie influencerem to najcięższa kariera, jaka istnieje, ponieważ wymaga prawdziwej wiedzy z kilku dziedzin.

Indeks ()

  1. Jak trudno jest dziś być influencerem?
  2. Jak zostać Influencerem
  3. Platformy do generowania dochodu jako Influencer
    1. Zostaw swój choreo
    2. Wzmianki na Facebooku

Jak trudno jest dziś być influencerem?

Musisz być dobrym komunikatorem, aby wyrazić siebie przed kamerą i dobrym technikiem, aby wiedzieć, jak korzystać z profesjonalnej kamery, jeśli chcesz konkurować z innymi na świecie, a nie tylko z tymi na swojej ulicy, musisz wiedzieć o audio, które mogłoby zająć całą karierę, a jakby tego było mało, trzeba być dobrym negocjatorem, żeby móc nawiązywać znajomości i przyjaźnie, które promuje się w zamian za wynagrodzenie finansowe lub samemu je promuje.

Bycie influencerem nie jest rzeczą łatwą i nie należy jej lekceważyć, ponieważ może to wpłynąć na resztę twojego życia. Obecnie najczęściej używane sieci społecznościowe mają algorytmy oparte na funkcjach neuronowych, które cały czas testują i wyszukują najlepiej, aby tylko to, co jest pokazywane użytkownikowi, dlatego konkurencja jest bardzo, bardzo ostra

Czytaj więcej  Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do skanowania dokumentów za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android?

Jak zostać Influencerem

Bardzo łatwo jest zostać „influencerem” w zależności od tego, jak się nazywa influencerem. Osobiście uważam, że ktoś, kto ma mniej niż 1 milion obserwujących, nie jest jeszcze influencerem, jednak są sposoby na to, że mniejsi „influencerzy” generują dochód i to jest co naprawdę ma znaczenie.

Nie ilu masz obserwujących, jeśli nie to, co możesz z nimi zrobić, jedną z platform, na której najlepiej jest to zrozumieć, jest Facebook Gaming, gdzie możesz być wpływowym z bardzo małą liczbą obserwujących (mniej niż 10 000)

Po prostu znajdź swoją niszę i stwórz dla niej treści, to, co robisz, powinieneś kochać i robić to z pasją, o ile tak jest, to po prostu trwa.

Platformy do generowania dochodu jako Influencer

Istnieją platformy lub środki, dzięki którym możesz generować dochód jako influencer, to tylko kilka bardzo przydatnych przykładów, które każdy influencer powinien robić dzisiaj.

Zostaw swoją choreografię

Bez względu na platformę, na której się znajdujesz, pozostawienie adresu e-mail kontaktowego jest idealne dla osób, które chcą się z Tobą komunikować, jeśli chcą rozgłosu, utworzenie konta e-mail jest bardzo łatwe i będzie bardzo przydatne, ponieważ jest to jedyna formalna platforma, przez którą z pewnością otrzymasz propozycje współpracy.

Czytaj więcej  Jak ukryć czas ostatniego połączenia w Telegramie - Aktywuj tryb niewidoczny

Wzmianki na Facebooku

Wszystkie strony na Facebooku (jeśli chcą) w narzędziach do zarabiania w Studiu twórców mają dostęp do wielu narzędzi do zarabiania.

Jedną z nich są wzmianki, które oferuje Ci Facebook, gdzie możesz zapisać się na grupę fanpage'ów, które są otwarte dla firm, które chcą z nimi zainwestować w kampanię reklamową.

Oczywiście fanpage powinien mieć za to kilka tysięcy obserwujących, ale każdy fanpage może się zasubskrybować, o ile nie ma możliwości zarabiania lub naruszania polityki prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji