Jak zarabiać na bonusie TikTok

17 czerwca, 2021

Jeśli zwykle sprawdzasz sieci społecznościowe i Internet, będziesz wiedział, że aplikacja TikTok od czasu swojego odejścia wywołała sensację wśród wszystkich pokoleń . Dzieje się tak, ponieważ jest to aplikacja bardzo wszechstronna, która pozwala użytkownikom edytować filmy, które zamierzają opublikować na swoim koncie, w sposób, w jaki chcą. W dużej mierze jego sukces wynika z faktu, że możesz założyć konto za darmo, po prostu pobierając aplikację.

Dzięki ogromnej popularności, odkryto kilka sposobów, dzięki którym aktywność w tej aplikacji może być spieniężona, a tym samym uzyskać korzyści ekonomiczne. W TikTok można zarabiać pieniądze od pewnego momentu, w którym Twoje konto jest wystarczająco znane.

Jednak wszystkie te sposoby zarabiania na platformie koncentrują się na twórcach treści, czyli tych, którzy przesyłają filmy. W tym miejscu pojawia się TikTok Bonus , czyli przestrzeń, która pozwala osobom, które nie przesyłają filmów, zarobić trochę pieniędzy.

Czym jest kampania bonusowa TikTok? Co to jest?

To kampania, która rozpoczęła się w Meksyku w listopadzie 2020 roku. Program ten polega na zapraszaniu innych użytkowników w celu zwiększenia liczby użytkowników, którzy traffickują witrynę, a tym samym zwiększenia zysków firmy będącej właścicielem aplikacji.

To, co wyróżnia tę opcję na tle innych, to fakt, że nie opiera się ona na przesyłaniu filmów przez użytkownika, co często może być skomplikowane dla wielu osób, a osiągnięcie poziomu, w którym zaczynają płacić samodzielnie, jest dość skomplikowane. Jednak TikTok Bonus wymaga po prostu zaproszenia osób do dołączenia do aplikacji i zapewnia nagrody pieniężne za każdego użytkownika, który ukończy rejestrację i zacznie oglądać lub przesyłać filmy.

Działa to tak, że aplikacja daje Ci konkretny kod, którego będziesz używać do zapraszania osób do Aplikacji. Gdy kod zostanie wykryty podczas logowania do innego konta, Tiktok płaci kontu, które go zaprosiło, określoną kwotę pieniędzy, która istnieje w jednostce monetarnej samej aplikacji zwanej „monetami”. Można je wymienić na prawdziwe pieniądze.

Czytaj więcej  Moje płatności bonusowe TikTok NIE są dostępne

Jak zarabiać na TikTok Bonus, jeśli jestem już użytkownikiem platformy?

Jeśli zaktualizujesz aplikację do najnowszej wersji i wejdziesz na swój profil, zobaczysz złotą monetę umieszczoną w lewej górnej części ekranu. Gdy go naciśniesz, wyświetli się nowy ekran, na którym dowiesz się więcej o procesie.

„Zarabiaj nawet 550 pesos dziennie” (to dlatego, że jest przygotowany przede wszystkim na publiczność latynoamerykańską ), to przesłanka, którą przyciągają ludzi, ponieważ jest to cel całkowicie namacalny i możliwy do zrealizowania. Jeśli zaprosisz odpowiednią liczbę osób, możesz zarobić więcej pieniędzy.

Na dole zobaczysz przycisk z napisem „Zaproś”. Gdy go naciśniesz, zobaczysz kilka opcji, za pomocą których możesz zapraszać osoby. Liczy się dla nich to, że zapraszasz osoby, które nie mają tiktoka.

Zapraszanie nowych użytkowników Jak to zrobić? Jaki jest mój kod?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, aby uzyskać dostęp do tego menu, musisz kliknąć walutę u góry swojego profilu. Gdy go naciśniesz, przeniesie Cię do menu Bonus TikTok, w którym zobaczysz gigantyczny przycisk z napisem „Zaproś”. Po jego naciśnięciu przejdziesz do kolejnego menu, w którym możesz zobaczyć zaproszonych znajomych , dodatkowo w środkowej części ekranu zobaczysz swój kod, za pomocą którego zarobiłeś pieniądze jest zidentyfikowany.

Po prawej stronie zobaczysz przycisk z napisem „Kopiuj”. Gdy to zrobisz, możesz wysłać ten kod znajomym bez TikTok, aby mogli wejść na platformę i zacząć zarabiać.

Czy możesz zarabiać tylko oglądając filmy?

Na dole zobaczysz inne opcje, takie jak „Zobacz filmy”. W ten sposób pokazuje, że jeśli obejrzysz 5 minut filmów, będziesz miał 500 monet. Gdy oglądasz przez 15 minut, zarabiasz 1300 monet, a spędzając do 20 minut na oglądaniu filmów, możesz zdobyć nawet 2300 monet.

Aby to aktywować, nie musisz tutaj klikać żadnego przycisku, wystarczy przejść do swojego profilu i przejść do części „Dla Ciebie” lub „Przeglądaj”. Kiedy zaczynasz oglądać filmy, zaczyna się licznik i możesz zacząć zarabiać po prostu oglądając filmy.

Ważne jest, abyś wiedział, że jeśli zdasz film, nie zostanie on policzony. Bardzo ważne jest, abyś o tym pamiętał, ponieważ wiele osób próbuje pominąć oglądane filmy i marnować czas, ponieważ TikTok Bonus anuluje licznik za każdym razem, gdy pominiesz film. Musisz zobaczyć je w całości, aby system działał poprawnie.

Czytaj więcej  Co to jest szyfrator dysku twardego lub szyfrator? Rodzaje i najlepsze programy

Wskazówki i porady, jak zdobyć nowych użytkowników

Jest to bardzo proste, ponieważ najbardziej podstawowa sztuczka oprócz bezpośredniego pytania znajomych znajduje się w samej aplikacji tiktok. Aby to zrobić, musisz przejść do części swojego profilu. W lewym górnym rogu, poza miejscem, w którym widać ikonę monety. Ta ikona charakteryzuje się kształtem osoby, a obok niej pozytywny symbol (+).

Gdy go naciśniesz, przejdziesz do menu zapraszania użytkowników. Jeśli klikniesz „Zaproś użytkowników z moich kontaktów”, będziesz mógł zobaczyć, kto z Twoich znajomych ma, a kto nie ma tiktok, dzięki czemu wiesz, kogo zaprosić do aplikacji.

Ponadto wiele osób umieszcza swój kod zaproszenia na obrazie QR. Gdy ludzie użyją aparatu do wyświetlenia tego kodu, telefon automatycznie rozpocznie proces rejestracji. Dlatego wiele razy musisz uważać na kody, które sprawdzasz w telefonie.

Przypominamy, że najlepszym sposobem na pozyskanie nowych użytkowników będzie zawsze pytanie członków rodziny, czy mają tiktok, czy nie, a jeśli nie, zarejestruj ich za pomocą kodu zaproszenia.

Jak się dowiedzieć, czy moi znajomi z Facebooka mają TikTok?

Jest to bardzo proste, ponieważ obie sieci społecznościowe można zsynchronizować, a tym samym szybko pokazać sposób na dostęp do Twojego profilu tiktok za pośrednictwem Facebooka. Jednak sama aplikacja ma sekcję, w której możesz zobaczyć, które konta Facebooka znajdujące się na liście znajomych są powiązane z kontem tiktok, a które nie.

Aby to wiedzieć, przejdziesz do swojego profilu. Tak jak wyjaśniliśmy wcześniej, zobaczysz przycisk, który pokazuje osobę i obok niej pozytywny symbol. Po kliknięciu tej opcji zostaniesz przeniesiony do tej, która mówi zaproś kontakty, jednak poniżej tej opcji znajdziesz przycisk z napisem „znajdź znajomych z Facebooka”. Dzięki temu możesz określić, kogo zaprosić, a kogo nie.

Jestem nowym użytkownikiem Tiktok, jak mogę zarabiać?

To bardzo proste. Do tej pory powinieneś wiedzieć, że głównym założeniem TikTok jest tworzenie filmów do dystrybucji, które niejednokrotnie mają charakter wideo wirusowego , czyli takiego, które bardzo szybko staje się sławne wśród mas.

Czytaj więcej  Wymagania do zarabiania pieniędzy z bonusem TikTok Czego potrzebuję?

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze bez korzystania z bonusu TikTok, możesz zostać twórcą treści. Twórcy treści mają wiele dobrych opcji w aplikacji, na przykład po zdobyciu 1000 obserwujących możesz tworzyć filmy na żywo , w których możesz otrzymywać darowizny od użytkowników, którzy oglądają Twój film.

Z drugiej strony, wystarczająco sławni ludzie mają przestrzenie komercyjne w aplikacji, dzięki czemu mogą reklamować własne towary i zarabiać na nich.

Rejestracja za pomocą kodu znajomego

To bardzo proste. Gdy znajomy wyśle ​​Ci zaproszenie e-mailem, Facebookiem, WhatsApp lub SMS-em, zawsze będzie miał link do pobrania Aplikacji , który zawiera kod, którego używasz, aby zapewnić korzyści na koncie znajomego.

Po naciśnięciu tego linku zostaniesz przeniesiony do sekcji, w której jest napisane „Twój znajomy używa TikTok”. Pod tą reklamą będzie widoczne pole z napisem „Kod zaproszenia”. Gdy ją wypełnisz, będziesz przekazywać korzyści w monetach na konto znajomego. Ważne, abyś pamiętał, że aby te korzyści były skuteczne, musisz korzystać z konta przynajmniej 20 minut dziennie.

Opublikuj nowy film na Tiktok

W tym celu otworzysz aplikację i zobaczysz, że na środku dołu zobaczysz kwadrat, który ma w środku pozytywny symbol. To jest sekcja, w której możesz tworzyć filmy, które zamierzasz przesłać do aplikacji.

W prawej górnej części zobaczysz pole, które pozwoli Ci zastosować efekty specjalne do tego, co rejestruje kamera Twojego telefonu. Wiele osób korzysta z tych efektów, aby przyciągnąć większą uwagę, a ich filmy mają więcej wyświetleń.

Gdy poczujesz się komfortowo z tym, co nagrałeś, kliknij przycisk „OK” na dole. Gdy to zrobisz, przeniesie Cię do części postprodukcyjnej, gdzie możesz wybrać okładkę, piosenkę, a nawet nadać swojemu Tiktokowi nazwę i opis, aby łatwiej było go zdobyć.

Udostępnij film

To bardzo proste. Aby to zrobić, powiedzmy, że udostępnimy film z naszego własnego profilu. W takim przypadku przejdziesz do swojego profilu i wybierzesz film, który chcesz zareklamować. Kiedy zaczniesz to widzieć, zobaczysz, że po prawej stronie pojawi się seria opcji.

Jedną z tych opcji jest taka, która wygląda jak płaski trójkąt. To jest ten, który należy nacisnąć, aby wysłać komuś tiktok. Po naciśnięciu pokazuje różne metody, dzięki którym możesz zdobyć komuś wideo TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji