Jak zaprosić kogoś do dołączenia do grupy WhatsApp za pomocą linku lub kodu QR?

24 lipca, 2021

WhatsApp to jedna z aplikacji z największą liczbą użytkowników na całym świecie i bez wątpienia wszyscy wiemy dlaczego, ponieważ oferuje wszystkim swoim zwolennikom wiele różnych alternatyw w zakresie komunikacji.

Jak zaprosić kogoś do dołączenia do grupy WhatsApp za pomocą linku lub kodu QR?

Jak dobrze wiemy, może przejść od wiadomości błyskawicznych do połączeń wideo z 50 osobami, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, jedną z najczęściej używanych alternatyw tej słynnej aplikacji są grupy .

Możesz tworzyć grupy WhatsApp, aby wykonywać obowiązki służbowe lub kontaktować się z członkami rodziny, do których jesteśmy tylko jedną wiadomością WhatsApp.

Jeśli chcesz być częścią grupy lub ją utworzyć, musisz wziąć pod uwagę, do kogo wysyłasz zaproszenie, i musisz zostać administratorem grupy WhatsApp i wiedzieć, że limit osób tworzących grupę wynosi 256 osób.

Jeśli jesteś już twórcą grupy , po prostu masz możliwość bycia administratorem i jednocześnie wybierz, czy chcesz innych administratorów.

Indeks ()

  1. Jaka jest rola administratora grupy w WhatsApp
  2. Jak dodawać osoby za pomocą linku lub kodu QR?
Czytaj więcej  Jak utworzyć nagłówek, baner lub okładkę mojego kanału YouTube

Jaka jest rola administratora grupy w WhatsApp

Jeśli nie wiesz, jaka byłaby rola administratora grupy, powiemy Ci, że to on jest osobą odpowiedzialną za dodawanie członków lub eliminowanie niechcianych osób z tej grupy, uważaj na tę odpowiedzialność, nie każdy może je przyznać te uprawnienia.

Jednym z najczęstszych sposobów dodawania członków do grup WhatsApp jest link lub skan kodu QR i w ten sposób każdy może zostać dodany, dlatego rola administratora jest ważna.

Ważnym obowiązkiem jest wybranie osoby, która zostanie dodana, ponieważ jeśli nie jest to dobre dla grupy, zostanie ona wyeliminowana lub zablokowana , zalecamy przeprowadzenie strategicznych kampanii WhatsApp, jeśli Twoim celem jest włączenie ludzi do środowiska pracy.

Jak dodawać osoby za pomocą linku lub kodu QR?

Jeśli jesteś administratorem grupy i chcesz dodać zaproszenie do swojej grupy za pomocą Linku lub kodu QR, powinieneś przejść do utworzonej grupy i otworzyć czat i kliknąć w miejscu, w którym znajduje się obraz i nazwa grupy, sekcja otworzy się z całym opisem grupy, w tym wszystkich jej członków.

Czytaj więcej  Jak pobrać, zainstalować i włączyć Paint Classic w aktualizacji Windows 10 Creators Update

Informacje o członkach znajdują się na górze drugiej opcji z „ ikoną linku ”, która mówi link do zaproszenia do grupy, kliknij ją, a otworzy się nowa karta z kilkoma opcjami udostępniania linku za pośrednictwem samego WhatsApp lub możesz użyć innych opcje, takie jak wiadomości tekstowe, Facebook między innymi, które mogłeś dodać do swojego telefonu komórkowego.

Dostępna jest również opcja „ Kod QR ”, a po jej naciśnięciu zostanie wygenerowany obraz kodu QR, który możesz udostępnić za pośrednictwem wiadomości WhatsApp lub wysłać go do swoich kontaktów, aby zaprosiły inne osoby.

Ważne jest, aby pamiętać, że tylko Administrator Grupy może wygenerować kod i tylko jeśli chce, może zostać udostępniony, więc dobrze jest wiedzieć, komu udostępniasz kod, aby uniknąć dostępu do osób, które mogą stać się uciążliwe w czas naszego czatu.

Udostępniony kod dotrze do użytkownika zapraszającego go do dołączenia do grupy, jeśli zaakceptuje, będzie musiał tylko na niego kliknąć i tym samym będzie już częścią grupy , na wypadek gdyby nie zaakceptował lub zawahał się tam zrobić nie ma nic do roboty, ponieważ tylko on podejmie decyzję, czy jest częścią grupy, do której został zaproszony.

Czytaj więcej  Jak wydrukować dokument Microsoft Word krok po kroku

W takim przypadku nikt nie może podjąć Twojej decyzji ani zmusić Cię do jej zaakceptowania, należy również podkreślić, że wygenerowany link lub kod QR może wygasnąć, dzieje się tak, gdy administrator grupy anuluje go i tym samym utraci ważność i zdecyduje się na wygenerowanie nowy kod lub link.

Ponieważ nauczyłeś się zapraszać kogoś do dołączenia do grupy WhatsApp za pomocą linku lub kodu QR, podziel się tą wiedzą ze znajomymi. Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji