Jak zapobiec spadkowi głośności mojego telefonu komórkowego tylko na moim Androidzie i iPhonie?

14 października, 2021

Korzystanie z telefonu komórkowego jest dziś bardzo popularne i mamy nadzieję, że będzie działać tak, jak powinno. Ale czasami możemy natknąć się na nietypowe błędy, które mogą powodować wiele irytacji i irytacji.

Jak zapobiec zmniejszeniu głośności mojego telefonu komórkowego tylko na moim Androidzie i iPhonie?

Zwłaszcza, gdy te problemy nie pozwalają nam na wykonywanie typowych czynności, takich jak słuchanie muzyki, zapisywanie utworów z aplikacji czy oglądanie filmów. I właśnie z tego powodu nauczymy Cię, jak zapobiegać zmniejszeniu głośności mojego telefonu komórkowego tylko na moim urządzeniu z Androidem lub iPhonem.

W zależności od urządzenia mobilnego, z którego korzystasz, może istnieć wiele przyczyn tego problemu i konieczne będzie skuteczne jego zidentyfikowanie. Możliwe też, że głośność smartfona zostanie obniżona tylko wtedy, gdy jest na głośniku lub gdy korzystamy ze słuchawek lub słuchawek Bluetooth AirPods . Dlatego możemy znaleźć wiele awarii.

Jeśli więc chcesz, aby Twój smartfon był tym Androidem lub iPhonem, nie zmniejszaj spontanicznie głośności . Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem i zastosowania następujących poprawek, które wskażemy poniżej.

Czytaj więcej  Jak umieścić tapetę wideo w systemie Windows 7, 8 i 10 bez programów - Tapeta wideo

  Indeks

   Co zrobić, aby poprawić lub zapobiec obniżeniu głośności tylko na telefonie komórkowym?

   Jak już wspomnieliśmy, przyczyną problemu ze spadkiem głośności mogą być różne czynniki . A pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wykluczyć fizyczny problem, ponieważ możliwe, że awaria nastąpi, gdy korzysta ze słuchawek. W tym przypadku, po prostu próbując z innymi aparatami słuchowymi, możemy znaleźć rozwiązanie, jeśli nie, wypróbuj następujące.

   Przyciski zwiększania lub zmniejszania głośności mogą być brudne i mogą się zablokować, uruchamiając się samoistnie. Czasami tego typu awaria może wystąpić po upadku telefonu na ziemię lub do wody i zamoczeniu . Ten rodzaj wypadku może powodować różne awarie, w tym zwarcie wewnętrzne.

   Radzimy go wyłączyć i przynieść na kilka sekund suszarkę do włosów. Jeśli możesz zdjąć dolną pokrywę, a bateria jest znacznie lepsza, po zakończeniu zmontuj telefon i upewnij się , że problem został rozwiązany . Jeśli nie, możliwe, że awaria, której doświadczasz, jest spowodowana nieaktualnością smartfona.

   Z jakiegoś powodu poprzednia aktualizacja może spowodować, że telefony komórkowe będą pokazywać spontaniczny wzrost lub spadek głośności . Dlatego możliwe jest, że pojawiła się niedawna aktualizacja, która rozwiązuje ten problem. Aby to zrobić, wystarczy wejść do Ustawień systemowych i sprawdzić, czy jest oczekująca aktualizacja.

   Czytaj więcej  Jakie są rodzaje kabli sieciowych do Internetu i ich charakterystyka? Które są lepsze?

   Inne możliwe rozwiązania zapobiegające zmniejszeniu głośności tylko w telefonie komórkowym

   Aby zapobiec obniżeniu głośności mojego telefonu, powinieneś teraz spróbować sprawdzić, czy dzieje się tak ze wszystkimi aplikacjami, za pomocą których odtwarzasz muzykę lub wideo. Jeśli nie, konieczne będzie zlokalizowanie aplikacji, w której wystąpiła usterka, odinstalowanie jej i ponowne zainstalowanie, aby sprawdzić, czy usterka została rozwiązana w ten sposób.

   W przypadku wystąpienia tego problemu we wszystkich aplikacjach zainstalowanych na telefonie komórkowym konieczne będzie ponowne uruchomienie lub zresetowanie telefonu komórkowego . Ta operacja może rozwiązać wiele problemów występujących w telefonie, które w inny sposób są trudne do rozwiązania. Może to być najlepsze rozwiązanie i zapobiec samoistnemu spadkowi głośności.

   W przypadku, gdy awaria w telefonie nie może zostać naprawiona, najlepiej oddać smartfon do serwisu technicznego. Ponieważ oczywiście konieczny będzie dostęp do wnętrza urządzenia, czego niedoświadczony użytkownik nie może zrobić. Lub może być konieczne wykonanie poważnych napraw na poziomie oprogramowania.

   W każdym przypadku będą to bardzo delikatne zabiegi i zaleca się, aby zrobił to profesjonalista. I w ten sposób ukończyliśmy samouczek, którego mogę nauczyć, jak zapobiec obniżeniu głośności mojego Androida lub iPhone'a.

   Czytaj więcej  Co to jest plik z rozszerzeniem .Mp4? Jak otworzyć lub zagrać w tego typu rozszerzenie

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji