Jak zapłacić za Spotify Premium i jakie karty są akceptowane, wszystkie metody

27 sierpnia, 2022

Spotify to platforma internetowa, która stała się niezwykle sławna, na takiej platformie cyfrowej można znaleźć utwory swoich ulubionych artystów. A co najważniejsze, cała muzyka będzie dobrze uporządkowana ze współpracownikami utworu , rokiem, kompozytorem itp.

Ponadto, jeśli zaczynasz karierę jako profesjonalny muzyk, możesz przesyłać swoje utwory do Spotify, a tym samym zarabiać pieniądze i reputację. W tym artykule porozmawiamy o dostępnych metodach płacenia za Spotify Premium oraz o kartach akceptowanych przez taką platformę.

Jak zapłacić za Spotify Premium i jakie karty są akceptowane, wszystkie metody

  Indeks

   Karty zatwierdzone przez Spotify

   Karty, które są obecnie powiązane z systemem płatności Spotify to American Express, MasterCard i Visa. Są to karty akceptowane przez Spotify, ale będziesz mógł zarezerwować konto Spotify przy użyciu innych metod płatności. Jednak w pewnym momencie mogą one zawieść i Spotify ich nie akceptuje .

   Czytaj więcej  Jak łatwo i bez programów tworzyć lub tworzyć miniatury do YouTube online?

   karty do opłacenia subskrypcji spotify

   Na przykład PayPal, Zelle lub Bofa, jeśli nie masz tych kont, możesz kupić konta Spotify od stron trzecich, które otrzymują Twoją lokalną walutę. Ta opcja nie jest jedną z najlepszych, ponieważ możesz zostać oszukany, ale jeśli znasz osobę godną zaufania, możesz ją kupić.

   Łatwe sposoby płacenia za Spotify

   Te metody płatności, które pokażemy poniżej, są bardzo przydatne i są najłatwiejszą opcją do wykonania. Zwróć więc uwagę i przekonaj się, która metoda jest dla Ciebie najwygodniejsza.

   Płatność Spotify kartą debetową lub kredytową

   Najczęściej używaną przez ludzi metodą płatności Spotify jest konto bankowe w Twoim kraju. W takim przypadku wystarczy wprowadzić swoje dane w Spotify i przejść do płatności.

   W tym celu przejdź do Spotify, przejdź do sekcji „Premium”, wprowadź dane swojej karty i wybierz, czy płatność zostanie powtórzona. Wchodząc na stronę lub aplikację Spotify, wybierz rodzaj planu, który chcesz kupić i przejdź do płatności.

   Jeśli chcesz, możesz zaplanować płatność na konto Spotify co miesiąc. W ten sposób Twoje konto będzie opłacane automatycznie co miesiąc. Jedyne, o czym zawsze powinieneś wiedzieć, to środki na swoim koncie bankowym, aby można było dokonać płatności.

   Czytaj więcej  Jak dodać lub dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje kart

   Płatność Spotify kartą podarunkową

   Tego rodzaju karty są sprzedawane bezpośrednio przez Spotify i można je kupić w sklepach stacjonarnych lub wirtualnych. Dobrą rzeczą jest to, że możesz zapłacić kartą debetową lub kredytową i kontem PayPal.

   karta podarunkowa płatna subskrypcja Spotify

   Aby dokonać płatności za konto Spotify za pomocą karty podarunkowej, musisz przejść do „spotify redeem” i umieścić kod PIN, który znajduje się na karcie podarunkowej, po wprowadzeniu kodu PIN naciśnij „Wprowadź kod” i płatność z konta nastąpi natychmiast.

   Płatność za konto Spotify kartą przedpłaconą

   Ta karta jest nieco podobna do karty podarunkowej Spotify, ponieważ za jej pomocą możesz również zapłacić za wypożyczenie z konta PayPal . Taką kartę można również znaleźć w niektórych sklepach fizycznych, a także w sklepach wirtualnych.

   Gdy masz już kartę przedpłaconą, przejdź na stronę główną Spotify, przejdź do miejsca, w którym jest napisane Premium, wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada, a następnie wybierz płatną subskrypcję z tego typu kartą, wprowadź CCV, datę ważności i numer .

   Płatność konta Spotify za pomocą PayPal

   Jeśli mieszkasz w Internecie, być może masz konto PayPal. Aby zapłacić za Spotify, wystarczy przejść do miejsca, w którym jest napisane Premium, a następnie zdecydować, który plan chcesz, a następnie wybrać metodę płatności i wprowadzić metodę płatności PayPal. Na koniec dokonaj płatności i od razu będziesz mógł cieszyć się kontem Spotify Premium i słuchać muzyki bez żadnych ograniczeń.

   Czytaj więcej  Jak zmienić nazwę Wi-Fi i hasło mojego routera z mojego telefonu komórkowego?

   Jeśli masz partnera i chcesz cieszyć się muzyką znalezioną na Spotify , możesz zarezerwować konto Premium Duo dla par. A jeśli chcesz kupić konto Spotify Family Premium, możesz sprawdzić koszty .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji