Jak zapisać lokalizację lub trasę w Mapach Google na Androida i iPhone'a?

4 grudnia, 2021

W dzisiejszych czasach szukanie adresów, lokalizacji lub stałych placówek jest dość prostym zadaniem, ponieważ mamy nawigatorów, którzy pomagają nam znaleźć najbardziej efektywne trasy naszej podróży.

Mapy Google zostały określone wśród użytkowników jako jedna z najskuteczniejszych wyszukiwarek i przeglądarek o najwyższym poziomie wiarygodności. Ponieważ codziennie korzysta z niego ponad 1000 milionów ludzi na całym świecie, konieczne jest poznanie wszystkich funkcji, które może Ci zaoferować.

Jak zapisać lokalizację lub trasę w Mapach Google na Androida i iPhone'a?

Oprócz tego, że są aplikacją, która od jakiegoś czasu automatycznie instalują się na wszystkich urządzeniach mobilnych, Google Maps może być świetnym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o zlokalizowanie telefonu komórkowego w przypadku jego zgubienia, a także adresów, które nie są zarejestrowane na mapie, jak dom przyjaciela lub ulubiony mobilny stojak z jedzeniem.

Chociaż istnieją różne przeglądarki, które oferują różne korzyści , w tym usługę bez połączenia z Internetem, taką jak Waze, mogę zapewnić, że opcje i dostosowania oferowane przez Mapy Google znajdują się na zupełnie innym poziomie, ponieważ Twoje konto Google jest otwarty przez cały czas, a aplikacja generuje pliki z Twoich lokalizacji, nawet bez uruchamiania jej na pierwszym planie.

Czytaj więcej  Jak poznać wiek, datę produkcji lub rok wydania mojego komputera lub laptopa?

  Indeks

   Jak mogę zapisać lokalizację w Mapach Google na moim urządzeniu z Androidem lub iPhonie?

   Zapisywanie lokalizacji, którą wcześniej odwiedziliśmy, to tylko jedno z wielu narzędzi, które możemy znaleźć w społeczności użytkowników Map Google. A jeśli nie wiesz, jak wykonać tę czynność, oto krok po kroku, jak to zrobić:

    Jak mogę pobrać Mapy Google, jeśli mój telefon komórkowy nie ma ich wcześniej zainstalowanej?

    Chociaż te przypadki są naprawdę rzadkie, istnieje prawdopodobieństwo, że z powodu jakiegoś błędu usunąłeś lub nie uruchomiłeś aplikacji na swoim telefonie komórkowym, jeśli tak, polecam Ci ze Sklepu Play.

    Możliwe jednak, że wystarczy zaktualizować wersję, którą już posiadasz, z którą możesz skorzystać w dowolny sposób w tym samym sklepie.

    W ten sam sposób, jeśli nie pozwala na jego instalację, może być konieczne zwolnienie miejsca na urządzeniu mobilnym lub pobranie aplikacji, które umożliwiają dostęp do tych samych funkcji, co Mapy Google, tylko trochę lżejszych, takich jak Louncher dla Mapy Google.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji