Jak zaoszczędzić lub zmniejszyć zużycie baterii do maksimum podczas grania w Call Of Duty Mobile?

22 czerwca, 2021

Call of Duty zaczęło się jako strzelanka osadzona w czasie I i II wojny światowej . Z biegiem czasu platformy obsługujące tę grę rozprzestrzeniły się i można było w nią grać nie tylko na komputerze, ale także na konsolach do gier wideo. Dzięki temu dzisiaj możemy mieć tę piękną i niesamowitą franczyzę na naszych smartfonach.

I chociaż w grze wszystko jest świetne, te urządzenia nie są w stanie wytrzymać długo, gdy użytkownik gra.

Jak zaoszczędzić lub zmniejszyć zużycie baterii do maksimum podczas grania w Call Of Duty Mobile?

Jest to jeden z powodów, dla których znajomość stanu baterii telefonu komórkowego i sprawdzenie, czy jest uszkodzona, jest niezbędna przed rozpoczęciem gry w tę lub jakąkolwiek inną grę. Więc dzisiaj przedstawimy Ci kilka interesujących typów, które pomogą Twojemu telefonowi zaoszczędzić trochę więcej baterii.

Streszczenie

Czy podczas grania konieczne jest oszczędzanie i zmniejszanie zużycia baterii?

Chociaż nie jest to obowiązkowe, jest zalecane w większości przypadków, szczególnie dla użytkowników posiadających telefony ze średniej półki. Tego typu urządzenia nie mają dużej pojemności baterii i dlatego muszą robić wszystko, co możliwe, aby zaoszczędzić nawet najmniejszą mAh.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to korzystna praktyka dla każdego, nawet dla osób z telefonami z wyższej półki. Powodem, dla którego zalecamy te praktyki, jest to, że telefon będzie działał dłużej przed naładowaniem, bez względu na to, czy jest to telefon niskiej, średniej czy wysokiej klasy.

Dlatego powinieneś zastanowić się, która aplikacja daje ci dużo dobrej kontroli nad procesorem twojego urządzenia mobilnego.

Co zrobić, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy na baterii?

1. Aktywuj tryb oszczędzania baterii

Jest to funkcja, którą oferuje większość obecnych telefonów komórkowych, a prawda jest bardzo przydatna , ponieważ nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji, aby oszczędzać baterię.

W związku z tym funkcja ta ogranicza procesy, które są ogólnie aktywne, tak aby urządzenie uruchamiało tylko niezbędne procesy i dezaktywowało ustawienia, które nie zużywają zbyt dużo energii.

Czytaj więcej  Jak dostosować i zmienić rozmiar komórki, wiersza lub kolumny w tabeli słów

2. Aktywuj tryb oszczędzania w Call of Duty

Zaletą tej gry mobilnej jest to, że ma opcję, która pozwala na modyfikację pewnych parametrów, które pomogą Ci maksymalnie zmniejszyć zużycie baterii. To samo dzieje się, gdy chcesz oszczędzać baterię podczas grania w LoL Wild Rift . Ogólnie rzecz biorąc, dezaktywowane będą:

  • Jasność ekranu i samej gry
  • Cienie postaci i obiektów w grze
  • Głębia ostrości również jest wyłączona
  • Ragdoll i antyaliasing nie będą aktywne

Warto wspomnieć, że wszystkie te zmiany w grze można wykonać ręcznie. Dlatego upewnij się, że wszystko jest wyłączone, jeśli nie potrzebujesz lub uważasz, że konieczne jest pozostawienie tych opcji włączonych.

3. Niższa wydajność procesora

Niższą wydajność można osiągnąć tylko wtedy, gdy aktywowana jest funkcja Underlock . Jeśli go nie masz, możesz pobrać aplikację, o której mówiliśmy powyżej, i zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym.

Warto wspomnieć, że aby zainstalować tę aplikację, ważne jest, aby Twoje urządzenie było zrootowane lub w inny sposób, nie będziesz mógł zainstalować i nie będziesz mieć dostępu do kontroli przetwarzania swojego telefonu komórkowego.

Czytaj więcej  Jak chronić i ulepszać moje zabezpieczenia WordPress przed atakami hakerów?

4. Zamknij wszystkie otwarte aplikacje w tle

Zamykanie otwartych aplikacji na Androidzie, które działają w tle, jest zdecydowanie jedną z rzeczy, które pozwolą zaoszczędzić więcej czasu pracy baterii. Nie musisz uruchamiać gry w Call of Duty, aby zamknąć aplikacje działające w tle . Możesz to zrobić, kiedy tylko chcesz, a nawet wtedy wydłużasz obciążenie telefonu komórkowego.

Oczywiście nie wystarczy, że przesuniesz okno danej aplikacji w prawo lub w lewo. Aby zamknąć go poprawnie, musisz przejść do ustawień telefonu komórkowego, a następnie do Aplikacji i tam zamknąć i / lub wymusić zatrzymanie używanych aplikacji .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji