Jak zamówić i uporządkować moje ulubione naklejki WhatsApp, które wysyłają mi na Androida lub iPhone'a?

28 lipca, 2021

Naklejki stały się doskonałym sposobem na interakcję z kontaktami, oferując bardzo zabawne i zabawne chwile. Ale jest ich wiele, niektórzy lubią je bardziej niż inni, a każdy użytkownik powinien mieć swoich ulubionych, w zależności od sieci społecznościowej, z której korzysta. W przypadku WhatsApp jedna z najpopularniejszych platform komunikacyjnych z dużą liczbą użytkowników . Możliwe jest zamawianie i organizowanie ulubionych naklejek WhatsApp, które są wysyłane do Ciebie na Androida lub iPhone'a.

W WhatsApp widzieliśmy już, jak można umieszczać emotikony w kontaktach , ale tym razem porozmawiamy o naklejkach lub naklejkach. Bardzo zabawny sposób na wyrażenie tego, co czujemy poprzez obraz. Są ich pakiety , ale istnieje możliwość uporządkowania tych, które otrzymujemy i które bardzo lubimy wykorzystywać w naszych rozmowach.

Dzięki popularności tej naklejki, obecnie możliwe jest posiadanie kilku aplikacji do pobierania darmowych naklejek na WhatsApp na telefon komórkowy. Ale jeśli chcemy zamówić i uporządkować ulubione naklejki WhatsApp z urządzenia z Androidem lub iPhone'a. Musisz tylko wykonać kroki, które Ci pokażemy, a tym samym odkryć, jak to zrobić.

Indeks ()

 1. Krok, aby uporządkować swoje ulubione naklejki WhatsApp na Androida lub iPhone'a
 2. Uporządkuj naklejki w WhatsApp
Indeks
  Czytaj więcej  Jak tworzyć gry wideo na Androida za pomocą Giphy Arcade bez znajomości programowania w prosty sposób?

  Krok, aby uporządkować swoje ulubione naklejki WhatsApp na Androida lub iPhone'a

  Przed rozpoczęciem ważne jest, aby mieć najnowszą wersję WhatsApp na telefonie komórkowym, jeśli nie, pijesz, wchodzisz do wirtualnego sklepu swojego urządzenia mobilnego i sprawdzasz, czy jest dostępna. Ponieważ konieczne jest zainstalowanie naklejek na WhatsApp . Po zakończeniu tego kroku, jeśli chcesz, pobierzemy pakiet naklejek.

  Ważne jest również, abyś wiedział, że kroki, które tutaj wskażemy, będą działać w ten sam sposób na urządzeniach iPhone, takich jak Android. Ponieważ będziemy pracować bezpośrednio z aplikacji WhatsApp, a nie z telefonu komórkowego. Po wyjaśnieniu tego punktu możemy kontynuować wskazania.

  Teraz, jeśli chcesz uporządkować tylko te, które wysłały Ci Twoje kontakty, musisz przejść do opcji „Moje naklejki”. Gdzie znajdziesz wszystkie te, które masz, zarówno te, które pobrałeś, jak i te, które zostały do ​​Ciebie wysłane. Jeśli nie podoba Ci się żaden z tych w tej sekcji, możesz go usunąć.

  Uporządkuj naklejki w WhatsApp

  Możliwość uporządkowania naklejek według preferencji jest bardzo łatwa i wystarczy umieścić się w paczce lub naklejce i kliknąć ikonę z czterema poziomymi liniami. W ten sposób będziesz mógł przeciągnąć Naklejki lub opakowanie w miejsce, w którym chcesz je umieścić. To jak w przypadku tych naklejek, których nie ma w ulubionych lub w stanie umysłu.

  Czytaj więcej  Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

  Ponieważ są to jedyne, których nie możesz zmienić w sekcji, teraz, jeśli chcesz dodać którąkolwiek z tych naklejek do ulubionych, musisz wykonać następujące czynności. Dokonaj wyboru naklejki i naciśnij i przytrzymaj ją. Następnie na ekranie pojawi się komunikat z pytaniem, czy chcesz dodać do ulubionych.

  A wśród opcji, które ci pokazuje, musisz nacisnąć pierwszą opcję „Dodaj”, tak łatwo, jeśli w dowolnym momencie kontakt wyśle ​​ci naklejkę, którą chcesz dodać do ulubionych. Musisz postępować w następujący sposób, naciśnij i przytrzymaj, aż pojawi się kilka opcji. A następnie musisz wybrać „Dodaj do ulubionych”.

  Możemy powtórzyć tę akcję z każdą otrzymaną naklejką, którą uważamy za bardzo zabawną, aby podzielić się nią z naszymi przyjaciółmi. W ten sposób będziemy mieć go pod ręką i tym samym cieszyć się pięknem dzięki tym zabawnym i emocjonalnym naklejkom.

  Jak widać, istnieją ciekawe funkcje wykorzystywane przez różne platformy do komunikacji bezpośredniej, aby przeniknąć preferencje użytkowników, a WhatsApp jest jedną z nich. W ten prosty sposób pokazaliśmy Ci, jak zamówić i uporządkować swoje ulubione naklejki WhatsApp, które są wysyłane do Ciebie z telefonu komórkowego.

  Czytaj więcej  Jak zmienić dzwonek lub dźwięk powiadomienia tekstowego SMS na iPhonie?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji