Jak zamknąć otwarte sesje internetowe WhatsApp z mojego komputera lub telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

8 września, 2021

W dzisiejszych czasach posiadanie konta w bezpłatnej aplikacji czatowej jest niezbędne do każdego rodzaju aktywności, która obejmuje relacje międzyludzkie, naukę, pracę, sprzedaż, komunikację z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, klientami itp., to jedna z najważniejszych rzeczy. ważne w naszym codziennym życiu.

Dlatego nierzadko wiadomo, czym jest WhatsApp i do czego działa , ponieważ pomimo tego, że istnieje wiele alternatyw dla niego, nadal jest preferowany i najpopularniejszy wśród użytkowników w ciągu ostatniej dekady.

Jak zamknąć otwarte sesje internetowe WhatsApp z mojego komputera lub telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

Wiadomości błyskawiczne, możliwość udostępniania zdjęć, notatek głosowych, filmów, dokumentów, a teraz nawet lokalizacji w czasie rzeczywistym, to tylko niektóre z funkcji, które oferuje w telefonie komórkowym.

Jednak podczas pracy lub wykonywania jakichkolwiek innych zadań z naszego komputera nie można zawsze mieć na oku naszego telefonu komórkowego, dlatego administratorzy WhatsApp zdecydowali się na stworzenie wersji internetowej, którą można połączyć z wersją swojego urządzenia , aby mieć dostęp do większości funkcji, które oferuje wersja mobilna, ale w zaciszu swojego komputera.

  Jak wejść do WhatsApp Web z komputera, który nie jest mój?

  Wejście z dowolnego komputera, do którego masz dostęp, jest jedną z największych zalet, jakie oferuje ta platforma, ponieważ jeśli nie ma Cię w domu i potrzebujesz dostępu do pliku wysłanego do grupy firmowej, a nie przyniesiesz swojego komputera, może wejść do WhatsApp Web i zalogować się, jak wskazano poniżej:

   Jak wylogować się z WhatsApp Web?

   Ze względów bezpieczeństwa i prywatności dla Ciebie i Twoich kontaktów ważne jest, aby, jeśli komputer nie jest Twoją własnością lub używanym na co dzień, wylogować się z telefonu komórkowego lub z tego samego komputera we właściwy sposób. poza komputerem pozostanie aktywny i prawdopodobnie każda inna osoba mająca dostęp do urządzenia będzie mogła bez problemu wejść.

   Z komputera

   Mając otwartą sesję i mając ekran na stronie internetowej WhatsApp, wybierz opcję trzech kropek znajdujących się w prawej górnej części, tuż obok panelu stanu. Następnie kliknij sekcję z napisem „Zamknij sesję” i voila, usuniesz wszelki dostęp, jaki następna osoba, która ma komputer w swoim posiadaniu, może mieć do twoich prywatnych informacji.

   Czytaj więcej  Jak nagrywać i wysyłać notatki głosowe w WhatsApp za pomocą zestawu głośnomówiącego Bluetooth?

   Z telefonu komórkowego

   Jeśli jesteś daleko od komputera, na którym się zalogowałeś, nie martw się, na szczęście dzisiaj masz praktycznie kontrolę nad wszystkim , co cyfrowe, z telefonu komórkowego i z tym masz dostęp do wszystkich swoich sieci.

   Aby wylogować się z urządzenia mobilnego dowolnego systemu operacyjnego , Androida lub iPhone'a, musisz wykonać następujące czynności:

   Wejdź do WhatsApp z panelu aplikacji i ponownie wybierając sekcję z trzema punktami, wprowadź opcję „WhatsApp Web”, gdzie będziesz mógł graficznie wyświetlić wszystkie urządzenia, na których uruchomiona jest sesja Twojego konta. Dotknij i przytrzymaj ekran opcji opisującej urządzenie, które chcesz rozparować.

   Kliknij opcję „Zamknij sesję” i voila, również automatycznie, jeśli komputer jest w użyciu, zostanie on jednocześnie dezaktywowany bez żadnych innych pytań i będziesz mógł bez problemu wejść ponownie, wykonując czynności, o których wspomniałem powyżej.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji