Jak założyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na komputer PC, PS4 lub telefon komórkowy?

13 października, 2021

Internet zrewolucjonizował wszystkie aspekty naszego życia, ułatwiając pracę i procesy edukacyjne. W szczególności zrewolucjonizowali sposób, w jaki postrzegamy gry wideo jako medium rozrywkowe , tworząc wokół siebie branżę, która jest coraz bardziej złożona i szczegółowa, ulepszając się z każdą generacją konsol.

Jak założyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na komputer PC, PS4 lub telefon komórkowy?

Poprawa wrażeń z grania w gry wideo poprzez uczynienie jej bardziej interaktywną z gier online z użytkownikami z całego świata, z możliwością nagrywania gier, w które gram na moim telefonie komórkowym z twarzą na ekranie i dźwiękiem , aby można było wyciąć dystanse i stwórz platformę, na której możesz zademonstrować swoje umiejętności podczas poznawania nowych ludzi.

Dzięki różnym obecnie istniejącym platformom do przesyłania strumieniowego i wideo gry wideo są w stanie zapewnić wzajemne wrażenia między różnymi użytkownikami. Teraz możliwe jest transmitowanie na żywo na YouTube z telefonu komórkowego bez niedogodności, aby odsłonić swoje gry, w celach rozrywkowych lub ze względów ekonomicznych.

Obecnie wiodącą platformą do transmisji gier wideo na żywo byłby Twitch, gdzie można transmitować za darmo lub cieszyć się grami innych użytkowników i turniejami e-sportowymi . W ramach platformy możesz dowiedzieć się, ilu subskrybentów ma kanał Twitch, umieszczając licznik subskrybentów, aby przeanalizować, jaki rodzaj treści generuje największą publiczność.

Czytaj więcej  Dlaczego gra Garena Free Fire zamyka się samoczynnie, gdy przechodzę do Play? Szybkie rozwiązanie

Podobnie coraz łatwiej jest nabywać gry cyfrowo na wszelkiego rodzaju platformach od różnych firm, takich jak EA Origin czy Rockstar. Zaletą tego typu platformy jest łatwość jej interfejsu do pobierania gier wideo, podczas gdy możliwa jest interakcja ze znajomymi lub nieznajomymi, aby rozwijać swój osobisty profil.

Będąc usługą wieloplatformową, EA Origin jest obecnie jedną z najczęściej używanych platform ze względu na szeroką gamę gier wideo uporządkowanych według kategorii, które można pobierać tyle razy, ile chcesz. Mając to na uwadze, dzisiaj pokażemy, jak utworzyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na PC, PS4 lub telefon komórkowy.

  Jak założyć konto w EA Origin

  Posiadanie konta EA Origin jest dziś niezbędne w uniwersum graczy, ponieważ umożliwia dostęp do jednej z najbardziej rozbudowanych galerii gier wideo, jakie istnieją, udostępnianie nowych gier wideo w dniu ich premiery oraz korzystanie ze specjalnych ofert i wydarzeń . W pewnym sensie konto EA Origin ułatwia i optymalizuje wrażenia z gry.

  Aby zarejestrować się w EA Origin, wystarczy otworzyć przeglądarkę i przejść na oficjalną stronę EA Origin . Po wejściu na stronę musisz zlokalizować sekcję Zarejestruj pod polem logowania i kliknąć ją, aby rozpocząć proces. Następnie musisz wprowadzić dane użytkownika, takie jak kraj lokalizacji i data urodzenia.

  Czytaj więcej  Jak utworzyć konto Google Adwords za darmo, aby się reklamować?

  Po zaakceptowaniu polityki bezpieczeństwa i polityki dotyczącej plików cookie EA musisz wprowadzić adres e - mail i hasło składające się z co najmniej 8 znaków, które zawierają co najmniej jedną cyfrę, jedną wielką literę i jedną małą literę. Ważne jest, aby podany adres e-mail był regularnie używany, aby być świadomym wszystkich ekskluzywnych ofert EA Origin.

  Aby zakończyć, wystarczy wprowadzić identyfikator publiczny, który będzie Twoją nazwą użytkownika, aby zidentyfikować się na platformie , potwierdzić, że nie jesteś robotem i zakończyć, dodając pytanie zabezpieczające i odpowiedź, aby zakończyć proces rejestracji.

  Zsynchronizuj konto EA Origin z PS4

  Aby połączyć konto EA Origin z kontem PSN na konsoli, musisz po prostu zarejestrować oba konta na ten sam adres e-mail, aby po wejściu do gry z platformy EA Origin prosiła ona o zalogowanie się do profilu Origin . Gdy to zrobisz, konto zostanie otwarte w konsoli i w pełni zsynchronizowane z PSN.

  Należy również wspomnieć, że ten sam proces można wykonać na innych konsolach zgodnych z EA Origin, aby je zsynchronizować. Będąc na PC i mobilnym, ponieważ nie są to platformy całkowicie dedykowane grom wideo, wystarczy zalogować się po cichu, nie martwiąc się o jakikolwiek proces synchronizacji.

  Czytaj więcej  Jak zduplikować lub skopiować ten sam slajd w programie PowerPoint — Dołącz do dwóch slajdów

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji