Jak założyć konto i zalogować się do Twittera z telefonu komórkowego lub komputera krok po kroku

24 czerwca, 2021

To normalne, że użytkownicy chcą korzystać z najlepszych i najpopularniejszych obecnie istniejących sieci społecznościowych. Z tego powodu oferują doskonałe funkcje, dzięki czemu nie starasz się dołączyć do innej platformy. I tak jest w przypadku Twittera, który od samego początku umożliwia prostą komunikację za pomocą słynnych tweetów.

A jeśli chcesz być częścią tej sieci społecznościowej, w poniższym artykule wyjaśnimy krok po kroku, jak utworzyć konto i zalogować się do Twittera z telefonu komórkowego lub komputera.

Twitter to platforma, która umożliwia bezpośrednią komunikację z innymi użytkownikami tej platformy. Ale umożliwia także wysyłanie filmów, zdjęć, emotikonów lub emotikonów , naklejek itp. Stał się więc fantastyczną opcją dla milionów ludzi, którzy używają go na co dzień. Posiada również doskonałą funkcję, która pozwala pozycjonować etykiety, aby stały się modne.

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest założyć konto w sieci społecznościowej, a zwłaszcza na Twitterze, ponieważ wystarczy mieć smartfona . Jeśli chcesz korzystać z wersji mobilnej lub masz komputer osobisty, jeśli chcesz korzystać z wersji internetowej.

I oczywiście zawsze konieczne będzie posiadanie konta e-mail, więc jeśli już zdecydowałeś się założyć konto na Twitterze i zalogować się, aby pozycjonować etykiety. Wystarczy wykonać kroki, które przedstawimy poniżej w tym artykule.

Czytaj więcej  Jak umieszczać lub wstawiać emotikony i emotikony na Twitterze

Jak utworzyć konto na Twitterze z komputera?

Aby rozpocząć ten artykuł, wyjaśnimy, jakie kroki należy podjąć, aby utworzyć konto na Twitterze z komputera osobistego. A żeby zacząć, musisz przejść do swojej ulubionej wyszukiwarki i wejść na główną stronę Twittera . Strona główna sieci społecznościowej zostanie wyświetlona na ekranie i w naszym przypadku należy kliknąć opcję „Zarejestruj się”.

Wykonując tę ​​czynność zostaniesz przeniesiony do nowego okna, w którym będziesz musiał wypełnić formularz swoimi danymi osobowymi. Zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, numeru telefonu, adresu e-mail. Po zakończeniu wprowadzania wszystkich tych informacji należy kliknąć opcję „Dalej”.

Zostaniesz wtedy poinformowany, że kod weryfikacyjny został wysłany na podany wcześniej adres e-mail. Aby móc potwierdzić Twoją tożsamość, po otrzymaniu kodu należy wpisać go w żądanym polu, a następnie kliknąć opcję „Dalej”.

Następnym krokiem jest stworzenie silnego hasła, które pozwoli Ci zalogować się na swoje konto po zalogowaniu. Podczas tworzenia hasła należy zachować szczególną ostrożność, tworzyć kombinacje liter i cyfr, a także wprowadzać duże litery i znaki specjalne . Wszystko po to, aby uniemożliwić komuś dostęp do Twojego konta i wysyłanie wiadomości, zdjęć lub filmów w Twoim imieniu.

Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować Twittera na mój telefon komórkowy lub mobilną Javę Łatwo i szybko

Aby zakończyć tworzenie konta na Twitterze , musisz kliknąć „Kontynuuj” i voila, jesteś już częścią tej słynnej sieci społecznościowej. Teraz, aby zalogować się na swoje konto, wystarczy wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło.

Kroki, aby utworzyć konto i zalogować się do Twittera z telefonu komórkowego

Chociaż możesz również utworzyć konto na Twitterze za pośrednictwem przeglądarki swojego smartfona. Sugerujemy pobranie aplikacji mobilnej tej sieci społecznościowej i będzie to dla Ciebie znacznie łatwiejsze. Dlatego najpierw musisz wejść do App Store lub Play Store i pobrać aplikację Twitter.

Następnym krokiem jest otwarcie aplikacji i kliknięcie opcji „Start”, a następnie wprowadzenie nazwy użytkownika. Następnie należy podać numer telefonu lub e-mail, a następnie kliknąć „Dalej”. Zostaniesz poinformowany, czy chcesz między innymi otrzymywać reklamy, wybierz te, które chcesz otrzymać, a następnie kliknij „Dalej”.

Zweryfikuj swoje dane, a jeśli wszystko jest w porządku, kliknij „Zarejestruj się”, teraz wystarczy utworzyć bezpieczne hasło i voila, masz już utworzone konto na Twitterze . I w sposób tak prosty, jak aktywacja trybu ciemnego w tej sieci społecznościowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji