Jak założyć konto i zalogować się do LinkedIn krok po kroku by

15 lipca, 2021

W świecie pracy musisz korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi, aby móc znaleźć dobrą pracę za dobrą płacę i prosperować ekonomicznie i zawodowo. LinkedIn to jedna z tych platform społecznościowych, która łączy profesjonalistów i firmy, które chcą obsadzić wakaty na określone stanowiska.

W tym artykule wyjaśnimy krok po kroku, jak założyć konto LinkedIn oraz jak łatwo i szybko się zalogować. Udzielimy Ci również kilku wskazówek, dzięki którym możesz bardziej wyróżnić swój profil, aby był atrakcyjny dla osób poszukujących pracy i dzięki czemu możesz tworzyć lepsze sieci pracy.

Indeks ()

 1. Jak założyć konto na LinkedIn?
 2. Jak zalogować się do LinkedIn?
Indeks

  Jak założyć konto na LinkedIn?

  Musisz jasno powiedzieć, że LinkedIn jest siecią społecznościową typu platforma, w której możesz wybierać oferty pracy, a także przeglądać różne dostępne oferty. Każdy dobry profesjonalista ma swój profil na LinkedIn, ponieważ pozwala mu to w bardziej atrakcyjny sposób pokazać swoje doświadczenie zawodowe.

  Bądź ostrożny, nie mówimy, że musisz mieć konto LinkedIn, aby dostać pracę. Ale posiadanie konta może otworzyć dla Ciebie więcej drzwi .

  Czytaj więcej  Jak łatwo przekonwertować plik CDA na MP3 za pomocą programu Windows Media Player

  Jeśli nadal masz wątpliwości, najlepiej, abyś wiedział, jak wyszukiwać i znajdować pracę na LinkedIn , aby lepiej zrozumieć zakres tej sieci społecznościowej. Oto kroki, aby utworzyć konto LinkedIn:

  • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejście na LinkedIn, albo przez jego stronę internetową, albo przez jego aplikację mobilną.
  • Następnie na jego głównym ekranie będziemy musieli podać swoje dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, email oraz bezpieczne hasło.
  • Obowiązkowe jest wprowadzenie wszystkich informacji, o które prosi LinkedIn, ponieważ jest to niezbędna część Twojej rejestracji.
  • Po uzupełnieniu danych klikniemy „Dołącz teraz”, a następnie rozwiążemy Google Captcha.
  • Kolejną rzeczą jest wpisanie naszego kraju zamieszkania i kodu pocztowego, aby LinkedIn miał wyobrażenie o profilach firm i użytkowników znajdujących się w pobliżu. Klikamy "Dalej" .
  • Kontynuując, LinkedIn poprosi nas o informacje o naszym ostatnim zajmowanym stanowisku oraz o nazwę firmy, w której to robiliśmy. Służy do formułowania zaleceń i sugestii. Klikamy „Kontynuuj” .
  • Aby zakończyć tworzenie konta, po prostu przejdź do wprowadzonego adresu e-mail, aby otworzyć wiadomość weryfikacyjną. Otrzymamy link i kod aktywacyjny.
  • W tym momencie będziemy mieć dwie możliwości: ręcznie zweryfikować swoje konto za pomocą kodu aktywacyjnego lub kliknąć przycisk „Zaakceptuj i zweryfikuj swój adres e-mail”, który pojawia się w e-mailu, który Ci wysłali.
  • I gotowy! Utworzysz i zweryfikujesz swoje konto LinkedIn.
  Czytaj więcej  Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

  Jeśli masz jakieś pytania, możesz również przeczytać centrum pomocy LinkedIn, gdzie znajdziesz wszystkie najczęściej zadawane pytania .

  Jak zalogować się do LinkedIn?

  Po utworzeniu naszego konta będziemy mogli szybko i łatwo zalogować się, gdzie zaczniemy personalizować, konfigurować i dekorować nasz profil tak, aby był atrakcyjny dla firm. W tym celu dobrym sposobem na to jest dodanie kursów, certyfikatów i dyplomów do swojego profilu LinkedIn , aby pokazać całe swoje doświadczenie i potwierdzoną wiedzę. Aby się zalogować, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • W preferowanej przez nas przeglądarce będziemy musieli uzyskać dostęp do strony głównej LinkedIn. Możemy go znaleźć, wpisując „LinkedIn” w wyszukiwarce przeglądarki.
  • Będąc tam, wystarczy wpisać adres e-mail, który jest powiązany z kontem i hasło, które umieściłeś w rejestrze.
  • Kliknij "Zaloguj się" i będziesz na swoim koncie.

  Możliwe jest również zalogowanie się z aplikacji mobilnej, jest to najszybszy sposób na zrobienie tego . Zalecamy pobranie go ze sklepu Google Play lub App Store, ponieważ jest to sposób, w jaki większość użytkowników wchodzi na platformę.

  • Po pobraniu aplikacji wejdziemy do niej i klikniemy „Zaloguj się” .
  • Następnie w odpowiednich polach wpiszemy adres e - mail i hasło do naszego konta.
  • Klikamy „Zaloguj się” i voila, wejdziemy na nasze konto LinkedIn.
  Czytaj więcej  Jak poznać wiek, datę produkcji lub rok wydania mojego komputera lub laptopa?

  Aktualizowanie profilu, zdjęcia profilowego i zdjęcia na okładkę jest bardzo ważne, aby przyciągnąć uwagę firm , oprócz wykazania naszych umiejętności i wiedzy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji