Jak założyć i założyć konto biznesowe WhatsApp

5 listopada, 2021

Korzystając z aplikacji, użytkownicy zwracają uwagę, że może ona oferować jak najwięcej funkcji . I to właśnie pomyśleli ludzie WhatsApp, który teraz pozwala kontaktować się z klientami za pośrednictwem nowej platformy.

Jak założyć i założyć konto biznesowe WhatsApp

Jeśli więc masz małą firmę, łatwiej będzie Ci w ten sposób pokazać swoje produkty lub usługi. Teraz, jeśli jesteś zainteresowany, nauczymy Cię, jak założyć i utworzyć konto WhatsApp Business.

I nie możemy ukryć, że platforma do komunikacji bezpośredniej wdraża nowe funkcje, aby objąć wszystkie możliwe przestrzenie. Podobnie jak w przypadku WhatsApp Pay , który jest kolejnym narzędziem, które pomoże Ci dokonywać płatności z tej samej platformy w bezpieczny i szybki sposób, nie wspominając o tym, że jest to usługa bezpłatna.

Teraz dzięki tej nowej platformie WhatsApp jest skonsolidowany jako jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów promowania Twojej firmy. I oczywiście robienie kampanii i stosowanie strategii marketingowych WhatsApp . Więc jeśli masz małą firmę, nie czekaj dłużej, ponieważ nadszedł czas, aby założyć i założyć konto WhatsApp Business.

  Kroki tworzenia konta WhatsApp Business

  Czytaj więcej  Jak uniemożliwić automatyczne pobieranie i instalowanie aplikacji na Androida?

  Możliwość założenia konta w WhatsApp Business jest bardzo prosta i szybka, ale musisz pamiętać, że różni się ona bardzo od aplikacji, którą zainstalowaliśmy na naszym telefonie. Dlatego konieczne będzie wejście na oficjalną stronę z przeglądarki internetowej. A stamtąd wybierasz urządzenie mobilne, z którego korzystasz, Androida lub iPhone'a.

  Gdy aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na telefonie komórkowym, musisz kliknąć przycisk Otwórz, aby mieć do niej dostęp i zostać odebrany przez asystenta. Który pyta, czy masz firmę i w tym przypadku musisz kliknąć przycisk „Zaakceptuj i kontynuuj”. Ponieważ jeśli wybierzesz inną opcję, aplikacja wykona automatyczne zamknięcie i instalacja się zakończy.

  Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie regulaminu i nadanie niezbędnych uprawnień do działania aplikacji, dlatego należy zezwolić na dostęp do kontaktów i dostęp do zdjęć. Następnie musisz podać numer telefonu, z którym jest powiązany z Twoją firmą. Po wpisaniu numeru musisz kliknąć przycisk „Dalej”.

  Ustawienia konta WhatsApp Business

  Następnym krokiem jest wpisanie kodu weryfikacyjnego, który otrzymasz smsem w żądanym polu. Jeśli wszystko się zgadza i nie popełniłeś błędów, Twoje konto zostało zarejestrowane i teraz przejdziemy do następujących ustawień konta. Pierwszym z nich jest kliknięcie opcji Przywróć, jeśli masz kopię zapasową powiązaną z tym numerem.

  Czytaj więcej  Jak blokować lub przekierowywać połączenia przychodzące na pocztę głosową z nieznanych numerów

  Jeśli nie, wystarczy kliknąć przycisk „Pomiń”, kolejnym krokiem jest wpisanie nazwy firmy i zdjęcia profilowego. W ten sposób Twoje konto WhatsApp Business jest prawie gotowe i będziesz musiał wprowadzić tylko kilka zmian związanych z profilem. Jeśli chcesz dokonać tej konfiguracji, wystarczy przejść do prawego górnego rogu i nacisnąć ikonę z trzema punktami.

  Ta czynność pozwoli na wyświetlenie menu opcji na ekranie i należy wybrać „Ustawienia”, a następnie wybrać opcję „Ustawienia firmy”. W ten sposób będziesz mógł wprowadzić wszystkie informacje o swojej firmie, tak aby były one znane Twoim klientom.

  Wśród nich są adres firmy, opis firmy, kategoria, godziny pracy. Jak również inne formy kontaktów, które możesz mieć, takie jak poczta e-mail, sieci społecznościowe lub strona internetowa. Po zakończeniu wprowadzania wszystkich tych danych musisz kliknąć opcję „Zapisz”, a Twoje konto jest gotowe do komunikacji z klientami.

  Utworzenie konta WhatsApp Business jest łatwiejsze niż przeglądanie wszystkich kontaktów , które nie pojawiają się na telefonie komórkowym. Ale jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie, nie wahaj się skorzystać z pola komentarza, aby do nas dotarł.

  Czytaj więcej  Jak przekonwertować lub przekształcić nagranie ZOOM na format wideo MP4 online za darmo?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji