Jak zalogować się lub wylogować się z Fortnite na Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android i iPhone

16 czerwca, 2022

Fortnite to jedna z gier w tej chwili , a jej styl gry, projekt, rozgrywka i postacie są bardzo zróżnicowane i zabawne oraz przyciągają coraz więcej fanów na całym świecie.

Jest to jeden z najpopularniejszych trybów Battle Royale , ponieważ pozwala na zmierzenie się ze sobą na wyspie nawet 100 graczom, a wraz z upływem czasu przestrzeń do gry staje się coraz mniejsza.

Jak rozpocząć sesję Cerrar w Fortnite na Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android i iPhone

Chociaż pierwotnie gra była dostępna tylko dla systemu Windows. MacOS, Playstation 4 i Xbox One, później wydane na Nintendo Switch, iOS i Androida. Gra daje również możliwość łączenia kont Fortnite na wszystkich tych urządzeniach , a także możesz połączyć swoją konsolę z kontem Discord, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry wieloosobowej.

Ale zanim połączysz swoje konta, musisz wiedzieć, jak się logować i wylogowywać na różnych platformach, na których dostępna jest gra, poniżej wyjaśnimy krok po kroku, jak to zrobić na każdej z nich.

  Indeks

   Zaloguj się i wyloguj z Fornite na PC i konsolach

   Aby zalogować się na PC, jest to proste, wystarczy otworzyć aplikację Epic Games na Windows lub MacOS i stamtąd otworzyć sesję Fortnite, a następnie uruchomić grę z tego miejsca i będziesz grać na swoim koncie.

   Czytaj więcej  Jak zapobiec zapełnianiu mojej pamięci mobilnej zdjęciami i filmami WhatsApp?

   Wylogowanie się jest również bardzo proste, wystarczy ponownie wejść do aplikacji Epic Games i wylogować się stamtąd , a natychmiast wyloguje się z gry.

   Logowanie na konsolach też nie ma o czym pisać, może się to trochę różnić w zależności od konsoli, ale ogólnie jest bardzo podobne.

   Musisz tylko uruchomić grę i natychmiast poprosi cię o podanie danych konta, wystarczy wpisać to, o co cię proszą w odpowiednich polach i voila, sesja się rozpocznie.

   Zamykanie sesji jest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ ani gra, ani konsola nie dają możliwości bezpośredniego zamknięcia sesji . Musisz więc wejść na stronę Epic Games , a po otwarciu strony zalogować się na konto, które zarejestrowałeś na swojej konsoli i chcesz zamknąć.

   Będąc w sesji należy wybrać lub najechać kursorem na nazwę swojego rachunku, która będzie w górnej prawej części ekranu, tam wyświetli się kilka opcji, wybierz Konto .

   Spowoduje to przejście do strony ustawień konta, musisz znaleźć i wybrać opcję Połączenia , tam zobaczysz wszystkie urządzenia, na które zalogowałeś się za pomocą konta Epic Games.

   Czytaj więcej  Jak sprawdzić szczegóły zużycia i salda mojego telefonu komórkowego Movistar w Peru Prepaid i Postpaid za darmo?

   Na tej stronie pojawią się różne platformy, na których dostępna jest gra, w tym oczywiście konsole Switch, Xbox i Playstation. Widząc już różne platformy i konsole, musisz wybrać tę z otwartą sesją, a następnie kliknąć opcję Odłącz.

   Zaloguj się lub wyloguj z Fornite na urządzeniach z systemem iOS i Android

   Jeśli masz urządzenie z systemem Android lub iOS , proces logowania i wylogowania jest bardzo łatwy , pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć grę, która musi być już zainstalowana na Twoim urządzeniu, i w stosownych przypadkach wprowadzić wszystkie dane konta Epic Games.

   Następnie wybierasz opcję akceptacji i to wszystko, Twoja sesja rozpoczyna się i gra się uruchamia. Możesz także wylogować się bezpośrednio z urządzenia bez konieczności wchodzenia na jakąkolwiek zewnętrzną stronę lub platformę.

   Aby zamknąć sesję, musisz wejść do gry tylko raz na ekranie, który pojawia się przed rozpoczęciem gry, musisz poszukać opcji swojego konta, które jest oznaczone ikoną, która składa się z 3 poziomych pasków , gdy je zobaczysz, wybierz je i Twój awatar i poniżej Zamknij sesję, musisz go wybrać i to wszystko.

   Czytaj więcej  Jak zablokować ukryte trackery i pliki cookie stron trzecich podczas przeglądania Internetu?

   Postępując zgodnie z tymi metodami, możesz cieszyć się Fortnite na dowolnej platformie za pomocą swojego konta . Gra na PC może mieć problemy z lagami, więc powinieneś zoptymalizować FPS , aby poprawić wydajność gry.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji