Jak zalogować się do poczty Hotmail bez konieczności korzystania z programu Outlook krok po kroku?

7 października, 2022

Odkąd pojawił się Outlook, Hotmail stał się mało używanym narzędziem. Jednak w tej chwili istnieją dwie metody otwierania poczty lub logowania się przez Outlooka lub Hotmaila. W związku z tym zarekomendujemy i szczegółowo wyjaśnimy, jak zalogować się do Hotmaila bez platformy Outlook.

Ludzie lepiej radzą sobie z platformą Hotmail i znają ją, dlatego wolą tę starą metodę otwierania. Obie platformy są połączone programowo, dlatego konta mogą zostać usunięte, jeśli uznasz to za konieczne lub jeśli chcesz utworzyć kolejne w dowolnym momencie.

Jak zalogować się do poczty Hotmail bez konieczności korzystania z programu Outlook krok po kroku?

Istnieją metody przekazywania wiadomości e-mail Hotmail do programu Outlook w ten sposób, aby Twoje konto pozostało na stałe w programie Outlook. Obie platformy dają nam te same korzyści w zakresie konfiguracji i dostosowania , które należy dostosować w odniesieniu do tych kont.

  Indeks

   Rozwiązanie do logowania się do Hotmaila bez Outlooka

   Ta metoda jest dostępna do zastosowania zarówno w Internecie, jak i na smartfonach. Otwarcie go w ten sposób pozwoli również na zmianę danych, takich jak numer telefonu , jeśli tego potrzebujesz, bez żadnych niedogodności. Równie ważne jest, aby aktualizować swoje dane, aby w przypadku zapomnienia hasła lub chęci jego zmiany, łatwo było je odzyskać.

   Sposób logowania się do Hotmaila bez Outlooka jest następujący:

   Metoda ze strony Outlook

   Jeśli otworzysz konto bezpośrednio z Outlooka , uzyskasz te same wyniki. Dlatego kroki są następujące:

   Paso 1

   Pierwszym krokiem jest otwarcie strony programu Outlook poprzez zlokalizowanie opcji w górnej części okna głównego, w której pojawi się opcja „Zaloguj się”

   Paso 2

   W tym miejscu będziesz mógł wejść w opcję i wpisać nazwę konta oprócz hasła, dzięki czemu bez problemu otworzysz swoją pocztę Hotmail.

   Metoda ze strony Hotmail

   Jeśli otworzymy konto z przeglądarki wyszukującej hotmail , wynikiem będzie strona Outlook:

   Paso 1

   W ten sposób otworzymy stronę internetową Hotmail, zawsze automatycznie otworzy się strona logowania do Outlooka.

   Czytaj więcej  Jak usunąć urządzenie połączone z moim kontem Netflix i całkowicie je odłączyć?

   Paso 2

   Gdzie będziesz się logować, umieszczając swoje dane Hotmail, takie jak adres e-mail i hasło, otwierając e-mail w normalny sposób.

   Zauważysz, że w obu miejscach konto Hotmail otworzy się normalnie. Nawet wiele osób jest zdezorientowanych, ponieważ jeśli wyszukasz Hotmail z Google , pierwsza strona wyświetli wynik Hotmail , ale kiedy go otworzysz, przejdziesz na główną stronę Outlooka. Ale chociaż są to różne programy, zawsze rozpoznają Outlooka lub Hotmaila.

   Zaloguj się do Hotmail bez Outlooka z telefonu komórkowego

   Aplikacja jest przeznaczona na telefony komórkowe, aby otwierać wiadomości e-mail niezależnie od platformy. Jeśli chcesz, zarządzaj swoją skrzynką odbiorczą Microsoft :

   otwórz pocztę hotmail w jednym kroku z telefonu komórkowego

    Po przejściu tego kroku możesz wpisać adres e-mail i wpisać hasło. Następnie otwiera się automatycznie po otwarciu aplikacji Email-E . Przypadek iPhone'a i Androida jest bardzo podobny, bądźmy szczerzy, że ich dostępność. W ten sposób w szybki i prosty sposób starają się o 100% poprawić warunki, jakie użytkownik może mieć w momencie używania narzędzi.

    Jeśli w dowolnym momencie zmieniłeś swój telefon komórkowy lub telefon i zostawiłeś wiadomość e-mail otwartą na nieznanym telefonie, ponieważ coś musi zamknąć wszystkie otwarte sesje, możesz to zrobić tylko wprowadzając swój adres e-mail i postępując zgodnie z dość krótkim przewodnikiem.

    Czytaj więcej  Co to są publiczne i prywatne adresy IP lub sieci? Jakie są typy i klasy oraz ich rangi?

    Jedną z korzyści, które znajdujemy w Hotmail lub Outlooku , jest to, że pozwala nam dokonywać dostosowań, które są bardzo przydatne dla każdego rodzaju gustu, który może istnieć wśród użytkowników.

    Ponadto ze wszystkich bezpośrednich konkurentów Hotmaila jest Gmail, ten ostatni jest usługą świadczoną bezpośrednio przez platformę Google . Jednak od znacznie wcześniejszych czasów, kiedy technologia nie była zbyt zaawansowana, Hotmail zajmował pierwsze miejsce w statystykach jako preferowany.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji