Jak zaktualizować TikTok na Androida i iPhone'a do najnowszej wersji — w kilku krokach

28 grudnia, 2021

Tiktok to fenomen internetowy, o którym mówią miliony użytkowników, którzy korzystają z niego na co dzień. Wynika to niewątpliwie z ogromnej liczby filmów w tej samej sieci i oczywiście geniuszu twórców treści.

Jak zaktualizować TikTok na Androida i iPhone'a do najnowszej wersji — w kilku krokach

Ta sieć społecznościowa powstała z innej starej aplikacji o nazwie Musical.ly, która stała się bardzo sławna i coraz bardziej w ciągu prawie półtora roku jej działania. Dopóki nie pojawiła się firma, kupiła go i przekształciła w to, co znamy teraz dzięki TikTok, sieci społecznościowej dla filmów w formie rolek.

Od momentu powstania ma coraz więcej użytkowników do dziś, mając ponad 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie, zgodnie z raportem Datareportal dotyczącym sieci społecznościowych , 2020.

Wiemy, że nawet w 2021 r., ze względu na różne globalne sytuacje, które miały miejsce, liczba ta mogła iz pewnością znacznie wzrosnąć, a nawet gdyby nie, to już pozostaje na kompetentnym poziomie w odniesieniu do Instagrama czy Facebooka.

Z tego wszystkiego to normalne, że chcesz mieć najnowszą wersję Tiktok i nie osądzam Cię, dzięki tej aplikacji każdy może się nią cieszyć , tutaj pokażę Ci, jak ją pobrać krok po kroku i cieszyć się nią.

Czytaj więcej  Jak stworzyć i mieć konto Minecraft Premium – kompletny przewodnik

  Indeks

   Jak krok po kroku pobrać / zaktualizować najnowszą wersję TikTok na Androida?

   • Z urządzenia musisz wejść do aplikacji Sklep Play , która będzie w Twoim menu
   • Następnie będziesz musiał przejść do wyszukiwarki i wpisać słowa „TikTok”
   • Pierwsza opcja będzie prawidłowa, naciśnij ją i naciśnij przycisk „pobierz”
   • Gdy już będziesz mieć go na swoim urządzeniu, będzie gotowy, aby uzyskać do niego dostęp z menu

   Możesz również wyszukać go na swoim komputerze, jeśli masz urządzenie Xiaomi lub Samsung wyższej klasy średniej, które ma aplikacje połączone z telefonem. W tym celu są dokładnie te same kroki, co poprzednio, dopóki nie dojdziesz do oficjalnego wniosku o

   Jak pobrać / zaktualizować najnowszą wersję Tiktok na iOS, iPhone’a, iPada

   Aktualizacja lub pobieranie TikTok jest niezbędne, ta aplikacja, którą wszyscy lubimy, uwalnia nas od pośpiechu w te dni, kiedy nie ma nic do zrobienia lub chcemy się zrelaksować.

   Czytaj więcej  Co to jest zarabianie w YouTube i jak to działa? Jakie są wymagania? Ile płacą?

   Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, aktualizacja TikTok jest bardzo łatwa, wystarczy poprosić Siri, aby to zrobiła, jeśli chcesz pobrać TikTok z AppStore , musisz wykonać następujące czynności:

   • Otwórz App Store za pomocą Siri i ze swojego menu
   • Poszukaj przycisku menu i przejdź do oczekujących aktualizacji
   • Zaktualizuj wszystko lub przejdź do TikTok i naciśnij „aktualizuj”

   Tiktok, w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, nie ma statusu „online / offline”, więc nie musisz się martwić, że będziesz widziany online, ponieważ wiele osób nie chce pojawiać się online na WhatsApp.

   Jaką wersję TikTok powinienem mieć?

   Wydaje się to niewiarygodne, ale dziś prawie wszystkie aplikacje mają 2 wersje, normalną i Lite, w tym przypadku TikTok nie jest daleko w tyle , TikTok niedawno uruchomił swoją wersję Lite.

   Ta wersja jest bardzo dobra, szczególnie w przypadku urządzeń, na których ładowanie filmów zajmuje trochę czasu, ponieważ mają one bardzo mało zasobów lub są nieco stare.

   Dlatego jest to świetna opcja w takich przypadkach, bez wątpienia polecana tylko wtedy, gdy Twoje urządzenie ma niski, średni lub niski zakres lub jeśli jesteś z tobą od dłuższego czasu.

   Czytaj więcej  Co to jest komunikator Telegram? Jak to działa i jak jest używane? Korzyści, zalety i wady

   To jest, aby wziąć pod uwagę, jeśli tworzyć treści dla twórców treści jest niezbędna aby mieć TikTok normalnej wersji, dlaczego?

   To proste, chociaż wersja lite ładuje się lepiej niż normalna, nie pozwala na edycję filmów, a sekcja przesyłania wideo jest znacznie mniejsza niż normalny TikTok.

   Więc jeśli tworzysz filmy lub planujesz to zrobić, z wersji lite będzie to niemożliwe, jednak poza tym wersja lite ma wszystko, co ma normalny tiktok i będziesz mógł z niej korzystać ze znacznie większą szybkością, wydajnością i łatwością oglądać filmy, komentować, obserwować ludzi lub oglądać na żywo.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji