Jak zaktualizować tablet Samsung Galaxy Tab 2, 3, 4 do Androida 6 0 lub 6.0.1?

22 kwietnia, 2022

Aktualizowanie urządzeń z Androidem jest bardzo ważne, ponieważ przy każdej aktualizacji programiści wprowadzają zmiany, które poprawiają ich wydajność, a także dodają nowe opcje dla Twojej wygody. Tablet może się zawiesić i nie odpowiadać lub działać bardzo wolno i nie działać tak, jak powinien . Przyczyn może być wiele, ale aktualizacja oprogramowania może bardzo pomóc.

Jak zaktualizować tablet Samsung Galaxy Tab 2, 3, 4 do Androida 6 0 lub 6.0.1?

Twój Samsung Galaxy Tab 2, 3 lub 4 może się znacznie poprawić, jeśli zaktualizujesz go do wersji 6.0 lub 6.01 , na przykład poprawi wydajność baterii, chociaż Twój tablet może się nie ładować z jakiegoś powodu, inne również zostaną dodane więcej niż ciekawe opcje, które wymienimy poniżej

  Co nowego w wersji Marshmallow 6.0 i 6.0.1

  Aktualizacja tabletu do tej wersji Androida przyniesie wiele korzyści, po pierwsze i to, że nie ma żadnej poprzedniej wersji, to menedżer uprawnień , dzięki temu możemy wybrać, do jakich informacji chcemy mieć dostęp każdej instalowanej przez nas aplikacji.

  W tej wersji Android wykona automatyczną kopię zapasową danych , dzięki czemu po ponownym uruchomieniu go z fabryki lub zmianie urządzenia będziemy mogli odzyskać wszystkie zmiany, opcje i zapisane gry w naszych aplikacjach i grach

  Czytaj więcej  Jak zainstalować Telegram na moim komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint w prosty sposób?

  Ponadto możemy instalować nasze aplikacje na pamięci SD i USB , a także znacznie usprawnia to polecenia głosowe, co pozwala nam teraz na większą interakcję z naszymi urządzeniami za pomocą samego głosu.

  Jak powiedzieliśmy wcześniej, Marshmallow poprawia żywotność baterii, która będzie znacznie dłuższa dzięki Doze, nowemu systemowi, który między innymi zwiększy częstotliwość synchronizacji urządzenia, gdy z niego korzystamy i zmniejszy, gdy jest nieaktywne przez jakiś czas. przez długi czas, można to wyłączyć w opcji optymalizacji baterii.

  Uruchamia również sekcję w ustawieniach urządzenia, która pozwala nam zobaczyć zużycie pamięci RAM przez różne aplikacje telefonu i ogólnie, jakie jest jego średnie wykorzystanie.

  To tylko niektóre z wielu aktualizacji, które wprowadza nowa wersja Androida, ponieważ w przypadku 6.01 najciekawszą wiadomością są nowe emotikony, które osiągają prawie 200.

  Ta wersja daje nam również możliwość szybkiego dwukrotnego naciśnięcia przycisku zasilania, a nasze urządzenie odblokuje się z włączonym aparatem , a także nowy pasek nawigacyjny z nowym i bardziej intuicyjnym interfejsem.

  Actualizar Galaxy Tab a Marshmallow 6.0 i 6.0.1

  Możesz zaktualizować Galaxy Tab na dwa sposoby, pierwszy to bezpośrednio z tabletu w ustawieniach, następnie na końcu tego menu znajdziesz opcję o urządzeniu i tam będziesz mógł zobaczyć aktualną wersję Androida i tam możesz zobaczyć aktualną wersję i opcję aktualizacji oprogramowania.

  Czytaj więcej  Jak naprawić lub naprawić bootloop lub nieskończoną pętlę na Androidzie bez utraty danych

  Możesz również zaktualizować go z komputera, pobierając wersję Samsung Smart Switch zgodną z tabletem, a następnie podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB. Tam rozpocznie się instalacja sterowników potrzebnych komputerowi do rozpoznania telefonu, może to chwilę potrwać.

  Po zainstalowaniu sterowników i rozpoznaniu telefonu przez komputer , otworzysz Smart Switch i pozwolisz mu połączyć się z telefonem , program natychmiast poinformuje Cię, która wersja jest dostępna dla Twojego urządzenia, kliknij aktualizację i rozpocznie się pobieranie. , jego czas trwania może się różnić w zależności od szybkości połączenia internetowego. Dajesz mu zaakceptować kontynuację i to wszystko.

  Przed aktualizacją musisz mieć telefon naładowany co najmniej w 80% i wykonać kopię zapasową wszystkich plików znajdujących się na tablecie, na wypadek gdyby coś poszło nie tak.

  Jeśli Twój tablet nie umożliwia aktualizacji na te dwa sposoby, oznacza to, że firma Samsung nie wydała aktualizacji dla tabletu , w tym przypadku, aby cieszyć się tymi wersjami Androida, będziesz musiał odblokować tablet i zainstalować niestandardową pamięć ROM , ale nie jest to zalecane, ponieważ jeśli nie zrobisz tego prawidłowo, możesz całkowicie uniemożliwić korzystanie z urządzenia.

  Czytaj więcej  Jak aktywować, skonfigurować i dostosować tryb uśpienia na moim Androidzie?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji