Jak zaktualizować pakiet Microsoft Office 2016 lub 2019 na moim komputerze z systemem Windows lub Mac do najnowszej wersji?

19 grudnia, 2021

Niezależnie od tego, czy masz komputer Mac czy PC, każdy użytkownik chce mieć najnowszą wersję pakietu Microsoft Office . Z każdym rokiem ten pakiet automatyzacji biura poprawia się pod względem interfejsu, narzędzi i funkcjonalności. I chociaż prawdą jest, że wersja pakietu Microsoft Office 2016 ma świetne rzeczy, najnowsza wersja jest jeszcze lepsza.

Jak zaktualizować pakiet Microsoft Office 2016 lub 2019 na moim komputerze z systemem Windows lub Mac do najnowszej wersji?

Czy nie chciałbyś poznać wszystkich narzędzi i możliwości, jakie może Ci zaoferować Microsoft Office 2019 ? Jeśli tak, zostań do końca, aby dowiedzieć się, jak zaktualizować swoją wersję pakietu Office, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera Mac czy PC. Oczywiście przed przystąpieniem do aktualizacji musisz wiedzieć, jaką wersję pakietu Office ma Twój komputer przed wykonaniem procedury.

  Indeks

   Streszczenie

   Jak zainstalować nową wersję pakietu Microsoft Office na komputerze lub Macu?

   Powinniśmy wspomnieć, że procedura aktualizacji lub instalacji jest inna dla obu systemów operacyjnych. Dlatego jak najszybciej wyjaśnimy Ci, co musisz zrobić w każdej z sytuacji.

   Ale zanim zaczniesz od tego, musisz naprawić błędy w aktywacji produktu Office , a także wszelkie inne błędy, które wyświetla twój komputer lub program.

   Zaktualizuj pakiet Office w systemie Windows

   Jeśli wcześniej pobrałeś ten program z oficjalnego źródła, nie będziesz miał problemów z jego aktualizacją, ponieważ sam program ma sekcję, w której możesz pobrać aktualizacje i w razie potrzeby odnowić program . Oczywiście ten przewodnik, że tak powiem, jest dostępny tylko dla wersji 2013 i 2016.

   Teraz kroki, które musisz wykonać, są następujące:

    Zaktualizuj biuro z komputera Mac

    Aktualizowanie i instalowanie programów na komputerze Mac jest nieco bardziej złożone niż na komputerze PC. Aby więc móc zaktualizować pakiet Office z komputera Mac , musisz najpierw przejść przez określony proces instalacji oprogramowania, aby można było przeprowadzić wszystkie pobrania i aktualizacje. Ten program nazywa się Microsoft AutoUptade.

     Czytaj więcej  Jak skonfigurować proces „Runtime Broker” w Windows 8 i 10, aby zoptymalizować zużycie procesora i pamięci RAM

     Z reszty proces jest w zasadzie automatyczny i możesz to zrobić bez żadnej pomocy. To znaczy, jak wyjaśniliśmy ci to na przykładzie Windows, musisz zrobić dokładnie to samo z komputerem Mac.

     Jedyną różnicą jest to, że po sprawdzeniu aktualizacji będziesz musiał skonfigurować wszystko, co jest związane z Microsoft AutoUpdate . Po zakończeniu tej konfiguracji reszta będzie bułka z masłem i wystarczy poczekać, aż aktualizacja zakończy swój proces.

     Czy to jedyny sposób na zaktualizowanie pakietu Microsoft Office?

     Prawda jest taka, że ​​nie. Można powiedzieć, że jest to sposób automatyczny. Ale możesz też zrobić to ręcznie, pobierając cały program z oficjalnej strony Microsoftu i instalując go ręcznie.

     Ale zanim zdecydujesz się na tę procedurę, musisz odinstalować wersję, którą już masz na swoim komputerze, a następnie uruchomić instalator nowej wersji Microsoft Office 2019.

     Dodaj komentarz

     Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

     Go up

     Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji