Jak zaktualizować App Store na moim iPhonie, iPadzie, iPodzie lub komputerze Mac — kompletny przewodnik

13 października, 2021

Urządzenia elektroniczne marki Apple od dziesięcioleci są narzędziami zaprojektowanymi, aby ułatwić nam życie dzięki innowacjom technologicznym, zawsze prezentując publicznie produkty najnowszej generacji, aby zwiększyć popularność swoich urządzeń, jednocześnie pomagając zwiększyć produktywność społeczeństwa.

Jak zaktualizować App Store na moim iPhonie, iPadzie, iPodzie lub komputerze Mac — kompletny przewodnik

Będąc urządzeniami elektronicznymi z możliwością synchronizowania się ze sobą, dzięki czemu wszystkie gusta przeglądania są łatwe do zlokalizowania między urządzeniami. Oprócz funkcji używania, aktywacji i konfiguracji AirDrop na iPhonie, iPadzie, iPodzie i Macu w celu udostępniania plików bez potrzeby połączenia Wi-Fi lub Bluetooth, całkowicie optymalizuje ten proces.

Należy wspomnieć, że te produkty mają dużą pojemność pamięci wewnętrznej chronionej przez złożony system operacyjny, a jeśli potrzebujesz więcej miejsca, oferują wirtualną chmurę, którą możesz utworzyć i skonfigurować konto iCloud z mojego komputera, Androida lub iPhone'a w celu bezpiecznej ochrony informacji poza urządzeniem.

ICloud Virtual Storage Services oferuje użytkownikom Apple 5 GB za darmo z możliwością rozszerzenia pamięci do 2 TB w ramach planów Premium , które możesz udostępniać rodzinie lub znajomym, aby zaoszczędzić pieniądze. Będąc całkowicie oddzielnym oprogramowaniem od systemu operacyjnego, aby dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Czytaj więcej  Co to jest robak komputerowy i jakie są jego typy? Jak ich unikać i eliminować?

Aby korzystać ze wszystkich narzędzi oferowanych przez urządzenia Apple, ważne jest poznanie podstawowych elementów systemu operacyjnego iOS, aby dowiedzieć się, jak zaktualizować iPhone'a, iPada lub iPoda do najnowszej wersji z lub bez iTunes , aby było to możliwe aby naprawić wszelkiego rodzaju problemy z działaniem systemu operacyjnego.

Aktualizacja systemu operacyjnego iOS jest absolutnie konieczna, aby zapobiec problemom operacyjnym i dodać kompatybilność z nowymi aplikacjami ze sklepu, dzięki czemu dzięki regularnym aktualizacjom możesz zachować swoje urządzenie jak nowe. Z tego powodu dzisiaj w tym artykule nauczymy Cię, jak zaktualizować App Store iPhone'a, iPada, iPoda lub Maca.

  Zaktualizuj App Store iPhone'a, iPada, iPoda lub Maca

  Przede wszystkim należy pamiętać, że aplikacje na iPhonie, iPadzie i iPodzie od czasu do czasu automatycznie aktualizowane , o ile masz połączenie z Wi-Fi. Jednak w przypadku, gdy z powodu problemu z działaniem lub konfiguracją nie zostanie on zaktualizowany, możesz to zrobić ręcznie poprzez konfigurację urządzenia.

  Aby zaktualizować ręcznie, wystarczy przejść do App Store, u góry ekranu kliknąć ikonę profilu, w tym menu musisz znaleźć sekcję oczekujących aktualizacji i informacje o wydaniu. Możesz zaktualizować tylko określoną aplikację lub wszystkie oczekujące aktualizacje jednocześnie.

  Czytaj więcej  Czym jest prawo do bycia zapomnianym w Google i jak z niego wystąpić i jak z niego skorzystać?

  Podczas aktualizacji App Store na komputerze Mac, należy otworzyć App Store i na pasku opcji wybierz opcję aktualizacji, podobnie jak iPhone, iPad i iPod można zaktualizować konkretnego zastosowania lub można zainstalować wszystkie aktualizacje na raz.

  Jeśli musisz zainstalować aktualizacje ręcznie, możesz skonfigurować urządzenie tak, aby aktualizowało się automatycznie w Ustawienia> App Store> Aktualizacje aplikacji.

  Co zrobić, jeśli aktualizacje nie są zainstalowane?

  W wielu przypadkach powód, dla którego pojawia się błąd podczas instalowania aktualizacji, jest prostszy niż się wydaje. Przede wszystkim należy upewnić się, że połączenie z siecią WiFi działa lub w takim przypadku zezwolić na aktualizacje z wykorzystaniem danych poprzez konfigurację urządzenia.

  Ważne jest również, aby sprawdzić, czy Apple ID jest zalogowany, w przeciwnym razie aktualizacje urządzenia nie będą możliwe, nawet jeśli masz połączenie z siecią bezprzewodową.

  Jeśli żadne z poprzednich zaleceń nie działa dla Ciebie, powinieneś sprawdzić pamięć urządzenia na wypadek, gdyby była już pełna. Możesz sprawdzić Ustawienia> Ogólne> Pamięć , aby sprawdzić, ile masz dostępnego miejsca i aplikacje, które zajmują najwięcej miejsca.

  Czytaj więcej  Jak w kilka sekund odblokować klawiaturę mojego komputera lub komputera z systemem Windows 10?

  Na koniec możesz również zamknąć i zalogować się do App Store z ustawień urządzenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji