Jak zainstalować Telegram na moim komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint w prosty sposób?

31 lipca, 2021

Dzięki wszystkim postępom technologicznym, które zapoczątkowały erę cyfrową, w której się znajdujemy, procesy komunikacji zostały zoptymalizowane we wszystkich jej aspektach i na wszystkie rodzaje kreatywnych sposobów, poprzez usługi wiadomości błyskawicznych, aby wyeliminować hałas wewnętrzny i zewnętrzny, że spotkanie osobiste może mieć.

Jak zainstalować Telegram na moim komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint w prosty sposób?

Obecnie dysponujemy szeroką gamą usług wiadomości błyskawicznych, które zaspokoją gusta i potrzeby użytkowników. Zwłaszcza za pośrednictwem Telegrama, który ma wszelkiego rodzaju funkcje, zalety, zalety i kilka wad w porównaniu z resztą swoich konkurentów, dlatego jego popularność szybko rośnie.

Dzięki niekończącym się narzędziom zintegrowanym w złożonym i całkowicie bezpiecznym oprogramowaniu do ochrony Twoich danych osobowych, z opcją korzystania z chmury Telegram do ręcznego i automatycznego przechowywania plików lub rozmów w celu zapisywania informacji poza wewnętrzną pamięcią telefonu.

Podobnie usługa wiadomości błyskawicznych Telegrama ma opcje na czacie, aby proces komunikacji był bardziej interaktywny, z funkcjami do łatwego usuwania, edytowania, odzyskiwania i przesyłania dalej wiadomości Telegrama , aby poprawić wszelkiego rodzaju błędy, które mogą wystąpić podczas rozmowy z Twoim Łączność.

Czytaj więcej  Jak zmienić kolejność osób, które obserwuję na Instagramie według daty lub ostatniej liczby obserwowanych?

Za pośrednictwem oficjalnej strony Telegram można bez problemu wejść na swoje konto z różnych platform i uzyskać dostęp do danych czatu między urządzeniami, na prostej i łatwej w użyciu platformie, dzięki czemu można korzystać z większości jego podstawowe funkcje bez wcześniejszej wiedzy.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, jakie oferuje użytkownikom komunikator Telegram, łatwo jest zrozumieć, jak wzrosła jego baza użytkowników w porównaniu z WhatsApp.

W szczególności, dzięki łatwemu dostępowi, jaki oferuje na wszystkich swoich platformach, zwłaszcza przez komputer, do którego bez problemu można wejść przez aplikację internetową i aplikację komputerową. Mając to na uwadze, dzisiaj nauczymy Cię, jak w prosty sposób zainstalować Telegram na komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint .

  Indeks

   Zainstaluj Telegram na komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint

   Jak wspomnieliśmy wcześniej, Telegram jest obecnie jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji, z szerokim zakresem kompatybilności między różnymi platformami , dzięki temu, że jest to aplikacja open source, bezpieczna i całkowicie darmowa.

   Możliwe jest korzystanie z Telegrama na komputerze z systemem Ubuntu i Linux Mint za pośrednictwem Telegram Web z domyślnej przeglądarki bez konieczności łączenia urządzenia mobilnego, aby ułatwić ten proces.

   Czytaj więcej  Jak zrobić lub utworzyć kod kreskowy w programie Excel i jak to działa krok po kroku

   Ponadto, jeśli używasz Google Chrome lub Firefox jako domyślnych przeglądarek, nie jest konieczne wchodzenie na stronę Telegram, ponieważ mają one oficjalne rozszerzenie aplikacji, aby ułatwić ten proces.

   Wreszcie oficjalna aplikacja komputerowa Telegram jest również dostępna w tym systemie operacyjnym, wystarczy pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej i zainstalować program.

   Zainstaluj Telegram w innych systemach operacyjnych

   • Debian Sid: W tej wersji Debiana aplikacja Telegram jest zintegrowana z jej oficjalnych repozytoriów i można ją łatwo zainstalować, wykonując następujące polecenie na terminalu: sudo apt-get install telegram-desktop.
   • Fedora 28 i pochodne: W Fedorze można zainstalować aplikację Telegram za pośrednictwem repozytorium RPMFusion, po prostu wykonując następujące polecenie, aby ją zainstalować: sudo dnf install telegram-desktop.
   • Arch Linux i pochodne: ma to tę zaletę, że oferuje dwa pakiety aplikacji Telegram z repozytoriów AUR: telegram-desktop-bin i pakiet telegram-desktop-git. Aby zainstalować aplikację, konieczne jest posiadanie zainstalowanego w systemie Yaourt.
   • Snap: Podobnie jak w przypadku wymienionych powyżej, możliwe jest zainstalowanie aplikacji zintegrowanej z systemem z pakietu Snap, po prostu włączając technologię w systemie. Wykonanie polecenia: sudo snap install telegram-desktop.
   • Flatpak: Podobnie jak Snap, musisz włączyć tę technologię w systemie Flatpak i uruchomić następujące polecenie instalacji: sudo flatpak install –z https://flathub.org/repo/appstream/org.telegram.desktop.flatpakref
   Czytaj więcej  Czym jest społeczność YouTube? Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji