Jak zainstalować program antywirusowy na moim Macu Czy potrzebny jest program antywirusowy? Który?

14 października, 2021

Komputerom Mac marki Apple mówi się, że Apple jest najbardziej rozpoznawalną marką w obsłudze klienta na świecie, ma urządzenia, które są sprzedawane po wyjątkowo drogiej cenie w porównaniu do swojego rynku i to właśnie dlatego, że oferują nie tylko produkt, jeśli nie styl życia.

Jak zainstalować program antywirusowy na moim Macu Czy potrzebny jest program antywirusowy? Który?

Apple ma jedno z najlepszych i najważniejszych programów na świecie, licząc komputery, telefony komórkowe, tablety (które Apple nazywa iPadem, ponieważ absolutnie wszystkie swoje produkty nazywa w oryginalny i niepowtarzalny sposób) i dlatego jego komputery są uważane za jedne z największy na świecie.

  Indeks

   Czy te komputery naprawdę są tego warte?

   Prosta odpowiedź brzmi tak, ale nie możesz tak po prostu zostać, więc powiemy, że to zależy… tak jak w urządzeniu mobilnym musisz znać pojemność używanej karty pamięci , aby wiedzieć, ile plików możesz umieścić na telefonie komórkowym.

   Czytaj więcej  Co to są wirusy komputerowe i jakie są ich typy? Klasyfikacja i charakterystyka

   W komputerach powinieneś wiedzieć Do czego będziesz go używać? Jak długo zamierzasz z nią być? Wszystkie te pytania są bardzo ważne przy podejmowaniu decyzji, czy komputer Mac jest najlepszą opcją, czy nie, dlaczego?

   To proste, większość komputerów Mac konkuruje na rynku ze średnią innymi komputerami (nie tylko konkurują, ale znacznie je przewyższają), jednak komputery Mac mają wiele wad , cyberbezpieczeństwo zdecydowanie do nich nie należy.

   Cóż, mają jeden z najlepszych systemów obrony pod względem złośliwego oprogramowania , tutaj wszystko się łączy, ponieważ Apple zapewnia bardzo stabilny system obrony i prawie niemożliwe jest zainfekowanie Maca.

   Jednak ochrona nigdy nie boli, a jeden z najczęstszych wirusów, które zwykle infekują komputery Mac, jest również jednym z najbardziej zabójczych, mówię o Adware , które zasadniczo polega na wypełnianiu komputera irytującą reklamą w miejscach, w których nie powinieneś otrzymywać reklam.

   Ten typ złośliwego oprogramowania może zainfekować komputer Mac, ponieważ najczęstszym jest to, że trafia podczas przeglądania sieci o wątpliwym pochodzeniu i nie ma protokołu HTTPS ani czegoś innego, co prawdopodobnie przy użyciu przeglądarki takiej jak Google Chrome zostaniesz o tym powiadomiony ale wiele razy użytkownik decyduje się zostać.

   Czytaj więcej  Jak reklamować się lub prowadzić kampanię za pomocą Influencer Marketingu na Instagramie - Przykłady

   Inną opcją jest pobranie zainfekowanego pliku, na pierwszy rzut oka może mieć znane rozszerzenie, ale to tylko przebranie, dlatego dzisiaj oferujemy najlepszy program antywirusowy dla Twojego Maca.

   Najlepszy program antywirusowy do ochrony komputera Mac

   Są to najlepsze antywirusy na rynku i mają wersję dla komputerów Mac, ale nie są wyłączne, dlatego są dobre, obecnie Mac twierdzi, że nie potrzebujesz antywirusa na swoim portalu internetowym, ponieważ jego sprzęt pozwala na jego oprogramowanie być jednym z najbezpieczniejszych na świecie.

   Możesz to znaleźć w sekcji Bezpieczeństwo portalu Mac , w każdym razie lepiej być bezpiecznym niż żałować, więc oto 2 najlepsze antywirusy, które możesz zainstalować na swoim komputerze całkowicie za darmo i natychmiast.

   Avast Security dla komputerów Mac

   Avast to jeden z najlepszych programów antywirusowych, który istnieje, ponieważ przez cały czas ma częściowe zabezpieczenia komputera, jest na rynku od wielu lat i ludzie określają go jako niezawodny, oprócz słynnego systemu głosowego, który jest odpowiedzialny za tworzenie doświadczenie dla użytkownika o wiele prostsze i bardziej przydatne niż w przypadku innych antywirusów na rynku, oczywiście jest dostępny w swojej wersji dla komputerów Mac .

   Czytaj więcej  Co to jest plik z rozszerzeniem .Php i jak go otworzyć w systemie Windows, Mac lub Linux?

   Avira

   Avira jest jednym z najbardziej znanych programów antywirusowych dla komputerów Mac, ponieważ zapewnia najwięcej udogodnień dla systemu, aw wersji na Maca jest znacznie lepszy niż w wersji dla systemu Windows.

   Avira jest dostępna do pobrania ze swojego portalu internetowego, a wśród jej najważniejszych funkcji są:

   • Blokuj, wykrywaj i usuwaj wszystkie złośliwe oprogramowanie
   • Oferuje ochronę w czasie rzeczywistym podczas zakupów, przeglądania i pobierania z pełnym bezpieczeństwem
   • Najlepsza prywatność: chroń dane za pomocą szyfrowanej sieci VPN

   Te cechy sprawiają, że Avira jest idealnym antywirusem dla Ciebie jako użytkownika Maca, poza tym, że jest oczywiście w 100% darmowy

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji