Jak zainstalować kompatybilny program antywirusowy w systemie Windows 8, 8.1 lub 10 — najlepszy program antywirusowy z bezpłatną i legalną licencją?

27 października, 2021

Antywirus jest dziś niezbędny, istnieje wiele różnych programów antywirusowych, wszystko zależy od problemu , z jakim ma do czynienia Twój komputer, ponieważ program antywirusowy nie tylko jest przeznaczony do wyszukiwania wirusów , ale także do tego, co może zrobić lub może skoncentrować się na różnych funkcjach.

Jak zainstalować kompatybilny program antywirusowy w systemie Windows 8, 8.1 lub 10 — program antywirusowy z bezpłatną i legalną licencją

Program antywirusowy, który zdecydujesz się zainstalować, będzie zależał od wielu czynników, w tym:

 • Moc twojego komputera (istnieją bardzo silne antywirusy, które spowalniają system, gdy są w użyciu)
 • Wersja systemu Windows , że komputer ma
 • Typ wirusa, który masz w swoim systemie

  Indeks

   Kroki, które należy wykonać przed zainstalowaniem programu antywirusowego na komputerze

   Że Twój program jest aktualizowany będzie podstawowe dla tego artykułu, ponieważ mamy zamiar pokazać wam najlepsze oprogramowanie antywirusowe, ale byłoby to zalecane, że masz komputer pracuje optymalnie przed zainstalowaniem jakiegokolwiek rodzaju programu i bardziej jeśli jest to program antywirusowy.

   Czytaj więcej  Jak pobrać, zainstalować, aktywować lub odzyskać sterownik sieci WiFi dla systemu Windows 10?

   Dlatego zarekomenduję program, aby Twoje urządzenie działało w jak najbardziej optymalny sposób, mówię więc o CCleanerze dostępnym do pobrania na jego oficjalnej stronie internetowej , program ten charakteryzuje się szybkim i skutecznym czyszczeniem systemu .

   Jest odpowiedzialny za wyeliminowanie wszystkich pozostałych śmieci, które komputer może pozostawić, kosztem tego, że nie będziesz mógł ich zobaczyć, i pozostawi Twój system gotowy i czysty do zainstalowania dowolnego programu antywirusowego (wtedy możesz go odinstalować), ale bez wątpienia ty chyba nie trzeba już program antywirusowy , ponieważ program ten ma to wszystko i choć nie jest to formalny antywirusowe, może pozbyć się wirusów też spróbować go za darmo.

   Jak rozpoznać, jaki typ wirusa mam w swoim systemie?

   A teraz, jeśli będę kontynuować po zainstalowaniu CCleaner i wyczyszczeniu komputera, co dalej? Nie polecam jeszcze instalowania programu antywirusowego, ponieważ na rynku są setki programów antywirusowych i nie będziesz wiedział, który z nich Ci odpowiada, jeśli nie wykryjesz typu wirusa, który masz na swoim komputerze, dlatego powiem które z nich są najczęstsze i jak się ich pozbyć.

   Czytaj więcej  Jak zamówić i uporządkować moje ulubione naklejki WhatsApp, które wysyłają mi na Androida lub iPhone'a?

   Najczęstsze wirusy/złośliwe oprogramowanie i ich działanie

   Wirus komputerowy

   Wirusy komputerowe są najczęstsze, ten wirus nie ukrywa się, jest całkowicie widoczny i dba o to, gdy użytkownik go uruchomi, przejmując urządzenie i powodując wszelkiego rodzaju szkody, są one specjalnie tworzone, aby uszkodzić Twój system.

   Robak

   Robaki są rzadkie, ale wciąż śmiertelne, są umieszczane w sieci w formie kopania przez ekspertów komputerowych (crackery), aby przejąć w posiadanie komputer i udostępnić swoją armię komputerów PC w dowolnym momencie, ponieważ Ten program antywirusowy podczas przejmowania spowalnia niektóre procesy i jest odpowiedzialny za wysyłanie wiadomości do twoich kontaktów przez pocztę i sieci społecznościowe, aby pobrali tego wirusa i zostali zainfekowani.

   Tworzenie legionu komputerów dla każdego hakera jest bardzo przydatne, szczególnie wśród innych hakerów, ochrona telefonu jest również ważna, ponieważ może również zostać zainfekowany.

   Ransomware

   Ten typ wirusa przejmuje twój system i prosi o wpłatę w bitcoinach na konto, aby móc odzyskać komputer , są one tworzone przez nadużywających crackerów i są bardzo trudne do wyeliminowania (bez odpowiedniego antywirusa)

   Najlepszy antywirus na PC

   Oto lista najlepszych antywirusów dostępnych na rynku w zależności od rodzaju posiadanego wirusa.

   Czytaj więcej  Jak aktywować lub dezaktywować weryfikację dwuetapową na moim koncie Microsoft

   avast darmowy antywirus

   Ten program antywirusowy jest jednym z najpopularniejszych wszechczasów ze względu na tryb głosowy i jest w stanie powiadomić Cię ludzkim głosem o tym, co się dzieje, dlatego ma dużą zdolność empatii wobec użytkownika. Jest to najbardziej spersonalizowany system ze wszystkich i w obliczu wirusów komputerowych, adware i robaków działa wspaniale.

   Dysk ratunkowy Kaspersky

   Jest to jeden z najlepszych programów antywirusowych, gdy wirus jest bardzo zaawansowany , ponieważ jest w stanie wyczyścić system przed uruchomieniem systemu Windows, jest idealny dla oprogramowania ransomware, całkowicie je eliminuje i debuguje komputer bez dotykania systemu operacyjnego

   Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie wizyty u technika, pobierz ten program antywirusowy i zainstaluj go z innego komputera na dysku lub USB i włóż go do zainfekowanego komputera, w ciągu kilku minut wszystko wyleczysz.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji