Jak zaindeksować lub zarejestrować moją witrynę w wyszukiwarkach Szybkie wysyłanie adresów URL

15 lipca, 2021

Strony internetowe są dziś niezwykle ważne, reprezentują praktycznie wszystko, co można znaleźć w Internecie, chociaż istnieją inne, bardziej szczegółowe wyszukiwarki, takie jak YouTube dla filmów, Yahoo! w przypadku bardzo konkretnych pytań Spotify dla muzyki (lub jakakolwiek jego konkurencja jest lepsza lub gorsza), a nawet wyszukiwarki, takie jak najczęściej używane sieci społecznościowe na świecie do wyszukiwania lokalnych firm, usług itp.

Wszystko to działa zupełnie inaczej niż w wyszukiwarce Google, co pozwoli Ci znajdować strony internetowe według wielu czynników, które często nie faworyzują Cię jako użytkownika.

Cóż, może się zdarzyć, że informacje, których szukasz, są lepiej wyjaśnione na stronie internetowej, która powstała 4 miesiące temu, i właśnie z tego powodu Google nie bierze tego pod uwagę, aby pokazać Ci je przed innymi, które mogą nawet mieć płatne SEM lub inne strony internetowe za pomocą linków.

Scenariusz nie jest dobry do konkurowania z innymi stronami internetowymi, a tym bardziej, jeśli jesteś nowy lub jeśli twój sektor jest bardzo konkurencyjny w stosunku do stron internetowych, które zainwestowały tysiące dolarów. Właśnie z tego powodu ważne jest, aby wiedzieć, jak zindeksować swoją stronę internetową w Google, aby działać szybciej w tym wyścigu zwanym stronami internetowymi.

Czytaj więcej  Jak dezaktywować niebieski podwójny czek lub potwierdzenie czytania w wiadomościach na Twitterze?

Indeks ()

 1. Jaki jest pożytek z indeksowania mojej strony w wyszukiwarkach?
 2. Jak zaindeksować moją stronę?
 3. Czy moja strona jest dobrze zindeksowana od początkowej konfiguracji? Sprawdź wszelkie błędy
Indeks

  Jaki jest pożytek z indeksowania mojej strony w wyszukiwarkach?

  Zaindeksowanie strony internetowej w wyszukiwarkach, a raczej umożliwienie jej zaindeksowania i zażądanie indeksowania z Search Console to podstawowa rzecz, którą powinieneś zrobić natychmiast, zwłaszcza jeśli Twoja strona jest nowa i nie ma jeszcze dużego autorytetu domeny.

  Nie oznacza to, że jeśli tego nie zrobisz, Google nie zaindeksuje Twojej strony internetowej, oznacza to jedynie, że wejdziesz do preferencyjnej kolejki osób, które poproszą Google o jak najszybsze ich zindeksowanie.

  Dzieje się tak, ponieważ pająki lub roboty Google są odpowiedzialne za indeksowanie Twojej strony w odpowiednim czasie, może to być za 4 dni, a może za 4 miesiące, więc w zależności od tego jest to bardzo nieefektywne, gdy masz swoją stronę internetową .

  Czytaj więcej  Jak ukryć lub uniemożliwić kontaktom wyświetlanie historii WhatsApp WhatsApp

  Chociaż musisz przyzwyczaić się do tego, że wszystko wymaga czasu, tworzenie dobrej strategii SEO obejmuje żądanie indeksowania od Google, jak to zrobić? do tego idziemy.

  Jak zaindeksować moją stronę?

  Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść na oficjalną stronę, której Google używa do indeksowania stron i zobaczyć wszystko z tym związane, nazywa się to Search Console i będzie bardzo przydatna nie tylko do tego, ale także do pomiaru wielu innych ważnych danych.

  Będziesz musiał się zarejestrować wykonując bardzo prostą procedurę, w której wprowadzisz kod do edytora swojej strony internetowej. Po zakończeniu rejestracji strona główna i Twój obiekt będą połączone, po czym wykonaj następujące czynności:

  • U góry Search Console pojawi się wyszukiwarka
  • Na swojej stronie skopiuj link, aby tam umieścić, a następnie w Search Console wklej link w wyszukiwarce i naciśnij enter.
  • Otrzymasz ekran ładowania i przeniesie Cię do strony identyfikującej ten adres URL, tutaj będziesz miał określone dane, że jeśli jest to nowy adres URL, nic nie zobaczysz, ale z czasem się pojawią.
  • Wystarczy kliknąć duży przycisk z napisem „Poproś o indeksowanie” i poczekać, prawie zawsze w ciągu najbliższych 7 dni Twoja witryna będzie już zaindeksowana w wyszukiwarce, sprawdź to, wykonując polecenie „Witryna: adrestwojejweb.com”.
  Czytaj więcej  Jak archiwizować i zapisywać moje strumienie, nagrania i filmy z dowolnego urządzenia na Twitchu?

  Czy moja strona jest dobrze zindeksowana od początkowej konfiguracji? Sprawdź wszelkie błędy

  Twoja witryna może nie być zaindeksowana z wielu powodów, pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli Twoja witryna była już wcześniej używana, może stanowić naruszenie, sprawdź swój adres URL na Archive.org, aby upewnić się, że tak nie jest.

  Następnie polecam, jeśli jesteś użytkownikiem WordPress, zainstaluj wtyczkę o nazwie YoastSEO , dzięki temu zobaczysz małe pole pod każdym wpisem, tutaj możesz poszukać sekcji konfiguracji i sprawdzić, czy aktywowałeś indeksowanie tego wpisu lub stronę.

  Dla wszystkich wpisów powinna być aktywowana, a dla mniej ważnych stron nie, takich jak Polityka prywatności, Pliki cookie itp.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji