Jak zadzwonić z ukrytym numerem za pomocą mojego iPhone'a 11 Pro Max, jeśli nie mogę ukryć identyfikatora?

4 lipca, 2022

Obecnie w nowoczesnej erze telefonów komórkowych istnieje wiele nowych funkcji . Funkcje nigdy wcześniej nie widziane, z których jedna to „Dzwoń do innych osób z ukrytym numerem” przy użyciu tej funkcji, mogą być bardzo pomocne w niektórych przypadkach i jest to oferowane przez markę iPhone'a.

Możesz go użyć, aby zadzwonić do znajomych i dobrze ich przestraszyć lub możesz również użyć go, aby zadzwonić do kogoś, do kogo nie chcesz mieć swojego numeru. W tym artykule dowiesz się, jak wykonać połączenie telefoniczne z ukrytym numerem za pomocą telefonu komórkowego iPhone 11 Pro Max .

Jak zadzwonić z ukrytym numerem za pomocą mojego iPhone'a 11 Pro Max, jeśli nie mogę ukryć identyfikatora?

  Indeks

   Zadzwoń bez pomocy aplikacji

   Czytaj więcej  Jak włączyć lub aktywować wirtualizację w systemie BIOS mojego komputera z systemem Windows 10

   W wielu przypadkach nawiązanie połączenia z nieznanym numerem oznaczało szukanie aplikacji, która wykona zadanie. Wyszukiwanie aplikacji tego typu nastręczało wiele problemów, ponieważ niektóre z nich nie były przydatne, gdy zaczynałem z nich korzystać.

   Jednak dzięki inżynierom iPhone'a możesz teraz bez problemu wykonywać połączenia na ukryte numery . Możesz także odzyskać usunięte pliki i kontakty . To wszystko dzięki postępom iPhone'a.

   Kroki, aby nawiązać połączenie z ukrytym numerem

   Następnie będziemy dyktować wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby wykonywać połączenia z ukrytymi numerami z iPhone'a 11 pro Max .

   Krok 1: Wybierz ukryty kod połączenia

   Przede wszystkim otwórz aplikację do dzwonienia na iPhone'a i przejdź do części, w której wybierany jest numer, na który chcesz zadzwonić. Ukryty kod połączenia to „#31#”, teraz po tym numerze będziesz musiał podać numer osoby, do której chcesz zadzwonić.

   Krok 2: Wybierz numer osoby, do której chcesz zadzwonić

   Teraz, po wpisaniu „#31#” wpisz numer odbiorcy połączenia, na przykład chcesz zadzwonić do 94 892 00 00, będziesz musiał wybrać numer taki jak „#31# 94 892 00 00”. Po wpisaniu tego kodu telefon automatycznie dowie się, że chcesz wykonać ukryte połączenie .

   Czytaj więcej  Jak łatwo dezaktywować lub aktywować szybkie ładowanie telefonu Samsung Galaxy Mobile

   Ważne aspekty do podkreślenia

   Należy zauważyć, że podczas wykonywania takiego połączenia osoba odbierająca połączenie w żaden sposób nie będzie mogła zobaczyć Twojego identyfikatora . W ten sposób osoba, do której dzwonisz, nie będzie wiedziała, że ​​to ty. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że ten kod dotyczy tylko jednego wywołania na raz.

   Oznacza to, że jeśli chcesz wykonać kolejne ukryte połączenie na dowolny numer, będziesz musiał ponownie wybrać numer tej osoby i wpisać kod „#31#”.

   Sposób na to, aby IPhone 11 pro Max ID nigdy nie wychodził

   Jeśli za każdym razem, gdy dzwonisz do kogoś, do kogo chcesz, aby Twój identyfikator się nie pojawiał, ale nie chcesz umieszczać kodu „#31#” i numeru odbiorcy, możesz wykonać następujące czynności.

   Krok 1: Przejdź do ustawień

   Aby rozpocząć, przejdź do ustawień telefonu i otwórz aplikację. Taka aplikacja pojawi się z symbolem koła zębatego, teraz natkniesz się na dużą liczbę opcji do dostosowania, opcji, których nie musisz zmieniać.

   Poszukaj sekcji o nazwie „Telefon”, ta sekcja ma symbol telefonu i jest zielona. Po zlokalizowaniu go zamierzasz go nacisnąć.

   Czytaj więcej  Jak i gdzie publikować bezpłatne oferty pracy w kilka minut

   Krok 2: Zmień ustawienia w sekcji „Telefon”

   Po wejściu do bloku „Telefon” znajdziesz kilka opcji do zmodyfikowania, ale wystarczy zmienić tylko tę, która mówi „Pokaż identyfikator dzwoniącego” . Kiedy znajdziesz tę opcję, będziesz musiał ją nacisnąć, a następnie otworzy się dla ciebie przełącznik.

   Ten przełącznik zostanie podświetlony na zielono, co oznacza, że ​​funkcja jest włączona. Teraz przestaw ten przełącznik, aby wyłączyć opcję , dzięki czemu Twój identyfikator nie będzie widoczny, gdy zadzwonisz do innych osób. Robiąc to, za każdym razem, gdy zadzwonisz do kogoś, bez względu na to, kim jest, osoba ta nie będzie mogła zobaczyć Twojego identyfikatora. Ta metoda ukrywania identyfikatora działa również na iPhonie 11 i innych modelach iPhone'a.

   Teraz, jeśli nie wiesz, telefony marki iPhone nie są jedynymi, które mogą chronić Twój identyfikator podczas dzwonienia, tylko że metoda ochrony identyfikatora jest aktywowana inaczej, aby dzwonić z ukrytym numerem.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji