Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze na Androidzie lub iPhonie

5 lipca, 2022

Wszystkie platformy komunikacyjne umożliwiły z czasem dotarcie do jak największej liczby osób. Twitter nie powinien być wyjątkiem, a tym bardziej ze względu na liczbę funkcji, które musi stale udostępniać swoim użytkownikom. Jednym z nich jest możliwość zacytowania tweeta w komentarzu na Twitterze za pośrednictwem Androida lub iPhone'a.

Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze na Androidzie lub iPhonie

Tweet musi być udostępniany i/lub widziany przez wielu użytkowników , a najlepsze w tym jest to, że możesz ulepszyć dowolne informacje, które chcesz pokazać ponownie, gdy retweetujesz.

Nie będziesz musiał szukać tweeta, który chcesz skopiować. Możesz edytować i ponownie udostępniać je szybko i bezpośrednio ; możesz dołączyć bardzo osobiste komentarze i stosunkowo łatwo. Gdzie każdy z milionów użytkowników korzystających z tej atrakcyjnej platformy na całym świecie będzie mógł bez problemu ją uruchomić.

Co najlepsze, możesz korzystać z tego narzędzia z urządzenia mobilnego lub bezpośrednio z opcji internetowej platformy Twitter.

Nie powinieneś się więc martwić, ponieważ z opcji, z której korzystasz , będziesz mógł cieszyć się tymi funkcjami, a tym samym zmienić swoją sieć w coś znacznie bardziej atrakcyjnego i z większą liczbą obserwujących.

Czytaj więcej  Jak odinstalować, usunąć lub usunąć moje konto League of Legends na zawsze?

  Indeks

   Działania, które należy wykonać, aby zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze ze strony internetowej

   Aktualizowanie sieci jest ważne, a funkcja cytowania tweeta w komentarzu na Twitterze jest częścią aktualizacji. Podobnie jak funkcja odpowiedzialna za pobieranie filmów z Twittera.

   Interakcja w sieci społecznościowej i na Twitterze jest jeszcze bardziej potrzebna, więc cytowanie Tweeta jest czymś, czego powinieneś się nauczyć łatwo i bardzo szybko.

   Retweet to bardzo przydatna funkcja na platformie Twitter. Dlatego cytowanie tweeta ma większą wartość, ponieważ pokazujesz tweety innych osób, ale dodajesz swoje komentarze.

   Musisz zalogować się na swoje konto na Twitterze jak zwykle, chyba że jesteś zablokowany na Twitterze lub musisz odzyskać zawieszone konto , ponieważ wtedy będziesz musiał wcześniej wykonać inne kroki.

   A jeśli nie jesteś zarejestrowany, musisz to zrobić. Następnie musisz znaleźć tweeta, który chcesz zacytować. Zobaczysz, że na dole pojawia się opcja wskazująca słowo Retweet i musisz ją nacisnąć. Musisz to rozpoznać, ponieważ jest reprezentowane jako pudełko z dwiema strzałkami.

   Natychmiast pojawi się rodzaj okna dialogowego, w którym będziesz miał swobodę dodawania żądanego komentarza. Następnie wybierz Tweetuj, a Twój post zostanie uruchomiony. Dzięki tej innowacyjnej funkcji wszyscy Twoi obserwatorzy będą szybko wiedzieć o Twojej wizycie.

   Czytaj więcej  Jak uniknąć i rozwiązać problem samoczynnego zamykania się WhatsApp Web?

   Jak zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze z aplikacji na Androida lub iPhone'a

   Jeśli chcesz zacytować tweeta w komentarzu na Twitterze z oficjalnej aplikacji na urządzenia z systemem Android lub iPhone. Masz kilka opcji do naśladowania. Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, jak zarządzać najnowszą wersją Twittera na urządzeniu mobilnym.

   Po upewnieniu się, że korzystasz ze zaktualizowanej aplikacji Twitter na swoim urządzeniu mobilnym, wprowadź swoją oś czasu i przejdź do lokalizacji tweeta, który zamierzasz zacytować , a tuż poniżej wspomnianego tweeta. Musisz nacisnąć przycisk o nazwie Retweet. Natychmiast zobaczysz dwie opcje pracy w wyświetlonym menu.

   Pierwszym byłby Retweet lub Retweet z komentarzem i rzeczywiście musisz wybrać drugą opcję. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć tweeta, który zamierzasz zacytować, z opcją dodania zdjęcia i tekstu oraz oryginalnego użytkownika wspomnianego tweeta. W tej sekcji możesz wpisać żądany komentarz.

   Gdy skończysz pisać komentarz, musisz nacisnąć Retweet w prawej górnej części wspomnianego Tweeta, a cytat, który chcesz opublikować, zacznie obowiązywać na Twoim urządzeniu mobilnym z systemem Android i iPhone.

   Wybrany przez Ciebie cytat z Tweeta zostanie opublikowany na Twoim profilu na Twitterze i będzie dostępny dla wszystkich Twoich kontaktów i nie tylko.

   Czytaj więcej  Rozwiązanie: Windows Update stale sprawdza dostępność aktualizacji w Windows 8, 8.1 i 10

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji