Jak zablokować, odblokować lub włączyć ekran Androida bez przycisku, za pomocą dwóch dotknięć

4 listopada, 2021

Korzyści płynące z korzystania z urządzenia mobilnego z systemem Android są ogromne. Wiele funkcji w jednym miejscu pozwala nam w niezwykły sposób ułatwić nam codzienność. Podobnie jak możliwość zablokowania, odblokowania lub włączenia ekranu bez użycia przypisanego do niego przycisku i za pomocą zaledwie dwóch dotknięć.

Jak zablokować, odblokować lub włączyć ekran Androida bez przycisku, za pomocą dwóch dotknięć

Jeden z powodów używania podwójnego dotknięcia ekranu w celu zablokowania lub odblokowania urządzenia z Androidem. Chodzi o to, że przycisk, który ma urządzenie, może szybko ulec uszkodzeniu.

Będzie to również zależało od gustu i komfortu użytkownika. Niektórzy potwierdzają, że dwukrotne dotknięcie ekranu jest szybsze niż rozpoczęcie badania lokalizacji przycisku.

Kolejną korzyścią jest to, że możesz trzymać urządzenie w jednym miejscu, a za pomocą zaledwie dwóch dotknięć możesz aktywować ekran ; Należy pamiętać, że niektóre telefony komórkowe są już dostarczane z tym systemem w sposób zintegrowany. Do tego stopnia, że ​​nie będziesz w stanie dezaktywować tej akcji, a jeśli nie możesz jej aktywować, musisz skorzystać z zewnętrznej aplikacji.

Ta modalność rozpoczęła się od Knock Code firmy LG i ewoluowała z biegiem czasu; w przypadku, gdy Twoje urządzenie wniesie je do swojego systemu . Będziesz musiał tylko wypróbować niektóre opcje i dokonać niezbędnych zmian, aby dostosować go do swojego komfortu.

Czytaj więcej  Jak włączyć DHCP w systemie Windows 10, aby mieć połączenie z Internetem przez Ethernet lub Wi-Fi?

  Dotknij Dotknij, aby zablokować, aby odblokować lub włączyć ekran Androida bez przycisku, za pomocą dwóch dotknięć

  Nie wszystkie urządzenia mobilne mają opcję blokowania, odblokowywania lub włączania ekranu bez użycia określonego przycisku, ale za pomocą zaledwie dwóch dotknięć. Ale są narzędzia, aby to osiągnąć.

  Więc nie wdawać się w dylematy. Po prostu trzeba uruchomić poprzez urządzenie mobilne i przeszukiwania Sklep Play dla tej TapTap aby zablokować App. Jest bardzo prosty i musi zajmować bardzo mało miejsca w przechowywaniu Twojego sprzętu.

  Idealnie nadaje się do generowania zasilania lub odblokowywania ekranu Androida bez problemów i za pomocą zaledwie dwóch dotknięć.

  Po wyszukaniu, pobraniu i zainstalowaniu TapTap To Lock na urządzeniu z Androidem. Musisz otworzyć aplikację, a zobaczysz różne opcje.

  Musisz upewnić się, że każdy z nich jest włączony . Ponieważ jeden jest niezbędny do funkcjonalności, a drugi do włączania i wyłączania ekranu za pomocą zaledwie dwóch dotknięć.

  A ostatnia z opcji, które pojawiają się w systemie, pozwala na rozpoczęcie aktywności po prostu przez włączenie urządzenia mobilnego. Możesz zobaczyć inne opcje, ale tylko pierwsze trzy są więcej niż wystarczające, aby aplikacja TapTap To Lock działała poprawnie na komputerze i możesz włączać lub wyłączać ekran dwoma dotknięciami.

  Czytaj więcej  Jak zalogować się na moje konto Steam w języku hiszpańskim z Androida, iPhone'a lub PC?

  Aplikacja Gravity Screen do blokowania, odblokowywania lub włączania ekranu Androida bez użycia przycisku

  Funkcja TapTap To Lock jest bardzo skuteczna w blokowaniu, odblokowywaniu lub włączaniu ekranu Androida za pomocą zaledwie dwóch dotknięć. Ale są też inne opcje, które powinny Ci uprościć sprawę. Podobnie jak aplikacja Gravity Screen , bez żadnych kosztów.

  Dzięki tej aplikacji podwójne dotknięcie nie jest używane, ale daje inne opcje blokowania, odblokowywania lub włączania bez użycia przypisanego do niego przycisku; Android zawsze musi myśleć o wszystkich możliwych korzyściach dla swoich użytkowników, więc zawsze będzie innowacja w jego systemie i dlatego istnieje wiele innych alternatyw do rozważenia.

  Sprawdź, czy układ zapłonowy za pomocą podwójnego dotyku jest aktywny w urządzeniu i czy nie działa automatycznie. Musisz zweryfikować dwa możliwe problemy, takie jak to, że urządzenie nie jest odpowiednie do obsługi tej aplikacji lub jest wyłączone. Aby to zrobić, musisz przejść do sekcji ustawień.

  Po wejściu do sekcji ustawień przechodzisz do sekcji ekranu. Opcja budzenia się podwójnym dotknięciem , jeśli nie możesz jej znaleźć, może nie być kompatybilna.

  Czytaj więcej  Jak umieścić lub dodać obramowania lub kontury do tekstów lub obrazów w Photoshopie

  A w przypadku pojawienia się, wystarczy go aktywować; Jak widać, bardzo łatwo jest zablokować, odblokować lub włączyć ekran swojego Androida bez użycia przycisku.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji