Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

25 lipca, 2022

Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

Wdrożenie w życie każdego rodzaju działań, które zapewniają bezpieczeństwo i prywatność, jest bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli pożyczysz swój telefon komórkowy. To bardzo normalne, że masz dzieci i chcą otwierać strony internetowe, których nie powinny. I dlatego możesz tego uniknąć bez konieczności ich monitorowania. W tym sensie przedstawiamy ten artykuł, dzięki któremu dowiesz się, jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na telefonie komórkowym z Androidem.

Za pomocą smartfona możesz uzyskać dostęp do dowolnej strony internetowej i sprawdzić, które z nich ostatnio odwiedzili, sprawdzając historię wyszukiwania. A jeśli zdasz sobie sprawę, że mieli dostęp do zabronionych witryn, możesz je zablokować . I nie mówimy o tym, aby nie pozwolić im wejść do wyszukiwarki i nie być w stanie przeprowadzić żadnego wyszukiwania lub usunąć najczęściej odwiedzanych witryn .

Jak zablokować lub ograniczyć witrynę na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

Jest i jest intencją artykułu, aby nauczyć Cię, jak zablokować określoną stronę i w ten sposób nie mogą mieć dostępu do tej witryny. Wydaje się to niemożliwe, ale tak nie jest, a co najważniejsze, możesz zastosować go nie tylko do jednej, ale do kilku witryn, do których chcesz ograniczyć dostęp z urządzenia mobilnego ze zaktualizowanym systemem operacyjnym Android.

Czytaj więcej  Jakie są najlepsze narzędzia lub platformy do tworzenia aplikacji mobilnych bez znajomości programowania?

 

Indeks

  Jak ograniczyć lub zablokować stronę internetową w systemie Android

  Oczywiście jest to możliwe tylko wtedy, gdy odbywa się to z konkretnej przeglądarki i smartfonów współpracujących z systemem operacyjnym Android. Pochodzą z fabryki z aplikacją Google Chrome, najlepszą przeglądarką mobilną , a dzięki niej będziemy mogli zablokować lub ograniczyć konkretną stronę internetową , dlatego pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść w wyszukiwarkę Google.

  Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko
  Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

  W nim wpiszemy adres lub URL, który pozwoli nam wejść na stronę, którą zamierzamy zablokować . Po wykonaniu tych kroków musisz kliknąć ikonę z trzema kropkami, która znajduje się w prawym górnym rogu. W ten sposób będziemy mieli dostęp do menu opcji aplikacji i w naszym przypadku wybierzemy „Ustawienia”.

  Zostaniesz teraz przeniesiony do jego okna i pojawią się tutaj nowe opcje, ale musisz przewinąć do końca, aż znajdziesz opcję "Ustawienia witryny". Kliknij na niego, a zobaczysz więcej opcji i musisz wyszukać i wybrać opcję Uprawnienia. I tutaj zmienisz ustawienia swoich ustawień i zablokujesz wybraną stronę.

  W przypadku, gdy szukasz opcji „Uprawnienia”, a jej nie znajdziesz, nie będziesz w stanie zablokować ani ograniczyć strony internetowej i będziesz musiał użyć innej metody.

  Czytaj więcej  Jak obliczana jest składka za staż pracy w Meksyku w Ugodzie lub Ugodzie pracowniczej krok po kroku

  Blokowanie stron za pomocą aplikacji BlockSite

  Ta aplikacja jest bardzo pomocna, gdy chcesz zablokować witrynę , a nie masz do tego uprawnień. To nic innego jak dodatek Google i jest dostępny na komputery PC lub urządzenia z systemem Android. Które możesz pobrać bezpłatnie z wyszukiwarki Google Chrome i dodać to przydatne narzędzie.

  Gdy już masz telefon komórkowy i możesz zablokować witrynę , musisz przyznać „Uprawnienia dostępu”. Następnie pokaże Ci różne opcje, które pozwalają blokować określone witryny. Lub zrób to w sposób ogólny i nikt nie ma dostępu do żadnej strony.

  BlockSite to doskonała opcja, która pozwoli Ci kontrolować korzystanie z przeglądarki Google Chrome. Ale ma też inne bardzo praktyczne opcje, dzięki którym pozwoli Ci zablokować aplikację zainstalowaną na urządzeniu mobilnym . Jak widać, to prawdziwe pudełko niespodzianek, o których nie wiedziałeś, że masz na wyciągnięcie ręki.

  Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko
  Jak zablokować lub ograniczyć stronę internetową na moim telefonie z Androidem - łatwo i szybko

  I tak dotarliśmy do końca tego samouczka, który pokazał Ci kolejny wszechstronny dodatek do najczęściej używanej przeglądarki na świecie i jest to nic innego jak Google Chrome. I w bardzo prosty sposób wiesz, jak można zablokować lub ograniczyć stronę internetową na urządzeniach z Androidem.

  Czytaj więcej  Jak poprosić lub poprosić o dodanie seriali i filmów do Netflix za pomocą żądania tytułu

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji