Jak zablokować i zabezpieczyć hasłem moje czaty na Tinderze, aby nikt nie mógł ich czytać

23 czerwca, 2021

Aplikacje do spotkań z przyjaciółmi i potencjalnymi partnerami przeżywają dziś boom, docierając do rekordowych użytkowników, motywowanych obecną pandemią. A jednym z tych, które nie straciły honorowego miejsca pod względem preferencji, jest niewątpliwie Tinder.

To wywołało kontrowersje związane ze swoim specyficznym sposobem dopasowywania użytkowników, ale każdego dnia zyskuje więcej obserwujących. Ale wielu, którzy utworzyli konto Tinder, chce chronić swoją prywatność. I właśnie z tego powodu będziemy uczyć, jak można blokować i chronić swoje czaty hasłem , aby nikt nie mógł ich przeczytać na Tinderze.

Tinder to platforma randkowa, która pozwala uzyskać dopasowanie w krótkim czasie, dzięki ewolucji danych, które podajesz podczas rejestracji. Możliwość pokazania możliwych par, które znajdują się w pobliżu Twojej dzielnicy mieszkalnej. Jest to jeden z powodów, dla których ta aplikacja jest tak skuteczna, ponieważ jest również emulowana przez innych.

Ale niestety niewiele osób lub użytkowników Tindera chce, aby ich znajomi lub rodzina wiedzieli, że korzystają z tej aplikacji i dlatego ukrywają ją na swoim telefonie komórkowym . Dlatego też chcieliby, aby nikt nie miał dostępu do wiadomości, które w ten sposób udostępniają innym użytkownikom. A jeśli tak jest w Twoim przypadku, wyjaśnimy, jak zabezpieczyć hasłem czaty Tinder.

Czytaj więcej  Co to jest sieć IPFS i jak działa? Jak go używać do udostępniania plików i folderów

Jak zablokować hasłem czaty Tinder

Następnie pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby zablokować swoje czaty na Tinderze hasłem , ale do wykonania tego zadania użyjemy aplikacji, która pozwoli nam dodać ochronę, której potrzebujesz do naszych rozmów i w ten sposób nikt może je przeczytać, jeśli nie masz hasła.

Narzędzie, z którego będziemy korzystać, nazywa się Blokada Aplikacji, które będzie działać w szczególny sposób z Tinderem. Chociaż możesz go używać z dowolnym innym, który musisz chronić za pomocą haseł, i oferuje różne rodzaje blokad.

Aby korzystać z tej aplikacji, musisz wejść do wirtualnego sklepu Google, a ze Sklepu Play musisz pobrać i zainstalować. Po zakończeniu tego kroku musisz go otworzyć, aby przejść do jego prostego i intuicyjnego interfejsu graficznego. Aplikacja oferuje 3 różne sposoby zablokowania wybranej aplikacji.

Możesz wybrać między wzorem dotykowym, wprowadzić hasło lub 4-cyfrowy kod PIN lub wybrać odcisk palca. Możesz użyć tego ostatniego tylko wtedy, gdy Twoje urządzenie mobilne obsługuje ten rodzaj zabezpieczenia biometrycznego. W ten sposób będziesz mógł zabezpieczyć hasłem swoje czaty na Tinderze, aby nadir mógł je przeczytać.

Czytaj więcej  Jak utworzyć bezpłatną pocztę e-mail dla firm lub firm za pomocą G Suite dla Firm

Kolejna aplikacja, której możesz użyć do ochrony czatów

Jest jeszcze jedno bardzo skuteczne narzędzie, które pomoże ci zabezpieczyć hasłem czaty Tinder i jest to APK Lock. Oferuje również różne wzorce blokowania żądanej aplikacji, a tym samym uniemożliwianie innym osobom korzystania z niej i przeglądania jej zawartości. Dlatego idealnie nadaje się do stosowania na tego typu platformie.

Tak jak w przypadku poprzedniej aplikacji, aby z niej skorzystać, musisz wejść do Sklepu Play i pobrać. Następnie należy go zainstalować i otworzyć aplikację, jego prostota jest przytłaczająca, a jej użycie nie wymaga dalszych wyjaśnień. Wybierz aplikację, którą chcesz chronić, i wybierz metodę blokowania, której chcesz użyć.

Masz blokadę linii papilarnych, blokadę dotykową i blokadę hasłem, wybierz i zablokuj, tak łatwo, tak szybko. I w ten sposób zablokowałeś czaty Tinder hasłem, aby nikt nie mógł ich przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji