Jak zabezpieczyć hasłem lub hasłem zdjęcia lub obrazy w swojej galerii krok po kroku

21 czerwca, 2021

Posiadanie dobrego poziomu bezpieczeństwa w telefonie jest bardzo ważne, ponieważ w telefonie przechowujemy wiele danych osobowych, które są bardzo wrażliwe. Dobra ochrona w galerii zdjęć to coś, czego nie można przegapić.

Niektórzy ludzie po prostu zadają sobie trud przeniesienia zdjęć do Samsung Cloud , ale naprawdę nigdy nie zaszkodzi chronić galerię dodatkowym hasłem. Następnie wyjaśnimy, jak ustawić hasło, aby chronić zdjęcia i obrazy w swojej galerii.

Indeks

  Czy można tylko zablokować galerię? Narzędzia blokady galerii

  Jeśli posiadasz zdjęcia lub ważne informacje w telefonie, możesz je zapisać bez blokowania całego telefonu , ponieważ w ten sposób, jeśli ktoś pożyczy Twój telefon na korzystanie z innej funkcji, będziesz mógł mieć pewność i spokój pamiętaj, że przejrzą galerię za Ciebie.

  Jeśli masz iPhone'a, możesz stworzyć album z hasłem, a jeśli masz Androida, będziesz mógł pobrać dowolną aplikację, która pozwoli Ci zablokować tylko galerię zdjęć, podczas gdy reszta telefonu może być używana bez hasła.

  Czytaj więcej  Co to jest Google Public Data Explorer i do czego służy? Funkcje i zastosowania

  Są też systemy operacyjne Android, które ich nowe aktualizacje pozwalają blokować tylko aplikacje, czyli można było wybrać blokadę telefonu Pinem oraz konkretną aplikację wzorem , w tym przypadku byłaby to niewątpliwie galeria.

  Jest to bardzo dobre narzędzie, ponieważ gdy chcesz chronić swoje dane, będziesz miał bardzo dobry poziom bezpieczeństwa. Chociaż telefon jest urządzeniem do użytku osobistego, w przypadku pewnej nieostrożności może wpaść w niepowołane ręce i aby uniknąć złego czasu, najlepszą opcją jest zablokowanie galerii.

  Kroki, aby kluczem lub hasłem chronić zdjęcia lub obrazy w swojej galerii

  Jeśli chcesz zablokować galerię swojego telefonu hasłem, aby mieć prywatność i oczywiście bezpieczeństwo, udostępnimy dobrą alternatywę i trzy bardzo dobre aplikacje, które mogą ci w tym pomóc, oprócz ukrywania zdjęć hasłem w Zdjęciach Google.

  Pierwszą alternatywą jest sprawdzenie, czy Twój Android ma opcję blokowania aplikacji, jeśli tak, wystarczy wejść w ustawienia, aby aktywować opcję i zablokować galerię zdjęć pinezką lub wzorem.

  Aby sprawdzić, czy Twój telefon ma opcję blokady musisz wprowadzić ustawienia, gdy jesteś w części ustawień, w sekcji wyszukiwania wpiszesz 'Aplikacje', otrzymasz wiele opcji, musisz wybrać tę, która mówi 'Zablokuj aplikacje ' zobaczysz przycisk z napisem aktywuj.

  Czytaj więcej  Jak wpisywać i wstawiać znaki specjalne lub symbole na telefonie z Androidem za pomocą klawiatury?

  Po naciśnięciu przycisku aktywuj musisz skonfigurować PIN odblokowujący, a następnie wyjdą wszystkie aplikacje telefonu, wybierzesz galerię i w ten sposób Twoja galeria zdjęć będzie chroniona hasłem.

  Aplikacje do ochrony hasłem zdjęć lub obrazów w Twojej galerii

  Jeśli Twój telefon nie ma opcji blokady aplikacji, nie musisz się martwić, ponieważ istnieje na to bardzo proste rozwiązanie i polega na pobraniu aplikacji, która pozwala mi korzystać z tej funkcji. Zgodnie z obietnicą dotyczącą długu, podzielimy się trzema najlepszymi, z których możesz skorzystać.

  Kiedy wpiszesz to, co powinieneś zrobić, to napisz „blokuj aplikacje” i od razu otrzymasz wiele opcji, ale jeśli zamiast tego chcesz czegoś znacznie bezpieczniejszego, możesz napisać dowolną z tych trzech nazw: AppLock, Blokada aplikacji za pomocą pinu i wzoru lub blokada aplikacji.

  Są to trzy najlepsze aplikacje, których możesz użyć do zablokowania galerii, są to aplikacje, które zapewniają te same korzyści, blokowanie aplikacji jest specyficzne dla większego bezpieczeństwa.

  Użycie jest bardzo proste, wystarczy pobrać dowolny z trzech, po jego zainstalowaniu pierwszą rzeczą, o którą zapytają, jest konfiguracja pinezki lub wzoru, a następnie wybierz aplikację, którą chcesz zablokować, tym razem wybierzemy jedną galerię, ale możesz skorzystać i zablokować więcej.

  Czytaj więcej  Jak wysyłać i odbierać tajne wiadomości na czacie telegramowym bez pozostawiania śladów

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji