Jak wyszukiwać, znajdować lub uzyskiwać wygasłe lub wygasłe domeny z wysokim autorytetem SEO

22 czerwca, 2021

Przy tworzeniu i wdrażaniu strategii SEO dla strony internetowej niezwykle ważne jest oparcie naszej kampanii na link buildingu. To, wraz z wieloma innymi strategiami do wdrożenia, pomaga skalować konkretną stronę do punktu, w którym można osiągnąć dobre pozycjonowanie w sieci . Warto wspomnieć, że takie pozycjonowanie i strategie można wdrożyć dla dowolnej wyszukiwarki.

Jak wyszukiwać, znajdować lub uzyskiwać wygasłe lub wygasłe domeny z wysokim autorytetem SEO

Aby to osiągnąć, istnieje wiele technik, które można wdrożyć, wszystko będzie zależeć od rodzaju posiadanej witryny. Oznacza to, że jeśli masz sklep wirtualny, strategie będą nieco inne niż w przypadku osobistego bloga lub strony informacyjnej . Zależy to w dużej mierze od rodzaju domeny internetowej i jej użyteczności .

Jedną z technik, które pozwolą Ci wzmocnić rangę Twojej strony lub domeny, jest wiedza, jak zdobyć domeny, które wygasły lub wygasły, ale jednocześnie mają wysoki autorytet SEO. Tak więc tym razem wyjaśnimy, jak znaleźć i uzyskać domeny, które wygasły lub wygasły.

Jakie narzędzia pozwalają znaleźć wygasłe domeny?

Istnieje wiele narzędzi do wyszukiwania wygasłych domen , niektóre z nich są nieco skomplikowane do zrozumienia i używania, podczas gdy inne są nieco bardziej intuicyjne i łatwe do zrozumienia.

Z tej okazji skupimy się na udostępnieniu Ci kilku narzędzi, które pozwolą Ci zapoznać się z wyszukiwaniem wygasłych domen o wysokim autorytecie . Oczywiście ważne jest, abyś zweryfikował, czy nazwa Twojej domeny lub domeny, która Cię interesuje, znajduje się na czarnej liście lub na liście antyspamowej .

Wygasłe domeny

Wśród wszystkich narzędzi, o których wspomnimy poniżej, jest to jedno z głównych, z których musisz korzystać. Jako takie, to narzędzie pozwoli Ci znaleźć wiele domen, które mają wysoką rangę lub są znane również jako Page Rank.

Podobnie, wspomniane narzędzie pozwala ustawić rodzaj filtra, w którym możesz wybrać minimalny wiek interesujących Cię stron, a także czas, w którym wspomniana strona jest opuszczana przez właściciela. Jeśli zdecydujesz się przejść na oficjalną stronę Expired domains , zauważysz, że są tam szczegółowe informacje o tej platformie.

Czytaj więcej  Jak nagrać i odsłuchać notatkę głosową na WhatsApp przed jej wysłaniem?

Archive.org

To jedna z najbardziej znanych i aktualnie wdrażanych stron internetowych lub platform. Dzięki niemu możesz zobaczyć, co było kiedyś interesującą Cię stroną, a co jest obecnie porzucone. Wśród opcji lub funkcji, które oferuje ta platforma , możesz wybierać według dni, miesięcy, lat.

W ten sam sposób będziesz mógł zobaczyć, jak wyglądała wspomniana strona internetowa, zanim została porzucona. Oznacza to, że dzięki archive.org będziesz mógł dokładniej dowiedzieć się, czemu poświęcona była ta zapomniana strona. Dzięki temu możesz doskonale zaimplementować pozycjonowanie lub pozycjonowanie stron internetowych, jeśli wybierzesz konkretną stronę.

Hostgator.com

Bez wątpienia jest to jedno z ulubionych narzędzi przy wynajmie usługi hostingowej. W ten sam sposób będziesz miał możliwość wynajęcia interesującej Cię domeny w wyjątkowo niskiej cenie.

Poprzednie narzędzia pozwalają dowiedzieć się, które domeny zostały porzucone przez ich właścicieli. Możesz dowiedzieć się, jak długo trwała strona internetowa dla spółdzielni, jak długo zostały porzucone, a także określić, czemu dana strona internetowa była dedykowana przed jej porzuceniem.

Rozważania, które należy wziąć pod uwagę

Zanim wybierzesz domenę, musisz wiedzieć, jaki PageRank lub PageRank aktualnie ma dana strona internetowa. W ten sposób możesz wybrać domenę, która ma najlepszy ranking.

Czytaj więcej  Jak umieścić lub zintegrować przyciski mediów społecznościowych na moim blogu Bloggera

Ten wybór i ta wiedza będą Ci sprzyjać na dłuższą metę, o ile wiesz, jak wdrożyć dobrą strategię pozycjonowania stron internetowych w oparciu o dane, które obecnie znasz za pośrednictwem dostarczonych przez nas platform lub narzędzi.

Podsumowując, proces, który musisz przeprowadzić, to:

  • Znajdź wszystkie wygasłe domeny, które Cię interesują
  • Sprawdź, czy dane, które uzyskałeś, są prawdziwe
  • Dowiedz się, czym była ta domena
  • Wynajmij nową domenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji