Jak wyszukiwać, znajdować i używać nowych filtrów na Instagramie — porady i wskazówki

19 czerwca, 2021

Portale społecznościowe stają się oknem na świat, w którym możesz nie tylko pokazać siebie, ale także zaoferować produkt, markę czy usługę. I konieczne jest wtedy, abyśmy wiedzieli, jak wydobyć z tego jak najwięcej.

W tym sensie umiejętność korzystania z jednej z najpopularniejszych sieci społecznościowych, takich jak Instagram, może być zaletą. I właśnie z tego powodu poniżej pokażemy kilka wskazówek lub trików, które pomogą Ci znaleźć, znaleźć i wykorzystać nowe filtry na Instagramie.

Instagram to platforma, która nigdy nie przestaje zadziwiać nas różnymi, łatwymi w użyciu funkcjami, które oferują nowe formy komunikacji. Dzięki temu wiemy w czasie rzeczywistym, co dzieje się z wysyłanymi przez nas wiadomościami lub treściami . Jak również wiedzieć, czy niektóre z naszych kontaktów zablokowały lub przeczytały wiadomości, które im wysłaliśmy.

Okazuje się jednak, że jedną z aplikacji, która pozwala nam korzystać z filtrów, jest Instagram i byłoby prawdziwą zaletą wiedzieć, gdzie szukać i znaleźć te filtry . Aby móc zaskoczyć nasze kontakty, gdy przygotowujemy nową publikację naszych Stories. A poniżej zaoferujemy Ci fantastyczny samouczek, który pomoże Ci przeprowadzić ten proces.

Czytaj więcej  Dlaczego Mapy Google nie otwierają się, nie działają lub przestały działać? Jak rozwiązać ten problem

Jak znaleźć nowe filtry na Instagramie

Jeśli jesteś użytkownikiem, który codziennie korzysta z sieci społecznościowej Instagram do przesyłania i publikowania treści, powinieneś wiedzieć, że możesz używać i zapisywać filtry, które ktoś udostępnia w swoich historiach. Ale może chciałbyś wiedzieć, jak możesz wyszukiwać te filtry , nie czekając, aż ktoś użyje takiego, który nam się podoba i tego Cię nauczymy.

Używanie filtrów na Instagramie może być doskonałą strategią, która pozwoli większej liczbie osób zobaczyć nasze historie na Instagramie . A użycie nowych filtrów pomoże nam, a tym samym nie będzie konieczności dalszego korzystania z tych, które zawiera aplikacja i które wszyscy już wiedzą, to nie jest nowość. I zawsze miałeś te filtry na wyciągnięcie ręki , ale nigdy nie dałeś sobie czasu na wyszukiwanie.

Chociaż musimy również powiedzieć, że nie jest łatwo dostać się do tych filtrów i musisz wiedzieć, jaka jest ścieżka dostępu, aby dostać się do filtrów, które zawiera Instagram . Aby to zrobić, wystarczy wykonać te proste kroki i zobaczyć, o co prosiłeś.

Czytaj więcej  Jak utworzyć konto w Google Chrome, aby zsynchronizować dane przeglądania

Kroki, aby znaleźć filtry na Instagramie

Pierwszym krokiem, który musimy zrobić, aby znaleźć filtry na Instagramie, jest wejście do sieci społecznościowej, a następnie musimy wejść do sekcji, aby zapisywać Stories. Będąc w tym oknie należy kliknąć na opcję strzału i filtrowania. Bez problemu zlokalizujesz go w dolnej części wspomnianego okna.

Następnym krokiem jest przesuniecie się do lewej strony ekranu i teraz należy nacisnąć, aby mieć dostęp do sekcji „Eksploruj efekty”. I będziesz mógł zobaczyć galerię na ekranie, a w niej znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci wyszukiwać różne tematy. Możesz wybierać między zwierzętami, spokojem, miłością, fantazją itp.

Ważne jest to, że możesz bez problemu korzystać z dowolnego z nich i aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć na filtr, który Ci się podoba. Lub naciśnij opcję „Test” iw ten sposób otworzy się okno nagrywania. Możesz również pobrać ten filtr, który zostanie wyświetlony po lewej stronie opcji fotografowania.

Może wydawać Ci się kłamstwem, że ta sekcja tam była, przez cały ten czas, kiedy korzystasz z aplikacji i nie miałeś pojęcia o jej istnieniu. I żałuję, że nie wiem, jak wyszukiwać filtry, mając nadzieję, że ktoś użyje takiego, który naprawdę Ci się spodobał. Ale już ujawniliśmy tę tajemnicę, że nie rozumiemy, dlaczego tak długo była ukrywana.

Czytaj więcej  Jak tworzyć i przesyłać filmy z galerii do Tik Tok po raz pierwszy — samouczek krok po kroku

I w ten sposób zakończyliśmy artykuł, który stał się prawdziwą niespodzianką dla obserwatorów tej sieci społecznościowej. A teraz wiesz, jak dzięki tej wspaniałej sztuczce możesz wyszukiwać, znajdować i używać nowych filtrów na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji