Jak wyszukiwać lub przechodzić do starych postów na Facebooku, aby znaleźć wspomnienie

16 czerwca, 2022

Kiedy masz dostęp do swojego konta na Facebooku, chcesz mieć wszystkie zdjęcia i filmy, które przesłałeś na tę platformę. Coś, co jest oczywiście bardzo powszechne, ale co się stanie, jeśli użytkownik chce zobaczyć publikacje powstałe jakiś czas temu. A ponieważ chcemy udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, w poniższym artykule pokażemy Ci, jak możesz wyszukiwać lub przechodzić do starych postów, które umieściłeś na Facebooku.

Ewolucja tej sieci społecznościowej jest niezaprzeczalna i widzimy to we wszystkich opcjach, które możemy teraz zmienić, a które na początku były niemożliwe. Na przykład możliwość zmiany nazwy przed upływem 60 dni . Ale teraz widzimy elastyczność, która istnieje na Facebooku, ale zastanawiamy się, czy możliwe jest odzyskanie postów, które zniknęły z naszej ściany.

Jak wyszukiwać lub przechodzić do starych postów na Facebooku, aby znaleźć wspomnienie

Cóż, to pytanie ma bardzo prostą odpowiedź i jest tak, ale aby móc wykonać tę operację, będziesz musiał wykonać kroki, które pokażemy poniżej. Aby w ten sposób można było znaleźć wszystkie stare posty na Facebooku . Ale nie martw się, to tak proste, jak odzyskanie konta lub hasła , jeśli je zapomnisz.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyczyścić pamięć podręczną i tymczasowe niepotrzebne pliki na komputerze z systemem Windows 10?

  Kroki, aby znaleźć stare posty na Facebooku

  Przed kontynuowaniem tego samouczka musimy powiedzieć, że ta operacja nie ma nic wspólnego z opcją przeglądania lub pobierania wcześniejszych historii z Facebooka. Po wyjaśnieniu tego punktu możemy kontynuować i w tym celu musimy wejść na platformę i wprowadzić tam żądane dane, aby móc uzyskać dostęp do naszego konta i zalogować się.

  Będąc w naszym profilu musimy wybrać sekcję „Aktualności”, teraz zwrócimy uwagę na pasek wyszukiwania i w nim umieścimy nazwę wyszukiwania, które chcemy przeprowadzić . Możesz wykorzystać słowa kluczowe i to, że jest to związane z publikacją, w ten sposób możesz ją szybciej znaleźć.

  Po kilku sekundach na ekranie wyświetlą się wszystkie wyniki pasujące do słowa kluczowego. Następnym krokiem jest przejście na dół strony i wybranie zakładki „Publikacje” i teraz zobaczymy wszystkie publikacje, które mają związek z danym wyszukiwaniem.

  Możemy jednak skorzystać z następującego zasobu, aby móc dokładniej znaleźć publikację. W tym celu wystarczy wpisać dokładną lub przybliżoną datę w polu pokazanym po lewej stronie. W ten sposób znacznie łatwiej będzie przeprowadzić wyszukiwanie i zobaczyć tę publikację lub wspomnienie, za którym tak bardzo tęsknisz.

  Czytaj więcej  Jak odzyskać dostęp do mojego telefonu komórkowego z Androidem, jeśli zapomniałem kodu PIN i hasła - Odblokuj telefon?

  Kolejny sposób na znalezienie starych postów na Facebooku

  Możliwe, że metoda, którą pokazaliśmy powyżej, może wydawać się nieco trudna lub skomplikowana do wyszukiwania starych postów. W takim przypadku pokażemy Ci inny sposób i poprzez „ Dziennik aktywności” . Następnie wystarczy wejść w tę sekcję Facebooka i tam wpiszemy w wyszukiwarkę słowo kluczowe kojarzące się z wymaganą publikacją.

  Teraz wszystkie te dopasowania będą wyświetlane na ekranie , lista publikacji może być bardzo długa lub obszerna i do tego użyjemy kursora, aby przewinąć do końca. Będziemy mogli zweryfikować, że pojawią się bardzo stare publikacje i wkrótce znajdziemy tę, którą chcemy znaleźć.

  Jeśli chcemy mieć dokładniejszy wynik, możemy skorzystać z filtrów i wyszukać te publikacje, które zostały przesłane przez nas lub przez znajomego. Pamiętaj, że tworzenie posta na Facebooku jest bardzo proste, nawet jeśli ten przycisk nie jest aktywowany lub skonfigurowany .

  I tak dochodzimy do końca samouczka, który może wyjaśnić kolejną doskonałą funkcję, którą Facebook udostępnia swojemu użytkownikowi. W zaledwie kilku krokach nauczyłeś się wyszukiwać lub przeglądać stare posty na Facebooku.

  Czytaj więcej  Jak zaprosić kogoś do dołączenia do grupy WhatsApp za pomocą linku lub kodu QR?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji