Jak wyszukiwać, instalować i pobierać bezpłatne rozszerzenia Google Chrome Bardzo proste!

6 lipca, 2022

Gigant Google oferuje nie tylko najlepsze bezpłatne usługi ze swojej platformy, takie jak Zdjęcia Google , ale także pozwala nam korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki, takiej jak Google Chrome. Ale w następnym artykule poruszymy temat, o którym możesz niewiele wiedzieć, a mianowicie rozszerzenia. Dzięki którym możemy realizować różne zadania, a jeśli jesteś zainteresowany, nauczymy Cię w bardzo prosty sposób wyszukiwać, instalować i pobierać rozszerzenia w Google Chrome za darmo.

Google oferuje wszystkim swoim użytkownikom różne usługi, rozszerzenia i funkcje , dzięki czemu nie musisz szukać gdzie indziej tego, czego potrzebujesz. A nawet myśli o Twoim zdrowiu i pomaga oszczędzać baterię, oferując tryb ciemny dla urządzenia mobilnego z Androidem lub iPhone'a. Dzięki temu jest to jedna z najczęściej używanych wyszukiwarek na świecie i ciesząca się szerokim uznaniem.

Jak wyszukiwać, instalować i pobierać bezpłatne rozszerzenia Google Chrome Bardzo proste!

Ale możesz użyć jakiegoś narzędzia, które pomoże Ci wykonać określone zadanie i możesz je uzyskać za pomocą rozszerzeń Google Chrome. Na przykład, aby móc wyeliminować reklamy lub wyskakujące okienka , jest to rozszerzenie zawarte w pakiecie Google, ale są też inne, które powinieneś wiedzieć, jak wyszukiwać i instalować w Google Chrome , a my Ci powiemy jak to zrobić.

Czytaj więcej  Jak zresetować lub zmienić hasło do mojego konta PayPal Czy mogę je zmienić bez numeru telefonu?

  Indeks

   Jak znaleźć i zainstalować rozszerzenia w Google Chrome

   Znajdowanie i instalowanie rozszerzeń w Google Chrome jest bardzo łatwe, ale nie wszystkie z nich są bezpłatne, dlatego musimy pamiętać o tych informacjach przed zainstalowaniem ich w przeglądarce. Ale istnieje wiele takich narzędzi, które mogą doskonale zaoferować to, czego chcesz. Koniec z rozmowami i zacznijmy od tego interesującego samouczka.

   Pierwszym krokiem będzie wejście do Google i zlokalizowanie się na ikonie z trzema kropkami w prawej górnej części okna. Klikamy, a następnie wybierzemy z menu opcję „Ustawienia” i zostaniemy przeniesieni do nowego okna. W nim musimy znaleźć się po lewej stronie i poszukać opcji "Rozszerzenia", którą musimy zaznaczyć.

   Teraz zostaniemy przeniesieni do nowego okna i zobaczymy w nim wszystkie zainstalowane rozszerzenia , ale musimy teraz zwrócić uwagę na ikonę trzech poziomych linii. Znajduje się po lewej stronie opcji Rozszerzenia i zamierzamy ją kliknąć. Przesunie się zakładka, w której wybierzemy opcję „Otwórz Chrome Web Store”.

   Ponownie zostaniemy przeniesieni do nowego okna i zobaczymy w nim różne rozszerzenia, ale w naszym przypadku napiszemy w wyszukiwarce nazwę rozszerzenia, którego potrzebujemy. Po kilku sekundach pojawi się żądana wtyczka, a także opis produktu. Teraz wystarczy kliknąć niebieskie pole z następującym komunikatem „Dodaj do Chrome”.

   Czytaj więcej  Jak robić zdjęcia na dobranoc lub w nocy za pomocą telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego?

   Jak korzystać z rozszerzeń Google Chrome

   Po dodaniu rozszerzenia zostanie ono dodane do listy dodatków zainstalowanych w Google Chrome. Zostanie on wyświetlony z ikoną, która go opisuje w prawej górnej części wyszukiwarki Google, jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz wszystkie ikony różnych dodanych rozszerzeń. A proces korzystania z niego jest bardzo prosty i szybki.

   Aby użyć rozszerzenia, wystarczy otworzyć przeglądarkę Google Chrome i kliknąć ikonę reprezentującą rozszerzenie . Jeśli jest to na przykład rozszerzenie dla Emojis, pojawi się pudełko z szeroką gamą tych uroczych małych twarzy. Kiedy nie potrzebujesz już rozszerzenia, wystarczy kliknąć poza polem rozszerzenia, a zniknie.

   Jak widać, bardzo praktyczne i łatwe jest korzystanie z rozszerzeń, które zostały dodane do Google Chrome, a także dostosowywanie lub zmiana obrazu tła. I w ten sposób kończy się ten samouczek, dzięki któremu można było nauczyć się wyszukiwać i instalować bezpłatne rozszerzenia w Google Chrome.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji