Jak wyszukiwać i wiedzieć, czy moje wiadomości WhatsApp zostały przekazane przez Internet

10 lipca, 2021

Interesujące są wszystkie nowe funkcje bezpieczeństwa wdrożone przez niektóre platformy komunikacyjne zainteresowane zachowaniem naszej prywatności. W tym sensie bezpośrednie wiadomości WhatsApp pokazują na przykład dane dotyczące tego, kto z Twoich kontaktów przesłał wiadomość, którą wysłałeś. Ale skąd możemy wiedzieć, czy wiadomości wysłane przez WhatsApp zostały przekazane przez Internet, tutaj pokazujemy.

Konieczne jest zrozumienie, że każda wiadomość tekstowa, głosowa, obrazowa lub wideo jest udostępniana lub wysyłana przez WhatsApp i ogólnie w jakikolwiek inny sposób. Może być bez skrupułów przekazywany przez sieć. Dlatego ważne jest, abyśmy bardzo dobrze wiedzieli, co to jest, co wyślemy, ponieważ przestanie być nasze, gdy tylko naciśniemy przycisk „Wyślij”.

Chociaż WhatsApp umożliwia wysyłanie anonimowych wiadomości , treść wiadomości może być również udostępniana. Dlatego konieczne jest, aby wiedzieć, czy wysyłane wiadomości są przekazywane przez sieć. Aby to wiedzieć, wystarczy przeczytać ten artykuł, a poniżej wyjaśnimy Ci to w prosty sposób.

Indeks

  Jak znaleźć i sprawdzić, czy Twoje wiadomości WhatsApp zostały przekazane?

  WhatsApp to platforma, która umożliwia użytkownikom szczegółowe poznanie ważnych danych podczas wysyłania wiadomości. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że wprowadzenie podwójnego czeku było prawdziwą rewolucją. Dzięki któremu możesz wiedzieć, czy nasze wiadomości dotarły do ​​adresata i zostały przeczytane.

  Czytaj więcej  Jak usunąć, usunąć i wyczyścić historię wyszukiwania na Twitterze

  Ale możemy też poznać inne informacje o wysłaniu wiadomości, która jest bardzo ważna i jest to godzina otwarcia wiadomości. Ale teraz pojawia się nowa funkcja, dzięki której będziemy wiedzieć, czy wiadomość, którą wysłaliśmy, zostanie ponownie przekazana. Informacja, która może być dla nas bardzo cenna , ponieważ pomaga nam poznać nasze kontakty.

  Aby wiedzieć, czy są zaufani, czy nie, lepiej nie udostępniać poufnych informacji temu kontaktowi. Ale jak już ostrzegaliśmy we wstępie do artykułu, zdrowiej jest używać innych sposobów wysyłania kompromitujących wiadomości, zdjęć lub ciężkich filmów . I nie sieci społecznościowe czy internet, ponieważ konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne.

  Krok, aby dowiedzieć się i wiedzieć, kto przekazuje Twoje wiadomości WhatsApp

  Teraz można wiedzieć, kiedy wiadomość jest wielokrotnie przekazywana przez kontakt i od tej pory można to zobaczyć za pomocą ikony w kształcie zakrzywionej strzałki skierowanej w prawo oraz z komunikatem „Przekazane” lub podwójnej strzałki i komunikat „Przesyłane wielokrotnie”.

  To doskonała funkcja, aby wiedzieć, kto udostępnia nasze prywatne wiadomości, ale teraz możemy zobaczyć nową ikonę, która jest umieszczona obok przekazanej wiadomości. Ma ona kształt lupy i pozwala przejść bezpośrednio do wyszukiwarki Google. I w ten sposób dowiedz się, czy ta wiadomość została udostępniona w Internecie.

  Czytaj więcej  Jak zrobić kolorowe i niesamowite zdjęcia lub obrazy, które poruszają się i rozmawiają na Androidzie za darmo?

  Korzystanie z tej nowej funkcji jest naprawdę łatwe, zasadniczo należy kliknąć tę ikonę, która pojawi się automatycznie w wiadomościach wyświetlanych jako przekazane. Ta czynność umożliwi wyświetlenie okna dialogowego z pytaniem, czy chcesz wyszukać to w Internecie.

  I dwie opcje i w naszym przypadku musimy kliknąć opcję „Przeszukaj internet” w przeciwnym razie kliknij opcję „Anuluj”. I uruchomi się automatycznie, gdy przeglądarka zwróci wyniki wyszukiwania. Aby móc korzystać z tej nowej funkcji, wystarczy zaktualizować platformę do najnowszej wersji.

  Różne opcje, które platforma udostępnia swoim użytkownikom w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa, a także inne opcje odzyskiwania usuniętych zdjęć, audio lub wideo, działają tak łatwo . W ten sposób byliśmy w stanie wyjaśnić w sposób dydaktyczny, jak wyszukiwać i wiedzieć, czy Twoje wiadomości WhatsApp zostały przekazane w Internecie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji