Jak wyszukać i znaleźć konto na Instagramie osoby lub znajomego według ich identyfikatora?

28 czerwca, 2021

Bez wątpienia Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych i jedną z najczęściej używanych w dużej części świata. Jest używany nie tylko przez użytkowników, ale jest również używany przez duże firmy, ponieważ jest wykorzystywany jako narzędzie do strategii marketingu cyfrowego.

W tym artykule pokażemy Ci, jak znaleźć użytkownika Instagrama z jego identyfikatorem za pomocą prostych kroków, jeśli nie możesz go znaleźć z powodu zmiany jego nazwy użytkownika lub z innych powodów.

Indeks ()

Indeks

  Różnice między nazwą użytkownika a identyfikatorem Instagram

  Podobnie jak w prawie wszystkich sieciach społecznościowych, Instagram poprosi Cię o podanie pewnych danych osobowych w celu utworzenia konta ; podobnie jak w przypadku Twojego imienia i nazwiska. Zauważysz, że wpisanie swojego imienia i nazwiska umożliwi Ci pozostawienie go widocznym dla Twoich kontaktów, gdy uzyskają dostęp do Twojego profilu.

  To, co odróżnia twoje imię i nazwisko od identyfikatora, to fakt, że istnieją setki kont, na których użytkownicy mają tę samą nazwę, a identyfikator jest unikalny.

  Czytaj więcej  Jak monitorować statystyki i widoki na moim koncie na Twitterze?

  Nazwa użytkownika na Instagramie jest również unikalna, możesz użyć tej, która wydaje Ci się najlepsza, ale nie może być dwóch takich samych , musisz ją modyfikować, dopóki nie znajdziesz wskazanej nazwy, która bardzo różni się od nazwy podanej podczas tworzenia konta.

  Kod ID nie może być modyfikowany, jest unikalny i różni się od Nametagu, który jest konfigurowalnym kodem, który można zeskanować i ułatwić innym użytkownikom wyszukiwanie.

  Procedury wyszukiwania użytkownika po jego identyfikatorze na Instagramie

  Identyfikator jest zwykle używany jako procedura podczas odzyskiwania danych, jeśli zapomnisz swojej nazwy użytkownika lub opublikujesz kanał swojego Instagrama lub innych użytkowników na dowolnej stronie internetowej. Instagram ma ogromną bazę danych.

  Identyfikator wskazuje numer, do którego należysz na tej obszernej liście. Zidentyfikuj identyfikator, będziesz mógł wiedzieć, kto przestał Cię obserwować na Instagramie , jak zdobyć więcej polubień, odzyskać czaty bezpośrednio , to jedne z najbardziej poszukiwanych wśród użytkowników. Uzyskanie identyfikatora użytkownika nie jest takie skomplikowane , nauczymy Cię, jak to zrobić.

  Czytaj więcej  Jak pisać tekst pogrubioną czcionką w Telegramie na Androida lub iPhone'a

  Z narzędziami internetowymi

  Istnieje kilka witryn, na których można znaleźć identyfikator użytkownika, ale jedną, która może Cię zainteresować, jest narzędzie do zbierania komentarzy, jedna z najbardziej kompletnych witryn oferujących kilka narzędzi. Wśród narzędzi, które posiada, są narzędzia do wyboru komentarzy na Instagramie (bezpłatne), eksportowanie komentarzy, liczba obserwujących, wyszukiwanie nazwy użytkownika, pobieranie zdjęć i licznik hashtagów.

  Aby zlokalizować identyfikator użytkownika , wystarczy wejść na jego stronę internetową i po prostu skopiować nazwę użytkownika, którego chcesz znaleźć i nacisnąć Znajdź identyfikator na Instagramie, jego zdjęcie profilowe, imię i nazwisko oraz identyfikator użytkownika zostaną wyświetlone na ekranie .

  Według kodu źródłowego

  Aby to zrobić, musisz wprowadzić kod źródłowy strony internetowej; w tym przypadku Instagram. Proces nie jest bardzo skomplikowany, nie trzeba być programistą, aby osiągnąć ten cel.

  Napisz z preferowanej przeglądarki "Instagram" a następnie nazwę użytkownika, którego chcesz przeszukać między słupkami i na koniec dodać ?_A = 1 powinno wyglądać jak instagram / nazwa użytkownika /? _ A = 1

  Po zakończeniu poprzedniego kroku naciśnij Enter, zobaczysz, jak wyświetla się puste okno z kodem źródłowym adresu URL. Za pomocą funkcji Crtl + F wyszukuje kod strony profilu , cyfry, które pokazuje obok, to numer identyfikacyjny użytkownika.

  Czytaj więcej  Jak wyświetlić i wyświetlić ekran mojego Androida na komputerze z systemem Windows 10 za pomocą kabla USB?

  Znajdź użytkownika na Instagramie

  Podsumowując, jeśli chcesz szybko zlokalizować użytkownika i masz jego identyfikator, wróć do strony selektora komentarzy i użyj narzędzia Instagram Find Instagram Username , z tego narzędzia można korzystać bez konieczności rejestracji i jest całkowicie bezpłatne . Wystarczy wykonać kroki, które pokażemy poniżej.

  Możesz korzystać zarówno z komputera, jak i smartfona. Wprowadź identyfikator użytkownika, kliknij przycisk Pobierz nazwę użytkownika Instagram i zdobądź ją tak szybko, jak to możliwe.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji