Jak wysyłać samozniszczające się wiadomości e-mail lub e-maile z Gmaila?

21 lipca, 2021

Chociaż prawdą jest, że internet zmienił sposób, w jaki dzisiaj żyjemy, to dzięki Google społeczeństwo, jakie znamy , zostało niemal całkowicie zglobalizowane i zdigitalizowane , i to nie tylko dzięki wyszukiwarce, ale wszystkim dostępnym narzędziom swoim użytkownikom całkowicie za darmo, aby ułatwić i zoptymalizować wszystkie rodzaje działalności.

W szczególności dzięki usłudze poczty e-mail Gmail, która służy jako centralny węzeł do łączenia i synchronizacji pozostałych narzędzi uzupełniających Google . Obecnie możesz łatwo utworzyć nową pocztę Gmail na Androida, iOS lub PC i zacząć wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, korzystając z 15 GB wirtualnej przestrzeni dyskowej bezpośrednio z platformy.

Podobnie Gmail posiada szeroką gamę narzędzi na swojej platformie, aby ułatwić proces komunikacji i dostosować się do indywidualnych gustów i potrzeb każdego użytkownika. Ponadto możliwe jest zablokowanie kontaktu lub wiadomości e-mail z Gmaila z systemu Android, aby uchronić się przed niechcianymi kontaktami lub wiadomościami spamowymi, które wypełniają skrzynkę odbiorczą.

Biorąc pod uwagę, że Gmail jest obecnie najczęściej używaną usługą poczty e-mail , która jest używana praktycznie codziennie, 15 GB miejsca może być w niektórych przypadkach za mało. Dlatego konieczne jest zwolnienie miejsca na koncie Gmail bez usuwania e-maili za pomocą narzędzi, które udostępnia ta sama platforma.

Czytaj więcej  Jak zaktualizować Facebook Messenger Lite do najnowszej wersji?

Należy również wspomnieć, że za pośrednictwem Gmaila można uzyskać dostęp do pamięci w chmurze w domu i pracy z Dysku Google, aby korzystać z 15 GB bezpłatnego miejsca na platformie, na której oprócz przesyłania plików można udostępniać i zapisywać wszelkiego rodzaju pliki . do pracy grupowej, którą można edytować w czasie rzeczywistym, promując pracę zdalną.

W przeciwieństwie do pozostałych usług poczty e-mail , Gmail ma tę zaletę, że ma za sobą całą moc technologiczną Google, co czyni go głównym narzędziem do współdzielenia wiadomości e-mail.

Oprócz możliwości synchronizacji z pozostałymi aplikacjami Google, stale dodają nowe funkcje do swojej platformy, aby w każdy możliwy sposób ułatwić użytkownikowi życie. Z tego powodu w tym artykule dnia pokażemy, jak wysyłać wiadomości e- mail lub e-maile, które ulegają samozniszczeniu z Gmaila.

Indeks ()

 1. Jak działają samozniszczające się wiadomości w Gmailu
 2. Wysyłaj autodestrukcyjne e-maile w Gmailu
Indeks

  Jak działają samozniszczające się wiadomości w Gmailu

  Funkcja wiadomości tymczasowych stopniowo zyskuje na popularności na różnych platformach, a coraz więcej usług komunikacyjnych dodaje tę opcję, aby zaspokoić potrzeby swoich użytkowników, oferując nowy środek bezpieczeństwa podczas wysyłania wiadomości.

  Czytaj więcej  Jak chronić moje konto Google przed hakerami, zwiększając jego bezpieczeństwo — ostateczny przewodnik

  Dzięki tej nowej funkcji, Gmail daje swoim użytkownikom możliwość ochrony informacji, które zamierzają wysyłać poprzez opcję żądania dodatkowego uwierzytelnienia za pomocą wiadomości tekstowych do odbiorcy wiadomości e-mail, w taki sposób, że ryzyko wysłania prywatnej wiadomości e-mail do inne osoby są przypadkowo całkowicie usunięte.

  Ta nowa funkcja może być obecnie używana zarówno w wersji Gmaila na urządzenia mobilne, niezależnie od ich systemu operacyjnego Android lub iOS, jak i na komputerach.

  Wysyłaj autodestrukcyjne e-maile w Gmailu

  Metoda wysyłania wiadomości e-mail, które ulegają samozniszczeniu w Gmailu, jest dość prosta, wystarczy wpisać swój adres e-mail i wybrać opcję „Tworzenie”, w oknie tworzenia wiadomości należy wybrać opcję „Aktywuj lub dezaktywuj tryb poufny” w prawym dolnym rogu z tego.

  Po aktywowaniu trybu poufnego wybierz opcję „Edytuj” u dołu okna tworzenia i skonfiguruj datę wygaśnięcia oraz hasło do wiadomości. Jeśli wybierzesz opcję „Bez hasła przez SMS”, użytkownicy Gmaila będą mogli bezpośrednio otworzyć e-mail, podczas gdy użytkownicy innych usług otrzymają hasło e-mailem.

  Natomiast w przypadku wybrania opcji „Hasło przez SMS” należy podać numer telefonu odbiorcy, aby otrzymał on hasło SMS-em na swój telefon komórkowy.

  Czytaj więcej  Co to są sterowniki lub kontrolery? Do czego służą, jak działają i gdzie są pozyskiwane?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji