Jak wysyłać lub wysyłać wiadomości głosowe przez Facebook Messenger z mojego komputera?

15 czerwca, 2022

Niektóre sieci społecznościowe lub bezpośrednie komunikatory stworzyły innowacyjne funkcje tak skuteczne, że inne platformy chcą je mieć w swoich opcjach. Tak jest w przypadku notatek głosowych, których używamy w aplikacjach takich jak WhatsApp . Jak wiecie, Facebook przejął tę firmę zajmującą się komunikacją mobilną kilka lat temu, a teraz wprowadził wiadomości głosowe. W tym artykule pokażemy, jak wysłać lub wysłać wiadomość głosową przez Facebook Messenger, ale z komputera.

Facebook jest uważany za jedną z najczęściej używanych platform na świecie i cieszy się większą popularnością na świecie. Aby zachować honorowe miejsce, musisz zintegrować nowe funkcje i opcje ze swoją platformą. Właśnie dlatego możesz teraz wysyłać wiadomości głosowe, a w tym artykule pomożemy Ci nauczyć się tej prostej praktyki na komputerze.

Jak wysyłać lub wysyłać wiadomości głosowe przez Facebook Messenger z mojego komputera?

Większość osób, które obecnie mają smartfony, zarządza z nich swoimi sieciami społecznościowymi i aplikacjami do przesyłania wiadomości. Musisz już wiedzieć, jak proste i łatwe jest wysłanie wiadomości głosowej z telefonu komórkowego . Ale są zupełnie nieświadomi, że można to zrobić również z komputera osobistego.

Czytaj więcej  Co to są domowe sieci telewizyjne? Rodzaje, funkcje i cechy

  Indeks

   Kroki wysyłania wiadomości głosowych na Facebook Messenger z komputera

   Wielu użytkowników będzie zaskoczonych, jak to możliwe, że funkcja, która została stworzona na smartfony, może być używana również na PC. Ale nie ma nic dziwnego, jeśli masz mikrofon i wkrótce powiemy Ci, co musisz zrobić, aby móc wysyłać wiadomości głosowe za pośrednictwem tego urządzenia stacjonarnego.

   A zobaczysz, jakie to będzie proste, a także odzyskanie konta na Facebooku lub hasła , ale musisz wziąć pod uwagę pewne względy. A jednym z nich jest to, że będziemy używać do wysyłania wiadomości głosowych Facebook Messenger.

   Jak pamiętasz, w ten sposób możliwe jest wysyłanie wiadomości tekstowych do znajomych nawet do tych, którzy nie są Twoimi znajomymi . Ale dzięki metodzie, której Cię nauczymy, zobaczysz, że możliwe jest wysyłanie wiadomości głosowych przez Messengera z Twojego komputera.

   Teraz, aby rozpocząć, musisz wejść na swoje konto na Facebooku z komputera i w tym celu musisz podać swój adres e-mail lub numer telefonu, a następnie wprowadzić hasło. Gdy znajdziemy Cię w Twoim profilu, ustawimy się w opcjach znajdujących się po lewej stronie ekranu . A w naszym przypadku musimy kliknąć opcję „Messenger”.

   Czytaj więcej  Jaka zewnętrzna karta SD jest najlepsza dla telefonów komórkowych z systemem Android i iPhone'a? Jak wybrać najlepszą markę?

   Wyślij wiadomość głosową z Messengera

   Znajdziemy się teraz w nowym oknie i zobaczymy w nim kontakty, z którymi możemy się skontaktować za pomocą wiadomości pisemnych lub notatek głosowych. Umieścimy je po lewej stronie okna i wybierzemy kontakt. I sprawdzisz, że wśród wyświetlanych opcji jest ta do wysłania wiadomości głosowej.

   Oczywiście możliwe jest również wysyłanie pisemnych wiadomości do swoich kontaktów, jak już wiesz, ale możliwe jest również wysyłanie między innymi GIF-a, emotikonów, pliku, zdjęcia, niektórych naklejek. Wszystko to można zrobić za pomocą paska do napisania wiadomości , który służy do wysyłania wiadomości tekstowych, a do innych opcji użyjesz reprezentatywnych ikon.

   W naszym konkretnym przypadku, chcąc wysłać wiadomość głosową, musimy kliknąć ikonę w postaci mikrofonu. Jeśli nie widzimy tej ikony obok paska do pisania wiadomości, należy kliknąć opcję „Więcej”, a ukryte opcje zostaną wyświetlone. Po wybraniu mikrofonu na ekranie pojawi się czerwona kropka, którą należy wybrać, aby rozpocząć nagrywanie.

   Gdy skończysz z wiadomością głosową, musisz ponownie kliknąć czerwony przycisk, nagranie się zakończy i aby je wysłać, wystarczy kliknąć odtwórz wiadomość głosową. Zdajesz sobie sprawę, jak łatwo i szybko można wysłać notatkę głosową przez Facebook Messenger z komputera osobistego.

   Czytaj więcej  Jak dodawać, tworzyć i ustawiać przypomnienia w Asystencie Google — szybko i łatwo

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji