Jak wysyłać i odbierać tajne wiadomości na czacie telegramowym bez pozostawiania śladów

26 lipca, 2021

Aplikacje do komunikacji bezpośredniej, takie jak Telegram, nadal wdrażają nowe funkcje, aby nadal awansować na pierwsze miejsca preferowane przez użytkowników. W tym sensie rozumie, że prywatność jest bardzo ważnym aspektem, a możliwość ukrycia tego, co dzielimy lub rozmawiamy, będzie priorytetem. Z tego powodu w poniższym artykule wyjaśnimy, co musisz zrobić, aby wysyłać i odbierać tajne wiadomości na czacie Telegrama bez pozostawiania śladów.

Telegram to aplikacja, która zapewniła WhatsApp walkę o przyciągnięcie nowych użytkowników. A do tego wykorzystał doskonałe funkcje, za pomocą których możemy wysyłać bezpośrednie wiadomości, prowadzić czat głosowy czy rozmowy grupowe . Udostępniaj pliki, filmy, muzykę, naklejki, a teraz możesz wysłać wiadomość bez pozostawiania śladu poprzez tajny czat.

Wydaje się, że jest to bardzo interesująca funkcja i wielu użytkowników tej aplikacji do bezpośredniego przesyłania wiadomości chciałoby wiedzieć, jak z niej korzystać. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jak wysyłać i odbierać tajne wiadomości na czacie Telegrama. Koniecznie przeczytaj ten prosty samouczek, który pokaże Ci, jakie kroki należy wykonać, aby zastosować je w praktyce.

Czytaj więcej  Jak zwolnić miejsce lub wyczyścić moje konto na Dysku Google, Gmailu i Zdjęciach Google Google

Indeks ()

  1. Zalety korzystania z tajnego czatu na Telegramie
  2. Krok, aby wysłać tajne wiadomości na Telegram

Zalety korzystania z tajnego czatu na Telegramie

Ważne jest, aby zrozumieć, zanim przejdziesz do wyjaśniania, jak wysłać tajną wiadomość. To, że istnieje różnica między zwykłą wiadomością a tajną wiadomością i że szyfrowanie wiadomości odbywa się między klientem wysyłającym a serwerem. A serwer i klient odbierający, zamiast tego tajna wiadomość szyfrująca jest przesyłana bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy.

W związku z tym niemożliwe będzie odnalezienie jakiegokolwiek śladu wiadomości , oczywiście tylko na urządzeniach, na których wiadomość została stworzona i odebrana. Jednak wysyłanie tajnych wiadomości ma jeszcze inne zalety, takie jak usunięcie wiadomości wysłanej za pośrednictwem tajnego czatu. Zostanie on automatycznie usunięty tam, gdzie jest, kolejną zaletą jest to, że te wiadomości nie mogą być przekazywane dalej.

Teraz, gdy znamy wszystkie zalety, jakie oferuje nam tajny czat w Telegramie . Zobaczmy, jak jest używany i jakie kroki należy wykonać, aby wprowadzić w życie ten doskonały sposób komunikowania się bez pozostawiania śladów.

Czytaj więcej  Wordpress Security: „Jak chronić zawartość Wordpress przed kopiami lub plagiatami za pomocą wtyczek”

Krok, aby wysłać tajne wiadomości na Telegram

Tworzenie tajnego czatu nie wiąże się z dużymi komplikacjami, a wręcz przeciwnie jest bardzo łatwe i bardzo prawdopodobne, że rozmowa ze znajomymi stanie się bardzo częstą praktyką . Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to wejść na platformę Telegram. Które musisz zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym.

Następnym krokiem jest wyszukanie i wprowadzenie profilu osoby, do której chcesz wysłać tajną wiadomość. Następnie musisz nacisnąć ikonę trzech poziomych linii, które znajdziesz po lewej stronie ekranu. Ta akcja wyświetli menu opcji, z których musisz kliknąć „Nowy tajny czat”.

W tym momencie możesz zacząć pisać wiadomość, którą chcesz skontaktować się z kontaktem i w ten sposób rozpocząłeś tajny czat. W momencie, gdy zakończysz rozmowę i chcesz zakończyć tajny czat. Możesz go usunąć i w ten sposób nie uzyskasz żadnego śladu po tym, co napisałeś w swoich wiadomościach w chmurze Telegrama .

To właśnie dzięki takim funkcjom aplikacje takie jak Telegram zyskują popularność i gusta tysięcy użytkowników na całym świecie. Ponieważ możliwe jest nie tylko odzyskanie lub reaktywacja kanału , teraz możliwe jest również wysyłanie i odbieranie tajnych wiadomości na czacie Telegram.

Czytaj więcej  Jak eksportować i importować dowolny typ formatu w programie Excel — wszystkie formaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji