Jak wysyłać ciężkie pliki i filmy przez WhatsApp z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

26 lipca, 2021

Popularność i duża liczba użytkowników niektórych sieci społecznościowych i platform do komunikacji bezpośredniej są niepodważalne. A tym, który odkąd przybyłem, nie przestał się rozwijać i oferować wszystkim swoim użytkownikom nowe i doskonałe funkcje, jest WhatsApp.

Ale zawsze kwestionowano, że tylko lekka treść może być udostępniana przez jego platformę. Z tego powodu poniżej powiemy Ci, co powinieneś zrobić, aby wysyłać ciężkie pliki i filmy przez WhatsApp z telefonu komórkowego lub komputera.

WhatsApp to platforma, która nigdy nie przestaje nas zadziwiać i musimy pamiętać, że to ona zapewniła nowe sposoby komunikacji. Gdzie możemy wspomnieć o notatkach głosowych lub grupowych rozmowach wideo . Funkcje, które zostały pomyślnie zreplikowane przez inne aplikacje i oznaczają akceptację, jaką mają u zdecydowanej większości użytkowników.

Ważne jest, aby wiedzieć, że na początku WhatsApp zezwalał na udostępnianie treści za pośrednictwem swojej platformy o maksymalnej wadze 15 MB. Ale teraz, dzięki nowym aktualizacjom, umożliwia przesyłanie filmów o maksymalnej wadze 100 MB. A jeśli film jest cięższy, zobaczmy, co musimy zrobić, aby przesyłać ciężkie filmy przez WhatsApp.

Czytaj więcej  Wordpress Security: „Jak chronić zawartość Wordpress przed kopiami lub plagiatami za pomocą wtyczek”

Indeks ()

  1. Kroki wysyłania dużych plików przez WhatsApp z komputera lub telefonu komórkowego
  2. Jak przesyłać duże pliki przez WhatsApp za pomocą Dropbox

Kroki wysyłania dużych plików przez WhatsApp z komputera lub telefonu komórkowego

Możliwość przekazywania treści wideo, audio lub dowolnego typu plików za pośrednictwem WhatsApp jest bardzo prosta . I wiesz już, jak postępować, jeśli mają one maksymalną wagę 100 MB , ale w przypadku, gdy ich waga przekroczy tę pojemność, musisz podjąć inne działania. Dlatego zamierzamy skorzystać z aplikacji, które pozwolą nam bez problemu wykonać ten transfer.

I w tym przypadku musimy zacząć od Google Drive, usługi pozwalającej na przechowywanie plików w chmurze, niezależnie od ich wagi. Aby z niego korzystać i wysyłać duże pliki przez WhatsApp , musimy wykonać następujące czynności. Zasadniczo musisz przejść do swojego konta Dysku Google, a stamtąd musisz przesłać plik, który jest przechowywany i chcesz wysłać.

Następnym krokiem jest kliknięcie opcji „Więcej”, dzięki tej opcji prześlesz plik, który wyślesz do WhatsApp. Teraz musisz znaleźć i wybrać plik, a teraz dać wyskakujące okienko, które będzie wyświetlane na ekranie, które musisz wybrać, klikając opcję „Kopiuj link”, teraz musisz wyjść z Dysku Google i wejść do WhatsApp.

Czytaj więcej  Jak aktywować lub dodać przypomnienie YouTube przed snem lub zrobić sobie przerwę?

Teraz, aby zakończyć, wystarczy wybrać znajomego lub kontakt, do którego chcesz wysłać ciężki plik, i wkleić link, który wcześniej skopiowałeś na Dysk Google. I gotowy w ten prosty sposób i za pomocą tego doskonałego narzędzia, wysłałeś duży plik przez WhatsApp z komputera lub urządzenia mobilnego.

Jak przesyłać duże pliki przez WhatsApp za pomocą Dropbox

Jest to kolejna bardzo popularna platforma, z której być może już wiesz, jak korzystać i za pomocą której odbywa się to w bardzo prosty sposób, aby przesyłać duże pliki przez WhatsApp . Ale w tym przypadku zrobimy to tylko z Twojego urządzenia mobilnego. Następnie musisz mieć zainstalowaną tę aplikację na swoim smartfonie i wejść do Dropbox.

Po prawej stronie aplikacji zobaczysz strzałkę skierowaną w dół, naciśnij ją, aby wyświetlić menu opcji. A w naszym przypadku wybierzemy opcję „Udostępnij”, teraz zobaczysz różne opcje. Oprócz aplikacji, za pomocą których możesz udostępniać linki, w naszym przypadku wybieramy ciężki plik do wysłania i kopiujemy wygenerowany link.

Następnym krokiem jest teraz wejście do WhatsApp i wyszukanie kontaktu, do którego zamierzasz wysłać ciężki plik, a gdy go znajdziesz, wystarczy wkleić link. I tak proste, jak zmiana zdjęcia profilowego kontaktu. Udało nam się wysłać ciężki plik lub wideo przez WhatsApp z naszego komputera lub smartfona.

Czytaj więcej  Jak zainstalować i uruchomić system Windows na Chromebooku — samouczek krok po kroku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji