Jak wyświetlić zdjęcie lub obraz WhatsApp bez otwierania wiadomości — sposoby i wskazówki?

26 czerwca, 2021

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości, która skrywa wiele sekretów i musimy pamiętać na przykład o tym, że można przestać otrzymywać wiadomości bez blokowania kontaktu . Można by więc powiedzieć, że ta aplikacja to pudełko niespodzianek. Ta sieć społecznościowa umożliwia realizację wielu funkcji bez możliwości realizacji tego przez naszego rozmówcę. Ale inne, które pozwolą na podejmowanie działań w aplikacji bez jej wchodzenia. Dlatego chcemy pokazać, jak mogę zobaczyć zdjęcie lub obraz WhatsApp bez otwierania wiadomości.

Jak mogę zobaczyć zdjęcie lub obraz WhatsApp bez otwierania wiadomości - sposoby i sztuczki?

I chodzi o to, że ta bezpośrednia komunikacja nigdy nie przestaje nas zadziwiać i być może dlatego jest pozycjonowana jako jedna z najpopularniejszych i ma dużą liczbę użytkowników, będąc jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych . Ale jest to być może jeden z jego głównych atrybutów, oferujący różne funkcje, które umożliwiają bardziej wydajną i prostszą komunikację i ponieważ nie wpływają na wszystkie Twoje kontakty.

Dlatego chcemy pokazać Ci sztuczkę, która jest bardzo łatwa do zastosowania i że nie będziesz potrzebować pomocy z zewnątrz ani instalacji aplikacji. Dzięki temu możesz wyświetlić zdjęcie lub obraz bez konieczności otwierania wiadomości . Ale na razie będzie to możliwe tylko na urządzeniach Apple, które mają najnowszą aktualizację WhatsApp, a tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Indeks
  Czytaj więcej  Blogger a Vlogger Co jest lepsze? Różnice i podobieństwa

  Nowe funkcje i niespodzianki w WhatsApp

  Bez wątpienia WhatsApp to platforma, która myśli o komforcie swoich użytkowników i rozumie wartość, jaką ma dziś czynnik czasu. I dlatego wymyśla nowe niespodzianki, ale na razie możliwość zobaczenia zdjęcia bez otwierania wiadomości jest możliwa tylko na urządzeniach słynnej firmy Apple.

  I właśnie ostatnio WhatsApp zwrócił szczególną uwagę w aplikacjach wykorzystywanych przez tę renomowaną markę urządzeń mobilnych. Ponieważ wiadomo również, że będzie można dowiedzieć się, czy otrzymałeś złośliwy link.

  W takim przypadku na ekranie iPhone'a zostanie wyświetlony komunikat „Podejrzany adres internetowy”. Doskonała opcja, którą WhatsApp wdroży w tym czasie, zwłaszcza biorąc pod uwagę boom, jaki obecnie przeżywają cyberwirusy .

  Ale także użytkownicy iPhone'a po zaktualizowaniu telefonu komórkowego do najnowszej wersji wydanej przez WhatsApp. Ucieszy ich funkcja, która pozwoli na szybsze wyszukiwanie statusów naszych kontaktów.

  Kroki, aby wyświetlić obraz lub zdjęcie WhatsApp bez otwierania wiadomości

  Jak już wspomnieliśmy, aby móc cieszyć się tą nową modalnością lub funkcją, którą wdraża WhatsApp. Będziesz musiał pobrać najnowszą wersję aplikacji, ale na razie będzie ona dostępna tylko na urządzenia iPhone. Po wykonaniu tego poprzedniego kroku będziesz mógł zastosować dwie różne sztuczki lub metody, aby wyświetlić obraz.

  Czytaj więcej  Jak umieścić białe tło z telefonu komórkowego na zdjęciu za darmo?

  Pierwszy z nich polega na otrzymaniu powiadomienia na ekranie głównym, a teraz wystarczy go nacisnąć i przesunąć w lewo. Ta akcja wygeneruje menu i musisz wybrać opcję „Widok”, a teraz musisz tylko poczekać na pobranie obrazu bez konieczności wchodzenia do WhatsApp . Jak widać bardzo praktyczna funkcja, która pozwala zaoszczędzić czas.

  Innym sposobem, który istnieje w tej chwili, aby zobaczyć obraz bez konieczności wchodzenia do WhatsApp, jest aktywacja 3D Touch. Dzięki temu będziesz mieć możliwość pobrania obrazu i wyświetlenia go, ta funkcja jest łatwo i bez większych komplikacji.

  Jak widać, użytkownicy WhatsApp spodziewają się wielu niespodzianek, ale na razie będą cieszyć się tylko oglądaniem zdjęcia bez otwierania wiadomości , ci, którzy mają iPhone'a. Ale jesteśmy pewni, że wkrótce będzie dostępny dla pozostałych klientów. I tak kończy się ten samouczek, który ma nadzieję, że spełnił swoje zadanie informowania Cię o nowych funkcjach oferowanych przez różne platformy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji