Jak wyświetlić historię moich prywatnych lub bezpośrednich wiadomości na Twitterze, które wysyłam?

27 sierpnia, 2022

Dzisiejsza platforma Twitter pozwoliła milionom użytkowników na całym świecie na czatowanie i niemal bezpośrednią interakcję. Jednym z narzędzi, które to umożliwiają, są 140-znakowe aktualizacje i wiadomości oferowane przez system. Ważne jest, aby wiedzieć, jak wyświetlić historię wysłanych wiadomości, niezależnie od tego, czy są prywatne, czy bezpośrednie.

Dostęp do tych prywatnych lub bezpośrednich wiadomości w sieci Twitter jest całkowicie darmowy. I chociaż są publiczne, można je rozpowszechniać prywatnie , pokazując tylko niektórym obserwatorom. Możesz także wysyłać prywatne wiadomości na Twitterze do kogoś, kto mnie nie obserwuje i kogo obserwuję. Z tego powodu jest znany jako jedna z najczęściej używanych stron internetowych na świecie dzięki swojej wszechstronności.

Jak wyświetlić historię moich prywatnych lub bezpośrednich wiadomości na Twitterze, które wysyłam?

W odniesieniu do wiadomości bezpośrednich musisz mieć oczekujące pewne szczegóły, takie jak świadomość, że nawet jeśli usuniesz je ze swojego konta, reszta osób biorących udział w rozmowie będzie mogła nadal widzieć te wiadomości ze swoich urządzeń. Pamiętaj, że po usunięciu rozmowy grupowej zostaniesz zablokowany i nie będziesz mógł w niej uczestniczyć.

Czytaj więcej  Jak szybko poprawić lub naprawić niewyraźną lub pikselową jakość wideo online za darmo?

Twoje wiadomości na Twitterze mogą być publiczne, a jeśli chcesz, możesz usunąć wszystkie stare tweety , a także korzystać z prywatnych lub bezpośrednich wiadomości. Które może zobaczyć tylko wybrany przez Ciebie odbiorca.

logo twittera

W ten sam sposób będziesz mógł zobaczyć swój pierwszy tweet i otrzymywać bezpośrednie wiadomości od każdego, kto chce podzielić się z Tobą informacjami.

  Indeks

   Kroki, które należy wykonać, aby zobaczyć swoją historię prywatnych lub bezpośrednich wiadomości wysłanych na Twitterze

   Możesz zobaczyć swoją historię prywatnych lub bezpośrednich wiadomości, które wysłałeś ze swojej platformy. A jeśli rozmowa jest w grupie, możesz również wysyłać te prywatne wiadomości, a wszyscy członkowie grupy będą mogli je zobaczyć.

   Najpierw musisz wejść do Twittera z nazwą użytkownika i hasłem, a jeśli nie jesteś zarejestrowany, skorzystaj z możliwości otwarcia konta w systemie, aby korzystać ze wszystkich korzyści oferowanych przez platformę. Następnie po prawej stronie głównej strony Twittera zobaczysz swoją nazwę użytkownika.

   Jednocześnie będziesz mógł zobaczyć menu z szeregiem podstawowych opcji zarządzania kontem. Wśród tych opcji musisz wybrać opcję wskazującą wiadomości bezpośrednie, a w ten szybki i łatwy sposób możesz zobaczyć wszystkie wiadomości bezpośrednie, które posiadasz.

   Czytaj więcej  Jak szyfrować i chronić wiadomości e-mail podczas ich wysyłania — przewodnik dotyczący bezpieczeństwa

   Kroki, które pozwolą Ci pobrać historię prywatnych lub bezpośrednich wiadomości na Twitterze

   Aby wyświetlić pobranie całej historii opublikowanych tweetów. Dlatego, aby zobaczyć wszystkie opublikowane wcześniej wiadomości, musisz najpierw wejść na swoją stronę na Twitterze z ulubionej przeglądarki. Natychmiast wejdź do sekcji ustawień, klikając ikonę reprezentowaną jako koło zębate.

   Wchodząc na swoje konto Twitter i sekcję ustawień, wybierz ustawienia i jesteś o krok od zobaczenia całej historii prywatnych lub bezpośrednich wiadomości, które wysłałeś na swoim koncie Twitter. Po wejściu do obszaru konfiguracji przejdź do sekcji o nazwie konto.

   bezpośrednie lub prywatne wiadomości na Twitterze

   Po wejściu do sekcji konta musisz przewinąć w dół i nacisnąć przycisk z napisem „Poproś o swój plik”. I natychmiast powinieneś otrzymać link do swojego adresu e-mail, za pomocą którego możesz pobrać wszystkie żądane informacje. W tym celu wpisz swój adres e-mail i kliknij link.

   Dzięki temu system przekieruje Cię na Twoje konto na Twitterze, a zobaczysz przycisk o nazwie pobierz. Musisz nacisnąć to samo, a następnie w folderze pobierania rozpakujesz plik i po otwarciu folderu. Naciskasz index.html i automatycznie zobaczysz wszystkie informacje dotyczące Twoich wiadomości niezależnie od czasu publikacji.

   Czytaj więcej  Jak uniknąć i rozwiązać problem samoczynnego zamykania się WhatsApp Web?

   Istnieją różne opcje oferowane przez system Twittera, aby móc zobaczyć historię lub informacje, które obsługujesz w swoim systemie. Nie musisz się więc martwić, gdy musisz pobrać informacje z platformy, wystarczy wykonać czynności wskazane powyżej.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji