Jak wysłać tę samą wiadomość WhatsApp do wielu kontaktów lub osób?

23 czerwca, 2021

W dzisiejszych czasach to dziwne, że ktoś, kto korzysta ze smartfona, nie ma jednej z najpopularniejszych sieci społecznościowych ani wiadomości z największą liczbą pobieranych na niego użytkowników . I oczywiście nie powinno zabraknąć WhatsApp , aplikacji, która ma wiele doskonałych funkcji, dzięki którym możesz się komunikować.

Ale możesz napotkać problem, gdy chcesz wysłać wiadomość lub udostępnić plik multimedialny wielu kontaktom jednocześnie. A tutaj pokażemy, jak wysłać tę samą wiadomość WhatsApp do kilku kontaktów lub osób.

Być może zastanawiasz się nad użyciem opcji wysyłania wiadomości do grup, ale musisz pamiętać, że ta funkcja łączy kontakty z tego samego obszaru. Jak to może być z grupy rodzinnej, z pracy lub z zarządu kondominium. Ale może się zdarzyć, że wiadomości, które musisz wysłać, zawierają osoby z różnych grup i inne, które nie należą do żadnej grupy.

Wtedy pojawia się pytanie, co robić? Cóż, nie martw się więcej, ponieważ WhatsApp ma wśród swoich funkcji taką, która pomoże ci robić dokładnie to, co chcesz. Abyś o tym wiedział, konieczne jest przeczytanie tego artykułu do końca i poznanie kroków, które należy wykonać, aby wysłać tę samą wiadomość do kilku kontaktów.

Czytaj więcej  Jak w kilka sekund odblokować klawiaturę mojego komputera lub komputera z systemem Windows 10?

WhatsApp ma doskonałe funkcje, takie jak wiedza, kto słuchał moich audio , ale ten w szczególności umożliwia wysyłanie tej samej wiadomości do kilku kontaktów jednocześnie. A do tego musisz skorzystać z tzw. listy dystrybucyjnej i jeśli nie wiesz jak ją stworzyć lub jak działa, od razu powiemy Ci, co powinieneś zrobić.

Przed użyciem tej funkcji musisz ją utworzyć i aby to zrobić, musisz wykonać następujące kroki, aby rozpocząć, musisz wejść do aplikacji WhatsApp z telefonu komórkowego. Następnym krokiem jest kliknięcie ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu. Po naciśnięciu wyświetli się menu opcji, z którego musimy wybrać „Nowa dyfuzja”.

Ta akcja pokaże wszystkie twoje kontakty na ekranie, a następnie musisz wybrać te, do których chcesz otrzymać wiadomość. Aby zakończyć, musisz kliknąć zieloną ikonę, która pojawi się w prawym dolnym rogu.

Ważne jest, aby pamiętać, że w ten sposób możesz nie tylko wysyłać wiadomości tekstowe , ale także wysyłać notatki głosowe , filmy, zdjęcia, naklejki, emotikony. Lub jakikolwiek inny rodzaj plików, więc nie ograniczaj się podczas korzystania z niego.

Czytaj więcej  Jak zmienić lub zmodyfikować typ projektu lub styl grafiki w programie Word — bardzo łatwo

Jak korzystać z listy transmisji na WhatsApp

Utworzyłeś już listę dystrybucyjną z wybraną liczbą kontaktów, a po wysłaniu wiadomości zostanie utworzony specjalny czat. A jeśli chcesz ponownie wysłać coś przez ten czat, możesz to zrobić, a każdy z twoich kontaktów otrzyma prywatną wiadomość. To bez wiedzy, że są one częścią listy rozgłoszeniowej.

W przypadku, gdy nie chcesz korzystać z listy transmisji, możesz skorzystać z innej opcji, która pozwoli Ci wysyłać wiadomości do różnych kontaktów na WhatsApp . To również może działać idealnie i w tym celu musisz najpierw wysłać wiadomość do jednego ze swoich kontaktów. Następnie wejdź na czat i wybierz wiadomość, którą właśnie wysłałeś.

Naciskaj, aż na górze pojawią się różne ikony, w Twoim przypadku naciśnij ikonę przekazywania, a zostaniesz przeniesiony do listy Twoich kontaktów. Wybierasz wszystkie kontakty, które chcesz, a kiedy skończysz, wybierz je, kliknij ikonę wysyłania . I voila, twoja wiadomość została wysłana natychmiast do wszystkich twoich kontaktów.

Jak widzisz, pokazaliśmy Ci dwa różne sposoby przeprowadzenia operacji, która wydawała się niemożliwa i tak prosta jak wejście lub dołączenie do grupy, z której zostałeś wyeliminowany. A teraz spotkałeś funkcję, której możesz nauczyć swoich znajomych, aby mogli wysyłać tę samą wiadomość WhatsApp do kilku kontaktów jednocześnie.

Czytaj więcej  Ile pieniędzy możesz zarobić na TikTok, jeśli odniesiesz sukces i zostaniesz sławnym influencerem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji