Jak wysłać lub udostępnić lokalizację z Map Google w czasie rzeczywistym przez WhatsApp

21 czerwca, 2021

WhatsApp działa jako aplikacja, która pozwala nam wymieniać wiadomości prywatnie, jak również możemy wykonywać bezpłatne połączenia międzynarodowe między jedną a nawet kilkoma osobami, wiadomości te można wysyłać w trybie tekstowym, a ponieważ możemy to zrobić, możemy również uwzględnić operację z rozmów wideo za darmo .

Jak wysłać lub udostępnić lokalizację z Map Google w czasie rzeczywistym przez WhatsApp

Ta natychmiastowa aplikacja jest przeznaczona do użytku przez telefon komórkowy, ale można ją również znaleźć na innych urządzeniach, wyszukując ją za pośrednictwem usług Chorme. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości za pośrednictwem Internetu, jeśli nie będziesz mieć połączenia z siecią internetową lub komórkową transmisją danych, usługa przesyłania wiadomości nie będzie działać poprawnie.

Tak jak możesz komunikować się z innymi osobami za pomocą wiadomości i połączeń, możesz również wysyłać pliki, które są na Twoim telefonie i chcesz je udostępnić komuś innemu. Przez to mamy na myśli zdjęć WhatsApp i filmów, a także innych rzeczy, takich jak audio i audio nagrań , dokumentów, kontaktów na telefonie i więcej.

Jedną z wielu rzeczy, które możesz zrobić, oprócz możliwości wysłania lub wyświetlenia zdjęcia lub obrazu z WhatsApp, jest to, że sama aplikacja jest zintegrowana z Twoją listą kontaktów, co odróżnia ją od innych aplikacji, aby zapewnić Ci usługi przesyłania wiadomości , już to w niektórych innych aplikacjach nie działa w ten sposób.

Czytaj więcej  Jak dodać lub dodać metodę płatności na Instagramie, jeśli nie akceptuje kart

Za pośrednictwem WhatsApp, oprócz możliwości robienia wyżej wymienionych, możesz wysłać swoją lokalizację, o czym mówiliśmy. Jeśli nadal nie wiesz, jak to zrobić i zastanawiasz się lub chciałbyś wiedzieć, jak możemy to zrobić, pokażemy Ci krok po kroku, jak możemy przesłać naszą lokalizację przez WhatsApp do innych osób.

Indeks

  Jak udostępnić lub wysłać moją lokalizację w Mapach Google przez WhatsApp

  Opcja wysyłania swojej lokalizacji przez WhatsApp stała się czymś, z czego ludzie często korzystają. Pomaga to w świetny sposób na udzielanie wskazówek osobie lub kilku osobom, w których się znajdujesz w tym samym momencie, łatwiej jest wysłać swoją lokalizację do tej osoby, aby pomóc im zorientować się w mapie Google Maps.

  Oprócz możliwości wysłania swojej lokalizacji, możesz wysłać lokalizację innych miejsc , które nie są związane z Twoim. Usługa Google Maps nie jest trudna do zrozumienia, więc wykorzystanie jej jako pomocy w poznaniu kogoś lub poznaniu, gdzie na świecie możemy znaleźć osobę, której pragniemy, nie będzie kosztować.

  Kroki, aby móc wysłać swoją lokalizację przez WhatsApp

  • Najpierw musimy wybrać czat osoby, do której chcemy wysłać lokalizację
  • W obszarze, w którym piszesz wysyłane wiadomości, wybierz ikonę umożliwiającą udostępnianie plików w telefonie.
  • Po naciśnięciu ikony powinno pojawić się kilka opcji, a wśród nich będzie opcja „ lokalizacja ”, należy ją wybrać.
  • Gdy to zrobisz, pojawi się okno Google Maps. Tutaj będziesz musiał poszukać opcji " Wyślij moją aktualną lokalizację ", wybierasz ją, a zostanie ona automatycznie wysłana.
  • Jeśli chcesz wysłać inną lokalizację niż Twoja, musisz otworzyć Mapy Google za pośrednictwem aplikacji.
  • Musisz wpisać w wyszukiwarce lokalizację, którą chcesz wysłać (jeśli wpiszesz to niepoprawnie, powie, że nie można znaleźć odbiorcy).
  • Gdy to zrobisz, przed twoim ekranem powinno otworzyć się nowe okno. Kliknij opcję, która mówi lub odnosi się do „ udostępnij w WhatsApp ”, a następnie wystarczy wybrać kontakt, do którego wyślesz tę lokalizację.
  Czytaj więcej  Jak łatwo aktywować tryb ciemny na moim telefonie z Androidem

  Po wykonaniu wszystkich tych kroków na czacie lub rozmowie osoby, do której ją wysłałeś, powinno pojawić się małe okno , dzięki czemu możesz sprawdzić, czy lokalizacja została wysłana poprawnie, a jedyne, co pozostało, to wykonanie przez drugą osobę.

  Pamiętaj, że ten proces można również wykonać za pomocą komputera, wystarczy połączyć telefon na stronie internetowej WhatsApp , którą możesz przeszukać w Chorme i tam musisz skorzystać z tych samych opcji, o których wspomnieliśmy, abyś mógł to zrobić.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji