Jak wyodrębnić lub pobrać napisy z filmów z YouTube za darmo krok po kroku

1 kwietnia, 2022

Podczas pobierania napisów do filmów z YouTube musisz mieć programy lub strony internetowe, takie jak DownSub, YouSubtitles lub VidPaw, te strony mają już swoją wersję do pobrania na komputer PC, jednak musisz pamiętać, że aby pobrać lub wyodrębnić napisy z filmów, które to robią nie muszą być w to włączone.

Istnieje kilka sposobów na edycję filmów z YouTube z napisami, jeden z nich polega na dodaniu ich na górze klatek i są one zgodne z przejściami wideo i są wyświetlane zgodnie z prędkością edycji wybraną przez ich twórcę, a drugi to że po zakończeniu edycji wideo są one dodawane osobno w pliku .str, .sub lub .txt, które są najbardziej znane na całym świecie.

Jeśli wybrany film ma dodane napisy, polecane strony w tym poście będą Ci idealnie służyć, ale jeśli jest z dołączonymi napisami, pokażemy Ci inny sposób, który jest nieco bardziej złożony i ma niski wskaźnik sukcesu.

Większość wybranych filmów na platformie YouTube ma wymienne napisy , więc nie martw się, dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku.

Czytaj więcej  Jak odblokować, odzyskać lub ponownie aktywować zablokowany kanał telegramu — skuteczna metoda

  Jak już wiemy, napisów nie można pobrać bezpośrednio z platformy YouTube, muszą one zostać pobrane przez osoby trzecie.Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, pokażemy Ci 3 najczęściej używane strony.

  W dółSub

  Jest to doskonałe narzędzie online do szybkiego i łatwego pobierania napisów, których szukasz, a ta strona oferuje również różne formaty, z których wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

  Aby pobrać lub wyodrębnić napisy, musisz uzyskać adres URL filmu z YouTube , możesz skopiować go bezpośrednio z góry, gdzie znajduje się ścieżka witryny lub prawym przyciskiem myszy kliknij film i wybierz skopiuj adres URL filmu.

  Następnie przechodzisz na stronę DownSub i widzisz na początku gdzie wklejasz link , wklejasz go i klikasz w download, pokaże Ci dostępne formaty napisów, wybierasz ten ze swoich preferencji i to wszystko, automatycznie rozpocznie pobieranie.

  TyNapisy

  Jest to dosłownie ta sama procedura, co poprzednia, wystarczy wkleić adres URL filmu z YouTube i nacisnąć download, a następnie wystarczy poczekać, aż strona przeszuka i pokaże dostępne opcje zarówno dla języka, jak i formatu.

  Czytaj więcej  Jak tworzyć lub generować plan dnia w programie Microsoft Excel na co dzień

  Ta strona jest zalecana ze względu na liczbę języków, które oferuje i jak praktyczna może być.

  VidPaw

  Jest to narzędzie online z tą samą metodą pobierania, co DownSub lub YouSubtitles, ale z tą różnicą, że umożliwia również pobieranie rozmytych lub pikselowanych filmów , po prostu wklej adres URL filmu i poczekaj, aż strona będzie zgodna z procesem wyszukiwania.

  Następnie pokaże ci po lewej stronie opcję pobrania wideo z YouTube , a po prawej listę ze wszystkimi dostępnymi formatami i językami napisów, jest bardzo fajnie.

  Oprócz wspomnianych stron do wyodrębniania napisów, na komputerze znajdują się również programy instalacyjne, które spełniają tę samą funkcję i mają tę zaletę, że nie otwierasz stron, wystarczy, że masz połączenie z Internetem.

  Indeks

   Jakie programy służą do pobierania napisów z filmów z YouTube

   4kPobierz

   Jest to oprogramowanie typu open source specjalizujące się w filmach, które służy do pobierania audio , filmów w wysokiej rozdzielczości i co nas interesuje, napisów z Youtube, korzystanie z tego programu jest bardzo łatwe i podobne do zalecanych stron, wystarczy skopiować adres wideo i wkleić go w interfejsie programu.

   Czytaj więcej  Jak wstawić matematyczne równania i symbole do dokumentu programu Word za pomocą klawiatury?

   Następnie poczekaj, aż program pokaże dostępne opcje pobierania wideo i oczywiście napisy w wybranym przez Ciebie języku, dzięki czemu otrzymasz napisy plus wideo, które możesz odtworzyć w najnowszej wersji Windows Media Player

   TubeGet

   Jest to również bardzo praktyczny program, wystarczy wykonać te 3 proste kroki, aby pobrać lub wyodrębnić napisy z filmów z YouTube, najpierw skopiować i wkleić adres URL w programie, a następnie wybrać rozdzielczość wideo i zaznaczyć opcję „ Pobierz napisy ” i na koniec zapisz wideo na swoim komputerze, to takie proste

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji