Jak wyłączyć lub wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a 11 Pro Max, XR, XS, jeśli się zablokował i nie odpowiada

26 sierpnia, 2022

Telefony komórkowe marki iPhone zawsze były bestiami, jeśli chodzi o szybkość i trwałość . Wiele marek telefonów pragnie być jak iPhone ze względu na wszystkie zalety, jakie ma taka firma, ale wciąż daleko im do tego, aby stać się taką firmą.

Jednak pomimo tego, że telefony iPhone są wysokiej klasy, w każdej chwili mogą zacząć się psuć. Jeśli Twój iPhone zaczął utknąć, nie martw się, ponieważ tutaj porozmawiamy o tym, jak rozwiązać ten problem bez konieczności zabierania telefonu do technika.

Jak wyłączyć lub wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a 11 Pro Max, XR, XS, jeśli się zablokował i nie odpowiada

  Indeks

   Kroki, które należy podjąć, aby wymusić ponowne uruchomienie telefonu komórkowego iPhone

   Te kroki dadzą Ci oczekiwane rezultaty . Oczywiście częściowo zależy to również od tego, czy będziesz ich przestrzegać co do joty.

   Czytaj więcej  Jak przyspieszyć lub poprawić wydajność mojego telefonu komórkowego z Androidem — skuteczne porady i wskazówki

   iPhone, aby zrestartować

   Krok 1: W momencie blokowania

   Kiedy tak się stanie, nie powinieneś się martwić, powinieneś używać tylko przycisków głośności i przycisku zasilania ekranu . Aby rozpocząć, zacznij od przytrzymania przycisku zwiększania głośności, a następnie naciśnij przycisk zmniejszania głośności.

   Krok 2: naciśnij przycisk zasilania

   Naciśnij i przytrzymaj przyciski zwiększania i zmniejszania głośności, a następnie naciśnij przycisk zasilania. Musisz przytrzymać te trzy przyciski, aż logo iPhone'a pojawi się na ekranie telefonu.

   Po naciśnięciu tych trzech przycisków telefon automatycznie uruchomi się ponownie , taka sztuczka działa na prawie wszystkich modelach iPhone'a. Jeśli jednak telefon nie zareaguje po wykonaniu tej czynności, zaleca się udanie się do sklepu lub autoryzowanego serwisu technicznego iPhone'a.

   Prawdopodobne przyczyny tego problemu

   Jeśli ta sztuczka odblokowująca dla iPhone'a nie działa dla Ciebie, nie powinieneś się martwić, ponieważ czasami awarie nie są spowodowane czymś poważnym. Możliwe, że system mobilny został uszkodzony lub jakaś niewielka część płyty głównej telefonu została uszkodzona.

   Wiele razy zdarza się, że gdy telefon komórkowy ulegnie awarii, mamy wrażenie, że płyta główna została uszkodzona, ale nie zawsze tak się dzieje. Dlatego nie powinieneś mieć złych pomysłów na problemy.

   Czytaj więcej  Jak edytować, dekorować i wysyłać zdjęcia za pomocą emotikonów lub rysunków przez WhatsApp krok po kroku

   Również taki problem może być spowodowany brakiem aktualizacji systemu, ponieważ nawet jeśli masz jeden z najnowszych modeli iPhone'a , producenci zawsze wypuszczają aktualizacje systemu. Dlatego, gdy otrzymujesz powiadomienia o takich aktualizacjach, nie powinieneś ich ignorować i powinieneś zaktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji iOS .

   Ponieważ jeśli producenci oferują aktualizacje systemu, to dlatego, że system, który posiadasz, może mieć pewne problemy.

   Jeśli mój iPhone czasami się zawiesza, czy to znak, że nie jest już przydatny?

   metody ponownego uruchomienia zablokowanego iPhone'a

   To normalne, że jeśli telefon się zablokuje, zadaj sobie to pytanie, ponieważ to wcale nie jest normalne. Jednak nawet jeśli Twój telefon jest bardzo szybki i ma wiele GB pamięci RAM i ROM, mogą one utknąć z powodu ciągłego użytkowania.

   Gdy telefon się blokuje, dzieje się tak dlatego, że zawsze pozostaje włączony, a czasami ciągłe intensywne użytkowanie powoduje jego zablokowanie. Jest to prawie niemożliwe, aby stało się to z jakimkolwiek telefonem, ponieważ pomimo tego, że jest bardzo zaawansowany, wciąż ma pewne niedoskonałości. Coś, co może być bardzo przydatne w rozwiązaniu tego problemu, to przeanalizowanie go, sprawdzenie, czy ma wirusy i wyeliminowanie ich .

   Czytaj więcej  Jak utworzyć lub wygenerować link lub link WhatsApp do wstawienia na Facebooku?

   Teraz twój telefon komórkowy iPhone może przedstawiać inny rodzaj problemu, który jest nieco podobny do problemu, który omawialiśmy wcześniej. Takim problemem jest to, że telefon czasami nie chce się uruchomić i pozostaje w logo iPhone'a .

   Kiedy tak się dzieje, może to być problem z oprogramowaniem, ale istnieje sposób na rozwiązanie tego bałaganu bez konieczności oddawania telefonu do serwisu technicznego.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji